DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś pytał dlaczego nie gra Lautaro, już wie?
0
Gdyby mu wystawił to było 2:2, ale się pohamił po takiej akcji.
2
Acuna ma 172cm, a wygląda jakby miał 150.
11
Chyba najładniejszy gol tych mistrzostw.
1
@FcPortoFan1999 Po co miałby tam przechodzić? Wiele klubów topowych chciałoby go w Europie. Są tylko dwie opcje w Europie. Przychodzi do Barcy, albo zostaje w PSG. Chyba, że ma już dość i pójdzie do MLS.
0
Argentyna nawet sobie okazji nie stworzyła. To jest MŚ, a oni chcą grać na stojąco?
0
@MesQueUnClub96 Dlatego przepis z 12 stadionami, a nie 8 jak w Katarze miał sens :)
0
Murawa to wygląda dobrze jedynie w polu karnym. Tak to kompletnie zjechana, niezły mundial.
0
@michal26 To nie było w polu karnym.
2
@ptrx Kokosy niezłe zbijesz po tym kursie 1.30. Jeszcze lepiej jak Argentyna awansuje po dogrywce, wtedy sytuacja będzie dla Ciebie lose/lose :D
5
@DonMatteo901 Ciekawe ile oni muszą chodzić, żeby znajdować takie rodzynki. Pewnie pierwsza lepsza osoba na targu xd
3
@Inko Ma, jeśli bilans bramek jest taki sam :)
0
Wracaj Araujo się kurować. Masz miesiąc, żeby dojść na spokojnie do siebie.
4
Po co oni atakują? Ogarnijcie się Hiszpania.
0
No nie jak Hiszpania strzeli to Niemcy mają awans przy dwubramkowej przewadze.
0
@Kamiloza91 Musieliby wygrać 2 bramkami przy remisie Japonii.
0
Navas co wyjął.
0
@tomek8756 Syn Michniewicza jest znany z tego, że jest synem Michniewicza?
1
@shahman Fejk, bo w Katarze jest gorąco po co miałby koszulkę z długim rękawem?
0
@MESSIah16 Tu trzeba dodać Szczęsnego, nawet jak zawalał ostatnie imprezy.
0
Argentyna ma autostradę do półfinału. Australia w 1/8, a w 1/4 USA, bo ostawiam, że pokonają cienkich Holendrów.
1
Podobno Francja na mecz z Polską wychodzi bez bramkarza, bo i tak się nie przyda.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Mocarny kurs, aż grzech tego nie zagrać.
0
@Cule1234 Jeszcze więcej murowania będzie, bo po co się otworzyć i walczyć o 3pkt. Jak będzie można się zamurować i w karnych zgarnąć 2 punkciki?
3
@taris Przy Twoim założeniu, że Arabia remisuje. To lepszy będzie remis w naszym meczu. Wtedy Polska zostaje pierwsza, a Argentyna druga :)
0
@michaleu Dokładnie, nie da się ich słuchać xd
1
@MESSIah16 Czy ja wiem, czy o włos? Obrona Argentyny to była parodia. Jakby strzelili w końcówce na 4:4. To Mbappe w dogrywce, strzeliłby następne trzy. Wchodziłby jak w masło w podmęczoną obronę xd
2
@LjakRoberciik Remis 1:1, ale Argentyna też wyjdzie, bo Araby zremisują.
1
Ronaldo z powrotem na boisko, bramki muszą się nabić.
1
O Maxi Gomez on żyje. To ten, którego chciała połowa La Rambli kiedyś.