6

Real forme jaką ma taką ma , ale Gran Derbi to na pewno nie będzie spacerek i Real na pewno zagra lepiej niż wczoraj i w ostatnich meczach .

0

Czekam , aż facet obejmie lepszy klub i tam pokaże swoją wizje trenerską . Jego Rayo gra zawsze do przodu co jest atrakcyjne , ciekawe kiedy go z niego wyciagną .

1

Na tym stanowisku bardzo ważne są kontakty i doświadczenie , które właśnie ten pan posiada . Nie mam nic przeciwko temu , żeby dalej pełnił swoją rolę . Ale jeżeli Laporta wygra wybory to pewnie sprowadzi także kogoś wykwalifikowanego , a pewnie będzie chciał mieć "swoich " ludzi w zarządzie .

5

To prawda , ale my mamy zawodników , żeby was jeszcze dobić . Z całym szacunkiem dla City .

2

Od początku czułem , że to będzie zły wybór . Przy De Gei to będzie mu cieżko zaistnieć , niech czym prędzej zmieni klub dla swojego dobra .

0

Cały Zamparini i te jego ceny . Facet chyba głównie z tego słynie i od czasu do czasu jest o nim głośno bo żąda wielkich kwot .

0

No Masche i Rafa troche niespodziewanie w pierwszym , ale trzeba LE pochwalic za tą decyzje .

0

Najważniejsze to dziś nie stracić bramki , a już na pewno 2 jak w ostatnim meczu z nimi . I wypracować sobie spokojne prowadzenie .

0

Mathieu w defensywie dziś w miare okej , ale te jego podania to masakra , strasznie niedokładny .

5

To Real wczoraj grał to jest parodia , ostatnio taki Real oglądałem podczas Manity z nami , chociaż nie wiem czy wczoraj nie grali jeszcze gorzej . Ronaldo chyba przedłużył sobie kare do 3 meczy i celowo grał tak słabo , widocznie sam uznał że 2 mecze to kpina .

0

Jesteśmy w takiej formie , że mało kto mógłby nam się postawić , ale i tak spodziewam się dziś bardzo trudnego meczu . Wiadomo z nimi nam się gra ciężko , Athletic to zawsze Athletic , a San Mames też zrobi swoje , tam zawsze jest doping a szczególnie jak grają z takimi rywalami .

0

Alves ostatnio gra całkiem dobrze i przede wszystkim nie ma z jego strony aż tylu tych irytujących wrzutek . Jeżeli Bartomeu zechce podpisać nowy kontrakt z Alvesem to może obudzić się z ręką w nocniku bo Dani sam mówił , że niedługo bedzie otwarty na inne propozycje jeżeli Barca się nie zdecyduje i wcale mu się nie dziwie , że nie będzie czekał do ostatniej chwili .

0

Mi to wisi kto zostanie dyrektorem , i tak niedługo będą wybory i pewnie Bartomeu ich nie wygra , a dyrektor odejdzie razem z resztą .

0

Ponoć Suarez nie umie przyjmować piłki :D W dodatku to odegranie piętą do Neymara przy jednej z kontr .

0

Z ciężkim sercem to mówię , ale Andres jest prawie nie widoczny .

9

Niby powtórka była jedna , ale wydaje mi się , że Ney mógł skompletować hattrick . Czy był na spalonym ? Do końca nie wiadomo , moim zdaniem był na równi .

0

Następnym nałożą zakazy transferowe i co to będą za okienka bez transferów ?

2

Valencia na prawej biegał już za Fergusona .

0

To prawda chłopaki są w wielkiej formie , oby już tak do końca sezonu .

0

Bywały już takie mecze , że wygrywaliśmy wysoko z jakimś rywalem za kilka dni graliśmy z nim ponownie czy w lidze czy pucharze i był problem . Oby nie było tak tym razem .

0

Kolejne spore osłabienie Atletico . U niech z kreatywnymi pomocnikami jest słabo , ciężko będzie go zastąpić .

0

Wyjazdowa jest całkiem okej , ale domowa mi sie nie podoba , chyba że lepiej będzie leżała na zawodnikach . Zobaczymy .

0

To pewnie tylko kwestia czasu , teraz Busquets a z czasem następni .

0

To jest praktycznie pewne , że jeżeli wybory wygra ktoś inny niż Bartomeu to zmienimy trenera . Myślę , że Enrique od zwolnienia uchroni wygrana w LM + jakiś inny tytuł , a przynajmniej tak mi się wydaje . Im bliżej wyborów tym wiecej kandydatur pewnie się pojawi .

0

Do Pique już od dłuższego czasu nie można się przyczepić . Myślę że można już mówić że wrócił do wysokiej formy .

4

Kiedy on ma piłkę pod nogami czuje się jakoś pewnie , niż z Bravo , choć do Bravo nie ma na razie za co się przyczepić . Ale błędem było kupienie dwóch tak dobrych bramkarzy bo spodziewałem się takiego problemu . Nigdy nie będzie tak , żeby każdy z nich był zadowolony . I w końcu któryś z nich powie : dość i odejdzie by grać więcej .

0

Szkoda , że Gameza nie zapytał czy wtedy był karny . Z całym szacunkiem dla Koke śmieszą mnie takie wypowiedzi . Karny był i nie ma w ogóle o czym gadać .

0

Wczoraj miał przebłyski , nawet w swoim genialnym dryblingu , ale to jeszcze nie to samo co kiedyś . Oby forma Andresa przyszła kiedy będziemy jej najbardziej potrzebować , a taki moment powoli nadchodzi .

0

W końcu na VC zobaczymy mecz przyjemny dla oka , bo postawienie autobusu mnie jakoś nie jara . Coś tam wczoraj próbowaliśmy , ale wiadomo to nie to samo co otwarte spotkanie .

2

Ivan kolejny przyzwoity mecz oby tak dalej i częściej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?