0

Obawiam się właśnie , że jak wróci to z miejsca wejdzie do składu , a tak być nie powinno . Masche w obecnej formie zjada Busiego na starcie .

9

Dla mnie obecnie Bartra zdecydowanie faworytem , żeby zagrać z Mathieu w GD + Masche w pomocy . Pique znowu słabo .

3

Masche drugi mecz w pomocy , powinien tam zagościć na stałe , ale podejrzewam że jak Busi wróci to Masche znowu poleci do obrony .

3

Każdy z tyłu głowy ma gdzieś mecz na Bernabeu , on też najpierw mówi że nie myślą o tym meczu a na koniec , że chciałby strzelić bramkę w Madrycie - czego mu życzę .

15

Nie ważne czy na początku czy końcu ważne , że wygrywa i to bez straty gola .

0

Mathieu szybkość ma więc raczej o to się nie boje , ale drugi wysoki obrońca by się przydał , Bartra super wysoki nie jest ale wysoki , przy główkach przyda się też Rakitić .

0

Ta nagroda jest w jego zasięgu , Jese z czasem wyeliminowała kontuzja więc raczej odpada , Saul też grał dobrze , ale od dawna wiadomo że takie nagrody przeważnie zgarniają zawodnicy ofensywni , no ale zobaczymy .

0

Teraz wlaśnie moglby zagrać w miejsce Alby albo Alvesa bo Montoya chyba nie ma na co liczyć.

0

Zawodnik którego spokojnie było stać na gra w dużo lepszej lidze . Ale jak sam mówił chciał też robić karierę za granicą, szkoda że aż tak daleko.

0

Jeżeli z Ajaxem zagra Samper , to wydaje mi się że w GD zagra i Busquets i Masze . Po ostatnim meczu stwierdzam że nawet Masze zagra na stoperze lepiej niż Pique, choć na pewno wzrost Gerarda by sie przydał.

0

Ja w Traore widzę większy talent niż w Munirze , fajnie by było jakby za rok został włączony do pierwszej drużyny .

2

Zgodzę się z tobą , Pique w obecnej dyspozycji przerasta Bartra . Bo do Mathieu nie można się na razie zbytnio przyczepić od meczu z Levante w którym nerwowo grał , trzyma poziom .

0

Mimo wszystko myślę , że Ajax postawi nie łatwe warunki .

0

Zgodzę się z tobą , on od zawsze powtarzał ze lepiej czuje się w pomocy , ale zagra tam gdzie widzi go trener . Obrońcą jest jednym z wielu a na DP czołówką światową .

21

Mam cichą nadzieje , że LE sprawi nam niespodziankę i zobaczymy Masze na DP w GD . Z nim w pomocy moim zdaniem defensywa wygląda dużo lepiej , wykonuje swoją robotę bardzo dobrze a nawet naprawia błędy kolegów . Busquets nie daje nam w defensywie tego co kiedyś , ma więcej głupich strat niż Argentyńczyk i często nie chce mu się wracać . Busiego zawsze wysoko ceniłem jako jednego z najlepszych w tej drużynie , ale mniej więcej od dwóch lat przeplata słabsze mecze z przyzwoitymi ( w tym więcej słabszych ) . Jeżeli wróci do formy niech gra , ale dla mnie na tę chwile DP powinien być Mascherano bez dwóch zdań !

0

Wątpię żeby Lucho wymienił całą 3 pomocników , tym bardziej że Ajax sprawiał nam w zeszłym roku problemy .

1

Dziś te kilka minut to chyba było najlepsze w tym sezonie , ale mimo to moim zdaniem Xavi prezentuje się lepiej .

0

Nie widzę tu żadnego dylematu , kiedy na boisku jest Pedro czasem mam wrażenie , że gramy w 10 . A jak dziś próbował zamieszać to wychodziło mu to z marnym skutkiem , przeważnie stratą .

1

Xavi w takiej formie zjada Andresa na śniadanie , z całym szacunkiem do niego . Dziś był prawdziwym generałem mimo że to tylko Eibar .

0

Xavi swoje lata ma , ale moim zdaniem w tym meczu zagrał bardzo dobrze i ja na miejscu Lucho zastanowiłbym się kto ma zagrać w GD on czy Iniesta .

0

Masze ma zagrać w GD w pomocy , moim zdaniem to on był niemal bez błędny i swoją robotę wykonał bardzo dobrze , a wykonywał ja też za innych .

0

Masze w pierwszy , super , w końcu ! A Roberto pewnie zostanie zmieniony później przez Rafinhe .

1

Znowu Montoya bez powołania !

0

Nie wiem co oczekiwać po Eibar i pewnie nie tylko ja . Wydaje się , ze powinniśmy ich rozjechać , ale mecze z takimi rywalami są czasem dość trudne .

0

Fajnie że szanse może dostać Samper , bardzo dobry grajek ale kiedy mamy zobaczyć mase na tym DM . Jak Busi bd na ławie .

0

Koke bardzo dobry sezon , ale Ivan moim zdaniem powinien to wygrać asyst i bramek ma więcej niż Hiszpan . Iniesta niestety w tamtym i w tym sezonie to cień siebie samego i nie brałbym go pod uwagę jako faworyta na pewno .

0

Ma szansę teraz się pokazać Andres gra słabo i właśnie teraz potrzebujemy Rafinhi bo na Roberto nie ma co liczyć .

3

I o 2 głowy niższy od niego def.pomocnik .To jest dopiero, nie mam nic do Masche bo to pomocnik a nie obrońca.

1

Życzę mu żeby złote buty kolekcjonował też w Barcelonie .

1

Czas dać w końcu szansę Sandro od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?