DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HypeR Ferran powinien grać na prawej stronie, tak samo jak Dembele, więc nie powinni być razem na boisku.
1
@MrPGG O tak nas Bayern będzie...
21
Nie czaje tego Dembele. On potrafi zagrać mecz, jak topowy skrzydłowy na świecie, żeby potem przez następne 3 mecze, dosłownie psuć wszystko co się da.
1
@Hosh Nic lepszego dziś nie zobacze xd
0
@Malkey95 Przecież u nas pisze się to samo jak gra Real xd
0
Ta tabliczka z pierogami XDD
4
@BorzyKrzys To jest znak od boga, żebyś tego nie robił i zrobił to jutro, zamiast iść do kościoła.
0
@Kamiloza91 Co nie zmienia faktu, że w 4 najtrudniejszych meczach daliśmy ciała i to był najpoważniejszy test.
0
Rapha forma, top xd
8
Gwizdy na Pique, nieźle. Trochę szacunku do legendy, chorągiewy.
1
Nie wiem jakim cudem Busi wyszedł na pierwszy skład na Real, tak samo Rapha razem z Dembele. Przynajmniej jeden z tej dwójki powinien wtedy siedzieć po tym jak w ostatnich kilku meczach kopali się po czole.
2
@The Game 10 Drugi najlepszy piłkarz w historii, patrząc na cały przebieg kariery, bo uważam, że byli piłkarze bardziej kompletni, ale nigdy nie utrzymali tak długo wysokiego poziomu jak CR.
0
@tristan87 Bardziej zasłużył niż ten Messi, który tam jest.
0
@Kluivert_P Ale od tego jest lecznicza marihuana. Zwykła w dużych ilościach(czyt. Codziennie) robi w głowie dziurę i człowiek funkcjonuje jakby miał lagi w mózgu. Wiadomo, że wszystko jest złe w dużych ilościach, ale wymieniane jakichkolwiek korzyści z palenia marihuany nie ma żadnego sensu. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
2
Te oceny to żart na jakiś hiszpański prima aprilis?xd
1
Sypną mu kasą, bo ich stać, a on przestanie grać. Typowe United, zamykam temat.
34
@Emhyr na test gimnazjalny chłopaki przyszli. Z drugiej strony masz 17 lat pykasz sobie w piłeczkę a tutaj na jakąś galę zapraszają jakbyś był gwiazdą filmową.
36
O widzę, że gramy w czwartek z Villarealem, chcą nas przyzwyczaić do grania w lidze europy, miło.
0
A co ze spalonym hahahaha?
0
Co ze spalonym??????? xd
0
Spalony był dzbanie przed podaniem XD
3
Roberto prawie jak z psg
0
O pięknie wybijamy się z rytmu tym faulem i przyjęciem. Kluczowe minuty, a my to tłamsimy.
0
Aha jesteśmy na fali to sobie Ferran piłki nie przyjmuje i tracimy 40 sekund xd
0
Akcja zmienników :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gramy jeszcze gorzej niż w pierwszej, a myślałem, że jest to niemożliwe xd
0
Oni dalej stoją przed tym polem karnym zamiast doskoczyć XD
0
@WiernyKibic111 Nie mogliśmy, spalony był.
2
@Arczek2001 3 pkt straty to przegrana liga? Nieźle.