DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten człowiek jest nienormalny XD
0
To zaczynamy mecz, bo nuda była.
1
Co ten Courtois ratuje Real.
1
@Sulimo Jakie to ma znaczenie?
0
@barcelonaLM To walkower i nara. Można rozpoczynać sylwestra.
0
Nie czaje jednego. Lewy dostał dwie żółte za faule, więc jakim cudem może grać z Espnayolem? Powinien przecież pauzować jeden mecz za czerwoną, nawet jak mu zawiesili karę za gest w stronę sędziego..
0
@Lionel_Messi10 Na pewno lepsze miał.
6
Niech Messi jeszcze pyknie liczbę goli Ronaldo w LM i będzie pięknie. 11 straty, a jeszcze 2-3 sezony na pewno pogra. Na pewno się uda, jeśli Ronaldo już nie zagra w lidze mistrzów.
1
@Aragorn33 Kante za free
1
@LioMessi10 Zawsze na allegro są fejury w takich cenach i często są to fejki zamawiane z Amazona na adres kupującego
0
@BorzyKrzys Nie mam idoli Krzysiu.
0
Czemu redakcja nie dodała czapek świątecznych na avatary? :/
2
Fajny, klimatyczny filmik o Messim i jego przygodzie z Argentyną.
10
@Medium No i baba ustawiona na cale życie z alimentów, bo sprytnie dała się zalać. Jeszcze bliźniacy to jeszcze więcej pieniędzy, podwójnego farta miała.
2
@Nano22 To była bomba w doliczonym czasie gry 2 połowy. 95 minuta dokładnie.
7
Szpaku był ewidentnie za Argentyną, ale jakoś mi to nie przeszkadza :D
0
Po co mu ten szlafrok?XD
9
Nie wierzę że on dalej nie robi zmian xd
2
Di Maria co za kocur
1
@Nano22 Przecież na internecie, zawsze znajdzie się coś taniej.
2
Tyle człowiek się nakibicuje Messiemu na MŚ, że potem wrócą mecze klubowe i będzie z powrotem zdziwienie, że go nie ma.
10
@ranger3120 Jak ta pasta starsza od Twicha jest
9
@Kapitan hawk Ktoś musi biegać za Messiego w ataku, a Di Maria nie jest na to gotowy. Przyda się o wiele bardziej w 70 minucie na podmęczonego rywala.
1
Paweł Dybała. Polak wchodzi.
0
Karny dawaj Messiasz
6
@PatrychoO Nawet srebro nie będzie sukcesem. Przyjechali po złoto.
0
@CatalanDream Z jakiej racji Argentyna ma kose z Portgualią? Tylko z powodu Messi vs Ronaldo?
1
@ToWinaSedziego To żeś powiedział co wiedział.
1
Czemu mu nie podał do boku???
0
Nie ma szans Maroko tego przetrwać. Takie jest moje zdanie.