Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest w wysokiej formie ale ja wciąż czekam aż zacznie efektownie dryblować, wiadomo nie będzie robił tego tak jak w Santosie ale czekam na jego zrywy ktorymi potrafi zakręcić rywala czy rozstrzygnąć mecz . Zdaża mu się ale powinno tego być więcej.
0
Pierwsze słyszę że Real posiada prawo pierwokupu do Reusa , ciekawe czy to ściema czy było coś na rzeczy przy transferze Sahina .
0
To nie powinno być problemem w reprezentacji jak i klubie . W reprezentacji Argentyny nie wygląda to tak jak w Barcelonie, napastnik nie wymienia się tak często z Messim jak u nas . Suarez twardo powinien grać na środku i tyle .
30
Fajnie by było jakby z La Masii wyszedł jakiś stoper klasy światowej .
0
Sam nie za bardzo się orientowałem kim jest ten facet i pewnie nie tylko ja . Więc dla tych co nie wiedzą :
http://www.fcbarca.com/30977-wybory-2010-sylwetki-kandydatow-augusti-benedito.html
0
Ostatni akapit najbardziej mi się podoba .
6
Szkoda mi go , żeby nie kontuzje to byłby jednym z najlepszych na swojej pozycji .
0
Gdyby nie było zakazu transferowego to z pocałowaniem ręki powinniśmy się zgodzić .
0
Kariera przed nim długa i jeszcze wiele się może wydarzyć ...
2
To co on przedstawia to tiki-taką nie jest i to jest nudne tak jak mówi. Ale prawdziwa tiki-taka to fenomen.
0
Może on go jakoś podbuduje/zmotywuje czego on tam potrzebuje... Byle lepiej grał . Chyba że w Bayernie chcą wymiany Boateng/Benatia/Dante za Pique.
2
Fajnie jakby wybrał sobie klub w którym regularnie by grał i można było by go oglądać w LM . W MU z De Geą łatwo mieć nie będzie jeżeli się zdecyduje podpisać kontrakt . Życzę mu jak najlepiej!
0
Na prawdę krucho z tymi sytuacjami nie mówiąc już o golach . Obawiam się że Lucho może być kiepskim taktykiem , a co za tym idzie... Też pomysł na sytuacje strzeleckie.
0
Ale Montoya zagrał z Bilbao dobrze a mimo to szans nie dostaje . Skoro Martin jest tak słaby to niech Lucho go wystawi i wszystkim pokaże że dobrze robi , zobaczymy jak zagra . Montoya grał czasem lepiej a czasem gorzej, ale nie raził jakoś bardzo swoimi błędami a i zdarzały mu się dobre spotkania.
0
Tak na prawdę weryfikacja umiejętności trenerskich Luch przyjdzie w ważnych meczach ligowych w których obecnie nie zachwycamy i tych LM . Zdążają się takie mecze jak z Almerią ale u nas zdecydowanie za często.
2
Z Sevillą , ale na horyzoncie też mecz z Valencią . Chłopaki muszą ogarnąć bo cienko to widzę .
0
Im więcej minut dostanie tym będzie grał lepiej , mam taką nadzieje .
0
Bardzo cenie Pique , za jego charakter z którym mógłby zostac nawet kapitanem . Ale forma nie idzie z tym w parze .
1
W sumie Pique szybszy nie jest . Bartra też nie jest mega wolny po prostu Thievy i Azezz są szybcy tak jak wcześniej Bale .
0
Cieszy przynajmniej to że LE wypowiada się krytycznie o źle zespołu bo ona taka była i nikomu nie mydli oczu głupimi komentarzami .
1
Mimo , że nie trawię faceta to jego umiejętności trzeba docenić . Jest świetnym taktykiem i motywatorem . Gdyby on był trenerem Barca na prawdę mogła by być mocna , ale tą informacje można umieścić raczej między bajkami .
0
Panie trenerze tu nie chodzi o sam wynik , ale o grę . Jeszcze trochę , a zaczniemy tęsknić za Martino . Tak jak Ajax tak i dziś Almeria przez jakiś czas na prawdę zamknęli nas na własnej połowie ... nie jestem przyzwyczajony do takiego widoku .
0
Dał na prawdę dobrą zmianę , szkoda mi go było kiedy trafił w poprzeczkę , niech w końcu coś trafi .
0
To wszystko raczej z nerwów i stresu , a dziennikarze jak zawsze szukają intrygi .
1
Ciekawe co by gadał jakbyśmy przegrali , normalnie nie mogę na niego patrzeć .
0
Jestem prawie pewny że znowu będzie autobus i liczenie na kontrę . A szkoda bo jakaś golleada by się przydała .
0
Pewnie na Barce Almeria znów postawi autobus, a Rayo jak to Rayo zagrają otwarty futbol i pewnie im Real nastrzela , ale trzeba wierzyć korzystny wynik dla nas .
0
Mam nadzieje , że Sandro też dostanie jeszcze powołania i szanse gry , a nie Lucho będzie stawiał na Munira . Trzeba to jakoś podzielić między te dwójkę . Mnie osobiście bardziej przekonuje Sandro po tym co pokazał dotychczas .
0
W tym momencie kiedy nie jesteśmy liderami , ba nawet tracimy punkty do Realu , Valencii ... to nie widzę innej opcji jak nasza wygrana .
0
W sumie Busquets mający za plecami Masche to by był dobry pomysł . Grał tak z Songiem i wyszło w miarę okej , ale Masche jest lepszy do Kameruńczyka . Teraz przy kontuzji Iniesty można spróbować .