0

To teraz USA gra antyfutbol? :/

0

@tbas Dlatego przegrała dwa mecze :) Teraz będzie USA gniotło, a przegra z Walijczykami pewnie.

1

Walia to bierze 1:0.

0

Minął obrońce, położył bramkarza i dalej nie oddał strzału xd

1

De Jong w stylu Dembele.

0

@pluszek Zaraz Senegel coś właduje

2

@Oskar00 No atak słabiutki. Brakuje Depaya w pełni formy i zdrowego.

0

@FCB24 No blisko było

4

Jakiegoś powalającego składu to ta Holandia nie ma. Połowa zawodników z ligi Holenderskiej, a tych zawodników obnażają lepsze ligi, gdzie zdecydowana większość sobie nie radzi.

2

Słabe te mecze dzisiaj na Holandie z Senegalem jedynie można rzucić okiem.

0

Katarczycy wyglądają jak jacyś amatorzy xd

8

@krzysiekVeB O czym Ty gadasz człowieku

5

Odechciało mi się oglądać tego mundialu

0

To się naprawdę dzieje? XD takie wały perfidne

1

Gdzie tne spalony ahahahaha

0

Dajcie powtórkę tego spalonego :D

0

Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D

0

Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy

6

@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.

1

@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.

14

No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.

1

@Benz Alba z Busim. Oczywiście, że tak.

0

GOOOOL, Jesteśmy mistrzami świata!!!

0

@tristan87 Mamy lepszą kadrę. Wierzę, że ich porobimy. Oby tylko Ochoa nie odpalił trybu mundialowego Ochoa.

4

Teraz wyobraźcie sobie co byłoby, gdyby Ronaldo trafił do City? Pewnie skończyłby kolejny sezon z 20 bramkami w lidze i każdy, by się zachwycał xd Jego mental jednak nie pociągnął United :/

3

@MrPGG Zgadzam się. Muzyka>seriale.

0

@derlysy1979 Wszędzie prawie. Z marketów to na pewno auchan

0

@VegetaPolska Tylko to jest takie typowe tinderowe pytanie i ma dziesiątki takich pytań, a Ty musisz być kreatywny. Z resztą 80% kobiet nie będzie nawet umiało odpowiedzieć na to pytanie. Powie Ci, że ich zainteresowanie to podróże i jedzenie xd

2

Nie ma szans, żeby Napoli zaprzepaściło taką przewagę punktową. Ja wiem, że to Napoli, ale nie wygląda, żeby jakakolwiek drużyna miała im zagrozić. Zasłużyli na tego mistrza po tylu latach.

0

No i co z tym Xavim Simonsem? Czyżby pierwsza pompowana od samego początku perełka La Masi, która może wypalić? Jest na to duża szansa. Nie liczę takich piłkarzy jak Gavi czy Fati, bo o nich nie było tak głośno w mediach, gdy mieli te 14 lat. W Holandii liczby ma dobre i jedzie na mundial. Ciekawe czy za 2-3 lata odbije się jak od ściany w jakiejś lepszej lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?