DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Emilliano martineeez
4
@wasacz Czerwona i 20 meczy zawieszenia?
1
Nie no przesada z tymi 10, aż tyle przerw to nie było maksymalnie 6-7 minut.
7
Jak Messi angielskiego nie umie, to co mu ten bramkarzyna coś tam gada XD
10
Żółtą Messi powinien mieć, ale Lahoz to jego ziomek patologiczny xd
0
Jeden zryw Messiego i gol. Oby z Chorwacją było podobnie :)
1
@Kuba_1 Jak Leo sam nic nie gra na razie
0
@Cygan BRC Ameryka Południowa ma bzika na punkcie piłki. Mogą głodować cały rok, a i tak pojadą xd
0
Przecież bramkarz Chrowacji obroni wszystko xd
0
Goool pięeeknie
11
Śniło mi się 4:1 dla Argentyny po 2 lub 3 bramkach Messiego i asyście. Tak będzie, nie zmyślam.
4
@Lionel_Messi10 Przesada z tym Martinezem. Tylko za tą interwencję w 90 minucie? Bereszynski za Blinda
2
@Barca1992 Ronaldo już nie wyjdzie w pierwszym składzie na tym turnieju. Chyba, że dałby jakąś genialną zmianę na co nie ma szans xd
3
@Tomek54321 Arabia z Polską
11
@PatrychoO Jak Portugalia ma lepszą pakę od Argentyny, jeśli chodzi o nazwiska xd W Argentynie w ostatnich latach, tylko atak dobrze był obsadzony, a reszta bieda.
18
Powrót Bielka przy golu Mbappe to jest kryminał. Chłop wszedł parę minut temu na boisku, a jemu się wracać na pełnej nie chce i biegnie sobie truchcikiem.
0
@Homeopata8989 5/10 bo mecz z Arabią, tak dostałby z 2.
1
Francja stoi, a wiara to największy kutas w grze. 1:0 ich jeszcze bardziej uśpi, 2:1 dla Polski po przerwie, tak to widzę .
1
Zielu dlaczego uderzałes na siłę w bramkarza :/
1
Dembele coś czuję, że będzie 3 razy groźniejszy od Mekambe w tym meczu. Potrzebna będzie Francji nieszablonowość, a on to gwarantuje.
0
Kluczowy będzie Szymański, który będzie miał za zadanie wypuszczać skrzydła. Zobaczymy jak to wyjdzie.
0
@AmigoBlancos Jedyną niespodzianką mogłaby być obecność Chorwacji, że przed mundialem, mało kto ich stawiał w 1/4.
0
@Sawik_10 Bez przesady. Akcje zaczęli tworzyć w końcówce, jak Australia wszystko do ataku rzuciła.
0
Piłkę meczową miał.
1
Chłop tam ma chyba dwa metry, a go Otamendi przeskakuje.
0
Ktoś pytał dlaczego nie gra Lautaro, już wie?
0
Gdyby mu wystawił to było 2:2, ale się pohamił po takiej akcji.
2
Acuna ma 172cm, a wygląda jakby miał 150.
11
Chyba najładniejszy gol tych mistrzostw.
1
@FcPortoFan1999 Po co miałby tam przechodzić? Wiele klubów topowych chciałoby go w Europie. Są tylko dwie opcje w Europie. Przychodzi do Barcy, albo zostaje w PSG. Chyba, że ma już dość i pójdzie do MLS.