0

Ktoś pytał dlaczego nie gra Lautaro, już wie?

0

Gdyby mu wystawił to było 2:2, ale się pohamił po takiej akcji.

2

Acuna ma 172cm, a wygląda jakby miał 150.

11

Chyba najładniejszy gol tych mistrzostw.

1

@FcPortoFan1999 Po co miałby tam przechodzić? Wiele klubów topowych chciałoby go w Europie. Są tylko dwie opcje w Europie. Przychodzi do Barcy, albo zostaje w PSG. Chyba, że ma już dość i pójdzie do MLS.

0

Argentyna nawet sobie okazji nie stworzyła. To jest MŚ, a oni chcą grać na stojąco?

0

@MesQueUnClub96 Dlatego przepis z 12 stadionami, a nie 8 jak w Katarze miał sens :)

0

Murawa to wygląda dobrze jedynie w polu karnym. Tak to kompletnie zjechana, niezły mundial.

0

@michal26 To nie było w polu karnym.

2

@ptrx Kokosy niezłe zbijesz po tym kursie 1.30. Jeszcze lepiej jak Argentyna awansuje po dogrywce, wtedy sytuacja będzie dla Ciebie lose/lose :D

5

@DonMatteo901 Ciekawe ile oni muszą chodzić, żeby znajdować takie rodzynki. Pewnie pierwsza lepsza osoba na targu xd

3

@Inko Ma, jeśli bilans bramek jest taki sam :)

0

Wracaj Araujo się kurować. Masz miesiąc, żeby dojść na spokojnie do siebie.

4

Po co oni atakują? Ogarnijcie się Hiszpania.

0

No nie jak Hiszpania strzeli to Niemcy mają awans przy dwubramkowej przewadze.

0

@Kamiloza91 Musieliby wygrać 2 bramkami przy remisie Japonii.

0

Navas co wyjął.

0

@tomek8756 Syn Michniewicza jest znany z tego, że jest synem Michniewicza?

1

@shahman Fejk, bo w Katarze jest gorąco po co miałby koszulkę z długim rękawem?

0

@MESSIah16 Tu trzeba dodać Szczęsnego, nawet jak zawalał ostatnie imprezy.

0

Argentyna ma autostradę do półfinału. Australia w 1/8, a w 1/4 USA, bo ostawiam, że pokonają cienkich Holendrów.

1

Podobno Francja na mecz z Polską wychodzi bez bramkarza, bo i tak się nie przyda.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Mocarny kurs, aż grzech tego nie zagrać.

0

@Cule1234 Jeszcze więcej murowania będzie, bo po co się otworzyć i walczyć o 3pkt. Jak będzie można się zamurować i w karnych zgarnąć 2 punkciki?

3

@taris Przy Twoim założeniu, że Arabia remisuje. To lepszy będzie remis w naszym meczu. Wtedy Polska zostaje pierwsza, a Argentyna druga :)

0

@michaleu Dokładnie, nie da się ich słuchać xd

1

@MESSIah16 Czy ja wiem, czy o włos? Obrona Argentyny to była parodia. Jakby strzelili w końcówce na 4:4. To Mbappe w dogrywce, strzeliłby następne trzy. Wchodziłby jak w masło w podmęczoną obronę xd

2

@LjakRoberciik Remis 1:1, ale Argentyna też wyjdzie, bo Araby zremisują.

1

Ronaldo z powrotem na boisko, bramki muszą się nabić.

1

O Maxi Gomez on żyje. To ten, którego chciała połowa La Rambli kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?