Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy komentator , szkoda że nie komentuje w nc+
0
Kolejny mecz który ciężko się ogląda , niby 3-0 ale dupy nie urywa .
0
Dziś pewnie zobaczymy autobus , żeby zmówu nie było walenia głową w mur .
1
Decyzja za którą trzeba pochwailić ten zarząd , wykopali na zbity pysk tego nieudacznika Zubiego . Bartomeu zachował się honorowo i podaje się do dymisji . Moyes popsuł MU , a nam uratował d... !!! Gracias Rudy .
5
Pozbyć się patałacha Lucho bez pomysłu na grę a nie Leo , to on obecnie ciągnie ten wózek i pozwala nam wciąż o coś walczyć , a nie geniusz taktyczny LE !
16
Pierw nowy zarząd , a dopiero potem dyrektor sportowy . Nowy dyrektor tu nikogo nie zbawi i czegoś sensownego nie wyczaruje .
0
Też bym chciał zmiany trenera , ale nie nastawiam się na jakiekolwiek porządne nazwisko , bo kto nam w połowie sezonu odda dobrego szkoleniowca . Chyba , że trener który jest bezrobotny . Nie chce mi się wierzyć , że OM puszcza do nas Bielse kiedy biją się o mistrzostwo i są na czele tabeli - chciałem jego zatrudnienia tego lata ale nasz genialny zarząd ... To samo tyczy się Kloppa , a poza tym Niemiec kiedyś powiedział że wolałby pracować w Anglii .
1
Wielu z was mówi że to nie wina Enrique to w takim razie czyja ? Jak ten zespół gra po prostu padake bez jakiegokolwiek pomysłu z przebłyskami pojedynczych graczy .
0
Z całym szacunkiem dla Puyola uważam , ze nie byłby on dobrym dyrektorem sportowym ponieważ jest za krótko w tym fachu . Niech najpierw nabierze doświadczenia i zdobędzie więcej kontaktów i wróci za jakiś czas . W przyszłości zapraszamy , ale na te chwilę myślę że nie .
0
Kolejny mecz w którym gramy bez pomysłu , Lucho nie przygotowuje chyba żadnej taktyki bo oni ciagle ( szczególnie na wyjazdach ) grają bez pomysłu . Enrique chyba myślał , że wpuści Leo a potem Neymara i zaczną ładować bramki . Niech facet coś wymyśli bo skończy się to tragicznie . A my zamiast grać coraz lepiej stoimy w miejscu .
1
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać . Być może te bezmózgi zatrudnią znowu kogoś nie kompetentnego . Puyol także złożył rezygnacje i może nie chciał być pionkiem zarządu dlatego odszedł . Dzieje się w tym klubie oj dzieje !
2
Wczoraj więcej radości sprawiła mi gra Valencii niż Barcelony ...
0
Jak oddaje się tak mało strzałów na bramkę i kreuje tak mało sytuacji to z czego tu strzelać , tym bardziej że on teraz cześciej próbuje coś kolegom wypracować .
0
Na tą grę momentami aż się patrzeć nie chce . Komedia jakaś !
0
Decyzji ... ale jakich ? Idiotycznych - jak oni wszyscy ...
0
Na te wyjazdowe mecze po prostu w większości nie można patrzeć ! Jak tak dalej będzie to chyba będę tylko domowe oglądał . Rzadko nie graliśmy tak bez pomysłu na wyjeździe . Barca na CN to całkiem inna drużyna .
0
Trzeba było dać im odpocząć w meczu z Elche a nie dziś , ale może LE okaże sie geniuszem i wygramy mniejszym nakładem sił . Zobaczymy po meczu .
0
Valencie z tego sezonu stać na pewno na remis a może i nawet na wygraną , rośnie nam bardzo silny konkurent w lidze , może jeszcze nie w tym sezonie ale następnym . Mają bardzo dobrą obronę i w ataku są w stanie ukąsić .
0
Szczerze się przyznam , że wolałem Navasa bądź Ochoe po udanym mundialu . Ale teraz na prawdę nie ma czego żałować bo Bravo nie zawodzi a i popisał się kilka razy .
0
Chyba pierwszy raz widzę Montoye w przewidywanych jedenastkach w tym sezonie .
0
O ile Cesc kosztowałby Arsenal spore pieniądze to Song na pewno nie . Aż dziwne że go nie odkupili .
0
Co nie zmienia faktu , że jest to bardzo dziwny deal .
0
Manquillo gra w kratkę w LFC , ale potencjał ma i może coś jeszcze z niego będzie to samo tyczy się Torresa .
4
Jest to najgłupsza oferta wypożyczenia o jakiej kiedykolwiek słyszałem . Żeby klub musiał płacić za zawodnika którego wysłał na wypożyczenie . Jest tylko jedna osoba która mogła takie coś zmajstrować .
0
To prawda CdR to powinien być dodatek do któregoś z tych trofeów , bo nie się co oszukiwać jest to najmniej istotny puchar .
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć w wyjazd tych nieudaczników .
0
Liczę na Valencie że zabiorą punkty Realowi , tym bardziej na Mestalla na którym grają lepiej niż na wyjazdach , zostali wzmocnieni Enzo Perezem co też może im pomóc .
0
W tym miesięcy dużo dowiemy się o obecnej Barcelonie przy sprawdzianach w CdR .
2
Bardzo fajnie , że Torres wraca , może jeszcze coś pokarze . Kolejny dobry piłkarz na boiskach Primera Division , wiadomo że nie ta klasa ale niektórych rzeczy się nie zapomina . Simeone może cos jeszcze z niego wyciągnie czego mu życzę bo to świetny napastnik .
1
Za mniej niż za 12 nie powinien odchodzić zobaczymy co zrobi nasz genialny zarząd .