0

Emilliano martineeez

4

@wasacz Czerwona i 20 meczy zawieszenia?

1

Nie no przesada z tymi 10, aż tyle przerw to nie było maksymalnie 6-7 minut.

7

Jak Messi angielskiego nie umie, to co mu ten bramkarzyna coś tam gada XD

10

Żółtą Messi powinien mieć, ale Lahoz to jego ziomek patologiczny xd

0

Jeden zryw Messiego i gol. Oby z Chorwacją było podobnie :)

1

@Kuba_1 Jak Leo sam nic nie gra na razie

0

@Cygan BRC Ameryka Południowa ma bzika na punkcie piłki. Mogą głodować cały rok, a i tak pojadą xd

0

Przecież bramkarz Chrowacji obroni wszystko xd

0

Goool pięeeknie

11

Śniło mi się 4:1 dla Argentyny po 2 lub 3 bramkach Messiego i asyście. Tak będzie, nie zmyślam.

4

@Lionel_Messi10 Przesada z tym Martinezem. Tylko za tą interwencję w 90 minucie? Bereszynski za Blinda

2

@Barca1992 Ronaldo już nie wyjdzie w pierwszym składzie na tym turnieju. Chyba, że dałby jakąś genialną zmianę na co nie ma szans xd

3

@Tomek54321 Arabia z Polską

11

@PatrychoO Jak Portugalia ma lepszą pakę od Argentyny, jeśli chodzi o nazwiska xd W Argentynie w ostatnich latach, tylko atak dobrze był obsadzony, a reszta bieda.

18

Powrót Bielka przy golu Mbappe to jest kryminał. Chłop wszedł parę minut temu na boisku, a jemu się wracać na pełnej nie chce i biegnie sobie truchcikiem.

0

@Homeopata8989 5/10 bo mecz z Arabią, tak dostałby z 2.

1

Francja stoi, a wiara to największy kutas w grze. 1:0 ich jeszcze bardziej uśpi, 2:1 dla Polski po przerwie, tak to widzę .

1

Zielu dlaczego uderzałes na siłę w bramkarza :/

1

Dembele coś czuję, że będzie 3 razy groźniejszy od Mekambe w tym meczu. Potrzebna będzie Francji nieszablonowość, a on to gwarantuje.

0

Kluczowy będzie Szymański, który będzie miał za zadanie wypuszczać skrzydła. Zobaczymy jak to wyjdzie.

0

@AmigoBlancos Jedyną niespodzianką mogłaby być obecność Chorwacji, że przed mundialem, mało kto ich stawiał w 1/4.

0

@Sawik_10 Bez przesady. Akcje zaczęli tworzyć w końcówce, jak Australia wszystko do ataku rzuciła.

0

Piłkę meczową miał.

1

Chłop tam ma chyba dwa metry, a go Otamendi przeskakuje.

0

Ktoś pytał dlaczego nie gra Lautaro, już wie?

0

Gdyby mu wystawił to było 2:2, ale się pohamił po takiej akcji.

2

Acuna ma 172cm, a wygląda jakby miał 150.

11

Chyba najładniejszy gol tych mistrzostw.

1

@FcPortoFan1999 Po co miałby tam przechodzić? Wiele klubów topowych chciałoby go w Europie. Są tylko dwie opcje w Europie. Przychodzi do Barcy, albo zostaje w PSG. Chyba, że ma już dość i pójdzie do MLS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?