DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz USA gra antyfutbol? :/
0
@tbas Dlatego przegrała dwa mecze :) Teraz będzie USA gniotło, a przegra z Walijczykami pewnie.
1
Walia to bierze 1:0.
0
Minął obrońce, położył bramkarza i dalej nie oddał strzału xd
1
De Jong w stylu Dembele.
0
@pluszek Zaraz Senegel coś właduje
2
@Oskar00 No atak słabiutki. Brakuje Depaya w pełni formy i zdrowego.
0
@FCB24 No blisko było
4
Jakiegoś powalającego składu to ta Holandia nie ma. Połowa zawodników z ligi Holenderskiej, a tych zawodników obnażają lepsze ligi, gdzie zdecydowana większość sobie nie radzi.
2
Słabe te mecze dzisiaj na Holandie z Senegalem jedynie można rzucić okiem.
0
Katarczycy wyglądają jak jacyś amatorzy xd
8
@krzysiekVeB O czym Ty gadasz człowieku
5
Odechciało mi się oglądać tego mundialu
0
To się naprawdę dzieje? XD takie wały perfidne
1
Gdzie tne spalony ahahahaha
0
Dajcie powtórkę tego spalonego :D
0
Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D
0
Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy
6
@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.
1
@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.
14
No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.
1
@Benz Alba z Busim. Oczywiście, że tak.
0
GOOOOL, Jesteśmy mistrzami świata!!!
0
@tristan87 Mamy lepszą kadrę. Wierzę, że ich porobimy. Oby tylko Ochoa nie odpalił trybu mundialowego Ochoa.
4
Teraz wyobraźcie sobie co byłoby, gdyby Ronaldo trafił do City? Pewnie skończyłby kolejny sezon z 20 bramkami w lidze i każdy, by się zachwycał xd Jego mental jednak nie pociągnął United :/
3
@MrPGG Zgadzam się. Muzyka>seriale.
0
@derlysy1979 Wszędzie prawie. Z marketów to na pewno auchan
0
@VegetaPolska Tylko to jest takie typowe tinderowe pytanie i ma dziesiątki takich pytań, a Ty musisz być kreatywny. Z resztą 80% kobiet nie będzie nawet umiało odpowiedzieć na to pytanie. Powie Ci, że ich zainteresowanie to podróże i jedzenie xd
2
Nie ma szans, żeby Napoli zaprzepaściło taką przewagę punktową. Ja wiem, że to Napoli, ale nie wygląda, żeby jakakolwiek drużyna miała im zagrozić. Zasłużyli na tego mistrza po tylu latach.
0
No i co z tym Xavim Simonsem? Czyżby pierwsza pompowana od samego początku perełka La Masi, która może wypalić? Jest na to duża szansa. Nie liczę takich piłkarzy jak Gavi czy Fati, bo o nich nie było tak głośno w mediach, gdy mieli te 14 lat. W Holandii liczby ma dobre i jedzie na mundial. Ciekawe czy za 2-3 lata odbije się jak od ściany w jakiejś lepszej lidze?