0

Ten człowiek jest nienormalny XD

0

To zaczynamy mecz, bo nuda była.

1

Co ten Courtois ratuje Real.

1

@Sulimo Jakie to ma znaczenie?

0

@barcelonaLM To walkower i nara. Można rozpoczynać sylwestra.

0

Nie czaje jednego. Lewy dostał dwie żółte za faule, więc jakim cudem może grać z Espnayolem? Powinien przecież pauzować jeden mecz za czerwoną, nawet jak mu zawiesili karę za gest w stronę sędziego..

0

@Lionel_Messi10 Na pewno lepsze miał.

6

Niech Messi jeszcze pyknie liczbę goli Ronaldo w LM i będzie pięknie. 11 straty, a jeszcze 2-3 sezony na pewno pogra. Na pewno się uda, jeśli Ronaldo już nie zagra w lidze mistrzów.

1

@Aragorn33 Kante za free

1

@LioMessi10 Zawsze na allegro są fejury w takich cenach i często są to fejki zamawiane z Amazona na adres kupującego

0

@BorzyKrzys Nie mam idoli Krzysiu.

0

Czemu redakcja nie dodała czapek świątecznych na avatary? :/

2

Fajny, klimatyczny filmik o Messim i jego przygodzie z Argentyną.


10

@Medium No i baba ustawiona na cale życie z alimentów, bo sprytnie dała się zalać. Jeszcze bliźniacy to jeszcze więcej pieniędzy, podwójnego farta miała.

2

@Nano22 To była bomba w doliczonym czasie gry 2 połowy. 95 minuta dokładnie.

7

Szpaku był ewidentnie za Argentyną, ale jakoś mi to nie przeszkadza :D

0

Po co mu ten szlafrok?XD

9

Nie wierzę że on dalej nie robi zmian xd

2

Di Maria co za kocur

1

@Nano22 Przecież na internecie, zawsze znajdzie się coś taniej.

2

Tyle człowiek się nakibicuje Messiemu na MŚ, że potem wrócą mecze klubowe i będzie z powrotem zdziwienie, że go nie ma.

10

@ranger3120 Jak ta pasta starsza od Twicha jest

9

@Kapitan hawk Ktoś musi biegać za Messiego w ataku, a Di Maria nie jest na to gotowy. Przyda się o wiele bardziej w 70 minucie na podmęczonego rywala.

1

Paweł Dybała. Polak wchodzi.

0

Karny dawaj Messiasz

6

@PatrychoO Nawet srebro nie będzie sukcesem. Przyjechali po złoto.

0

@CatalanDream Z jakiej racji Argentyna ma kose z Portgualią? Tylko z powodu Messi vs Ronaldo?

1

@ToWinaSedziego To żeś powiedział co wiedział.

1

Czemu mu nie podał do boku???

0

Nie ma szans Maroko tego przetrwać. Takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?