Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Bardzo chciałbym powrotu jego formy , ale jutro widziałbym pare Rafinha - Xavi .
0
Byłbym zadowolony z takiego Martineza i wielka szkoda że H.Moreno nie jest zdrowy bo to na prawdę świetny zawodnik . Ściągnąć takiego Laporte czy Otamendiego tym bardziej w środku sezonu graniczy z cudem .
0
Mimo zakazu sprzedałbym go gorsi od niego Deulofeu , Munir , Sandro czy Adama nie będą.
0
Już widzę jakie ceny wołają za Martineza, Otamendiego czy Laporte .
1
Under Armour na prawdę robi fajne i solidne ciuchy . Stroje Spurs też wyglądają dobrze . A Barcy w strojach Adidasa jakoś sobie nie wyobrażam , nie wiem dlaczego . Ale myślę że Barca i tak ponownie zwiąże się z Nike , myślę że ten koncern nie pozwoli sobie żeby podczas GD obie drużyny biegały w Adidasie .
3
Może w przyszłym roku , ale w obecnym ma marne szansę , w Barcy sezon średni z przebłyskami , dobry mundial , a to chyba za mało .
3
Według Lucho : Adriano , Douglas , Montoya
Według mnie : Montoya , Adriano , Douglas
0
Masche powinien być nominowany jako pomocnik i wtedy miał by duże szansę by znaleźć się w 11 . A tak marnie to widzę.
0
Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Bardzo się starał i gral z zaangażowaniem czego efektem też jest czerwień.Mimo wszystko oby więcej takich występów. Wnosił wiele więcej do gry niż znowu przeciętny Rakitić , na Chorwata wszyscy liczymy a on jak na razie dalej zawodzi.
0
Życzę jeszcze Messiemu by wyprzedził Ronaldo w lidze pod względem goli , to jest wykonalne tyle że Messi musi grać b.dobrze i reszta drużyny musi trzymać wysoki poziom.
0
To prawda gramy obecnie dobrze, ale to wciąż za mało żeby cokolwiek stwierdzić. Te dobre mecze muszą ciągle trwać. Po meczach z Valencią i PSG można będzie powiedzieć więcej...
0
Real Basel rozjechał w poprzednim meczu, mam nadzieję że Ronaldo nie ustrzeli dziś 4 a najlepiej jakby nic nie trafił.
0
Bramka piękna , szkoda że on też nie skończył z hat-trickiem .
0
Panie Bartomeu po jednej efektownej wygranej z SILNYM zespołem nie ma co się podniecać . Zobaczymy czy będzie nam tak wesoło po meczach z Valencią i PSG . Bo z pewnością ten zespół jest silny , ale czy dobrze funkcjonuje to się przekonamy .
0
Kiedy mu w końcu zobaczymy tego Rakiticia z Sevilli . Na razie nie widzimy nawet połowy jego możliwości . W Sevilli genialne dośrodkowania , a u nas nawet tego nie pokazuje .
2
Zubi bardzo dobry bramkarz nie poznał się na talencie Courtoisa , szkoda ...
0
Fajnie by było jakby Messi dziś wyśrubował trochę rekord Raula , żeby Ronaldo jutro był za jego plecami .
2
Ciekawy jestem co by było gdyby Bravo puścił strasznego babola .Na kogo postawił by Lucho.
0
żeby wczorajszy mecz nie był jednorazowym wyczynem , APOEL trzeba rozjechać , a weryfikacja formy przyjdzie w meczach z Valencią i PSG . Jeżeli zagramy dobrze to chyba można mówić że coś ruszyło .
0
Nikt go na prezydenta nie wybrał i chyba nikt dalej go tu nie chcę , Bartomeu sprawia trochę lepsze wrażenie niż Rossell ale obu im wiele brakuje . Bartomeu dobrze wie że gdyby teraz były wybory to raczej by go nie wybrano .
0
Alba kiedy gra w tym sezonie w większości spotkań trzyma wysoki poziom , chyba jego najgorszym spotkaniem było to z PSG jak się nie mylę a tak na prawdę dobrze .
12
Szkoda , że Suarez wciąż bez gola ale on przyjdzie z czasem . Pewnie gdyby nie wślizg Messiego przy jego drugiej bramce Suarez by ją wpakował .
0
Fajnie by było jakby jednak zagrał Deulofeu , gorszy od Vitolo czy Vidala nie jest .
0
Masche to chyba genialny wymysł LE a jeżeli kontuzja to zwracam honor .
0
Też mnie to zaskoczyło .
0
Mówi się już od jakiegoś czasu że szykują go na Huesce , jeżeli wtedy by nie wystąpił można gadać o takim czymś . On pauzował znacznie dłużej niż taki Mathieu który pewnie dziś zagra .
4
Wenger jest jaki jest , ale patrząc na Arsenal bez niego to już nie będzie to samo . Ciekawe co w takim razie było by kolejnym miejscem pracy francuza , obstawiam że Monaco albo PSG .
0
Pewnie chodzi o Roberto Martineza . A pierwsze słyszę żeby ktoś gadał na niego Bob ...
2
To jeden z najtrudniejszych okresów w tym sezonie . Najlepiej jakbyśmy te 3 mecze wygrali .
0
Nie ma co kalkulować tylko trzeba po prostu rozprawić sie z PSG . Mimo wszostka taki klub jak Barcelona nie powinien się obawiać Bayernu czy Chelsea . Chcąc być najlepszym trzeba grać z najlepszymi . Skoro na prawdę jesteśmy dobrą ekipą to powinniśmy to udowodnić właśnie takimi meczami .