Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obawiam się właśnie , że jak wróci to z miejsca wejdzie do składu , a tak być nie powinno . Masche w obecnej formie zjada Busiego na starcie .
9
Dla mnie obecnie Bartra zdecydowanie faworytem , żeby zagrać z Mathieu w GD + Masche w pomocy . Pique znowu słabo .
3
Masche drugi mecz w pomocy , powinien tam zagościć na stałe , ale podejrzewam że jak Busi wróci to Masche znowu poleci do obrony .
3
Każdy z tyłu głowy ma gdzieś mecz na Bernabeu , on też najpierw mówi że nie myślą o tym meczu a na koniec , że chciałby strzelić bramkę w Madrycie - czego mu życzę .
15
Nie ważne czy na początku czy końcu ważne , że wygrywa i to bez straty gola .
0
Mathieu szybkość ma więc raczej o to się nie boje , ale drugi wysoki obrońca by się przydał , Bartra super wysoki nie jest ale wysoki , przy główkach przyda się też Rakitić .
0
Ta nagroda jest w jego zasięgu , Jese z czasem wyeliminowała kontuzja więc raczej odpada , Saul też grał dobrze , ale od dawna wiadomo że takie nagrody przeważnie zgarniają zawodnicy ofensywni , no ale zobaczymy .
0
Teraz wlaśnie moglby zagrać w miejsce Alby albo Alvesa bo Montoya chyba nie ma na co liczyć.
0
Zawodnik którego spokojnie było stać na gra w dużo lepszej lidze . Ale jak sam mówił chciał też robić karierę za granicą, szkoda że aż tak daleko.
0
Jeżeli z Ajaxem zagra Samper , to wydaje mi się że w GD zagra i Busquets i Masze . Po ostatnim meczu stwierdzam że nawet Masze zagra na stoperze lepiej niż Pique, choć na pewno wzrost Gerarda by sie przydał.
0
Ja w Traore widzę większy talent niż w Munirze , fajnie by było jakby za rok został włączony do pierwszej drużyny .
2
Zgodzę się z tobą , Pique w obecnej dyspozycji przerasta Bartra . Bo do Mathieu nie można się na razie zbytnio przyczepić od meczu z Levante w którym nerwowo grał , trzyma poziom .
0
Mimo wszystko myślę , że Ajax postawi nie łatwe warunki .
0
Zgodzę się z tobą , on od zawsze powtarzał ze lepiej czuje się w pomocy , ale zagra tam gdzie widzi go trener . Obrońcą jest jednym z wielu a na DP czołówką światową .
21
Mam cichą nadzieje , że LE sprawi nam niespodziankę i zobaczymy Masze na DP w GD . Z nim w pomocy moim zdaniem defensywa wygląda dużo lepiej , wykonuje swoją robotę bardzo dobrze a nawet naprawia błędy kolegów . Busquets nie daje nam w defensywie tego co kiedyś , ma więcej głupich strat niż Argentyńczyk i często nie chce mu się wracać . Busiego zawsze wysoko ceniłem jako jednego z najlepszych w tej drużynie , ale mniej więcej od dwóch lat przeplata słabsze mecze z przyzwoitymi ( w tym więcej słabszych ) . Jeżeli wróci do formy niech gra , ale dla mnie na tę chwile DP powinien być Mascherano bez dwóch zdań !
0
Wątpię żeby Lucho wymienił całą 3 pomocników , tym bardziej że Ajax sprawiał nam w zeszłym roku problemy .
1
Dziś te kilka minut to chyba było najlepsze w tym sezonie , ale mimo to moim zdaniem Xavi prezentuje się lepiej .
0
Nie widzę tu żadnego dylematu , kiedy na boisku jest Pedro czasem mam wrażenie , że gramy w 10 . A jak dziś próbował zamieszać to wychodziło mu to z marnym skutkiem , przeważnie stratą .
1
Xavi w takiej formie zjada Andresa na śniadanie , z całym szacunkiem do niego . Dziś był prawdziwym generałem mimo że to tylko Eibar .
0
Xavi swoje lata ma , ale moim zdaniem w tym meczu zagrał bardzo dobrze i ja na miejscu Lucho zastanowiłbym się kto ma zagrać w GD on czy Iniesta .
0
Masze ma zagrać w GD w pomocy , moim zdaniem to on był niemal bez błędny i swoją robotę wykonał bardzo dobrze , a wykonywał ja też za innych .
0
Masze w pierwszy , super , w końcu ! A Roberto pewnie zostanie zmieniony później przez Rafinhe .
1
Znowu Montoya bez powołania !
0
Nie wiem co oczekiwać po Eibar i pewnie nie tylko ja . Wydaje się , ze powinniśmy ich rozjechać , ale mecze z takimi rywalami są czasem dość trudne .
0
Fajnie że szanse może dostać Samper , bardzo dobry grajek ale kiedy mamy zobaczyć mase na tym DM . Jak Busi bd na ławie .
0
Koke bardzo dobry sezon , ale Ivan moim zdaniem powinien to wygrać asyst i bramek ma więcej niż Hiszpan . Iniesta niestety w tamtym i w tym sezonie to cień siebie samego i nie brałbym go pod uwagę jako faworyta na pewno .
0
Ma szansę teraz się pokazać Andres gra słabo i właśnie teraz potrzebujemy Rafinhi bo na Roberto nie ma co liczyć .
3
I o 2 głowy niższy od niego def.pomocnik .To jest dopiero, nie mam nic do Masche bo to pomocnik a nie obrońca.
1
Życzę mu żeby złote buty kolekcjonował też w Barcelonie .
1
Czas dać w końcu szansę Sandro od początku.