0

To dzisiaj dwa najlepsze mecze, które miały być wieczorem będą po 0:0 :D

0

@adambijax Ale to Korea Północna, a nie Południowa.

0

Niestety Niemcy z awansem. Przejadą się po Kostaryce, więc Japonii nawet remis nic nie da, bo będą mieli gorszy bilans.

5

Dobra Hiszpania, zremisujcie sobie z Japońcami.

9

Ferran zbiera się do uderzenia nie wiadomo ile. On jak ma za dużo miejsca, to tylko gorzej dla niego xd

1

@Sysia11 Z nami też dobrze grali, brakło im skuteczności.

6

Trzymać kciuki teraz za Argentyne, żeby władowała jak najwięcej goli Meksykowi. W tej sytuacji to dla nas najlepsze, gdy Argentyńczycy już muszą wygrać.

0

@michal26 Lepiej dla nas jak teraz Meksyk przegra jak najwyżej.

0

Słaba ta Argentyna, czyste konto mamy jak w banku i awans :)

1

Czuje gole w meczu Argentyny i to niekoniecznie ma strzelać tylko jeden zespół. To będzie otwarty mecz.

0

Przy takim samym bilansie i liczbie strzelonych bramke, co decyduje następne?

0

@Qba2312 Zielu ma grać na skrzydle?

0

@gumaz Krycha i Glik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr To jest piłka nożna czy koszykówka? Już nawet nogi nie można dotknąć w polu karnym?

1

Jeszcze jeden gol, bo bilans bramkowy będzie prawdopodobnie decydował.

1

@TheNekro94 niekoniecznie, bo Meksyk może mieć lepszy bilans bramkowy.

2

Padł jak rażony piorunem bez przesady, żeby kontaktu nie było żadnego, to piłka...

8

No i po co ten wyjazd na aut, skoro nikogo obok niego nie było??

0

Lewandowski dostał za to drugie żółtko

0

@Katalonbar Będzie grał rezerwowy skład, a to jest najważniejszy turniej na świecie. Nie ma miejsca na podkładanie się, rezerwowi też będą chcieli się pokazać.

2

@Siro Narracja wraca, bo jest legendą xd To, że ostatnie lata ma gorsze i ma sporo pomyłek, niczego w tym aspekcie nie zmienia. To tak jakbyś nie nazwał legendą Pique. Tylko zważywszy na to, że ten sezon miał słaby.

1

7 minut to mało, ale więcej niż 60 sekund.

2

Poprzeczka uratowała Brazylie przed golem Casemiro. Według Szpakowskiego :/

1

Richarlison już urósł na cały turniej, a kwestionowali jego powołanie :)

0

Leao już przy strzale miał zaciesz xd

0

@barcelonaLM On ma zaledwie 32 lata. Też myślałem, że ma z 35.

3

Moim zdaniem Ronaldo nie faulował. Walka o piłkę, impetu tu nie było.

2

Ronaldo pierwszą setę zepsuł.

3

@Pawel13sz tam w życiu nie ma 5% tkanki tłuszczowej koło 9 się zakręcił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?