DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Gra na transfer.
0
@pt9 STS nie ma żadnych bonusów. To najgorszy buk w Polsce i jeszcze często przekabacają kontrowersje na swoją stronę, że Ci kuponu nie zaliczą.
2
Jak Busquets zostanie jeszcze na następny sezon to będzie kryminał. Rączki rozłożone i zadowolony. Gavi wsadzi głowę tam, gdzie Busquets nogę będzie bał się wsadzić.
7
To był idealny przykład, dlaczego Busquets nie powinien już tu być xd Ta zwrotność to było coś strasznego.
7
Ter Stegen spłaca dług za te ostanie 2-3 sezony, które miał słabe. Niesamowity jest Niemiec, a w niego zwątpiłem. Super widzieć, że w końcu wrócił do formy.
2
@pt9 Z tych trzech fortuna, ale tak to superbet.
3
Komentatorzy przeglądają La Bambe i o kole Dembele powinni powiedzieć.
0
@dv7wisnia Nawet jeśli to warto było zaryzykowac, a nie grać 5 meczy po niskich kursach.
0
Atalanta wygrywa dziś po kursie 3,60. Wy dalej grajcie kursy 1,30 i dziwcie się, że nie wchodzą.
0
@Paradoks Superbet najwięcej promocji ma do regularnego grania. Czasami na Fortunie też jednorazowa, fajna promocja wleci. Na totolotku nie mam konta to nie wiem.
1
@sevs To znak żeby zmienić buka. Przestań grać z sentymentu bo u innych masz 10 razy więcej bonusów i promocji.
0
@KrychaFCB Środek tygodnia 21, o co Ci chodzi? Mieliby grać o 16, jak większość ludzi coś jeszcze robi?xd
3
Wejście miał naprawdę mocne, gdy był jedynym zawodnikiem, który grał coś z przodu. Potem zgasł kompletnie.
14
@cris2706 Chłop co odpłynął.
1
@agaFCB W piątki są zazwyczaj losowania. Czyli chyba jutro.
1
Zobaczyłbym El Clasico w 1/4 nie powiem, że nie.
5
Ewidentnie go odepchnął ręką, ale Gil Manzano to przecież profesor xd
0
@Encore Lloris ręcznik
0
@Wossi61FCB Kto teraz z kogo beke kręci? xd
2
@Lisek Lewy gra piach jest pod formą, ale dalej strzela gole. To właśnie świadczy o wielkości zawodnika.
2
No i Rapha się spłacił.
1
Rapha i te jego rożne xd
0
W tych meczach 1/16 i 1/8 Pucharu Króla to chyba tylko wyniki opłaca się sprawdzać. Oczy krwawią.
0
@Kitek1640 Pewnie Ferdynand, a co już się zastanawiasz jak dziecko nazwiesz na cześć Ferrana?
1
@dawidor9 Tak, bo zawsze grał w 1/16 i 1/8 w Pucharze Króla, to jego rozgrywki były na właśnie amatorów z 3 ligi.
1
Nawet nie wiadomo jacy to piłkarze, jak biegają tam dalej xd
17
Brak Depaya mówi wszystko. Wyląduje w Atletico.
0
@msmsms Ale tu jest różnica, bo Messi nawet nie wykonał ruchu do tej piłki. Rashford natomiast biegnie przy niej dobre kilka metrów xd
5
Ja tam daje Gaviemu 10. występ idealny.
0
@msmsms Ale gdzie, daj link.