0

Widzę że wielu z was nie rozumiem że mieć dużo sponsorów to tylko pozytyw , przecież i tak logo nie będzie na koszulkach , a Gillette to uznana firma.

0

We wczorajszym gazetach o ile się nie mylę to wszyscy typowali Pique obok francuza , ciekaw jestem kiedy ktoś w Barcelonie dostrzeże , że Masche to nie może być podstawowy stoper , może tam grać od biedy ale nie w takich momentach .

0

Mówił , że też będzie grał w pomocy , ale jak na razie to zagrał tam tylko kilka minut w ostatnim meczu . Czekam na znacznie więcej .

0

W drugiej linii też wzrost by się przydał , chociaż Rakitić niski nie jest to wczoraj popełnił błąd , ale Masche ma tą zadziorność i waleczność której żaden z naszym pomocników nie ma .

0

W defensywie daje bardzo dużo , nawet nie przypuszczałem że tyle może dać . Ale w ofensywie mnie trochę zawodzi , niby 2 bramki ma , ale oczekuje od niego trochę wiecej fantazji w rozgrywaniu , ale ma potencjał i pewnie się tego doczekamy .

0

A takich jest tu zbyt wielu .

0

Andres ostatnio w bardzo słabej formie , miejmy nadzieje że przyjdzie ona niedługo , oby na GD był w gazie .

0

W lidze jest bardzo dobrze , a w LM praktycznie nie odczujemy konsekwencji tej porażki jeżeli wygramy z nimi na CN . Najważniejsze żeby forma przyszła w decydujących momentach , a do tego czasu nasza gra może sie wiele zmienić . Przyjdzie płynność i schematy oraz ciekawe warianty np. jak ten rożny dziś ze strzałem Masche .

1

Zobaczymy jak zespół zareaguje po porażce w kolejnych meczach i jak zaprezentuje się w rewanżu z PSG na Camp Nou . Tę błędy są do wyeliminowania , to dopiero początek sezonu nie ma co wystawiać pochopnych wniosków .

1

Zdziwił mnie dziś bardzo brak Pique , najlepsze zespoły tylko czekają na rzuty rożne z nami . Praktycznie najgroźniejsze sytuację są po różnych i kontrach . Masche gra okej , nawet dzis zagrał przyzwoicie , ale wyższy już nie będzie . Ze słabszym rywalem może grać na stoperze , ale w takch meczach nie widzę go na tej pozycji . Może się przydać w drugiej lini ale nie obronie .

2

Ta porażka przyszła w odpowiednim momencie , przecież to wiadome że i tak by przyszła , sezon bez porażki jest praktycznie nie realny , a na nią właśnie jest idealny moment . Sprowadziła nas wszystkich na ziemie i obnażyła nasze największe mankamenty w grze . Mimo porażki uważam że nie zagraliśmy jakoś tragicznie oglądałem wiele gorsze mecze w naszym wykonaniu . Mimo porażki mam nadzieje , że doczekamy się wielu pozytywów w przyszłości . Oby już w następnych meczach . Nie wszystko od razu , powoli a będzie dobrze .

0

Miał bardzo dobre mecze , ale też słabe jak na razie . Na jego szczęście obyło się bez konsekwencji jego błędów . Niech gra tak jak w ostatnim meczu a będzie noszony na rękach !

0

Chcialbym zobaczyć w końcu zespól który stawi nam czoła, a nie od razu zaparkuje autobus . Liczę że PSG bez Ibry nie pójdzie tą drogą i nie będą liczyli tylko i wyłącznie na kontry .

0

Ciekawe czy zagra Zlatan , ponoć nie ma ma grać . Byłoby to ogromne osłabienie paryżan .

1

Xavi zagrał dobrze , nie wiem jak wyglądają jego statystyki w tym meczu , ale zdaje mi się że jak na niego to sporo strat .

0

Jeżeli tak ma być to się z tobą zgodzę .

1

Mathieu wciąż gra w kratkę fajnie jakby grał równo w każdym spotkaniu , bo z Granadą na prawdę pokazał klasę !

1

Tak się składa , że czytałem , to chyba ty źle zrozumiałeś .

2

Jak Cie nudzi to nie czytaj .

0

Nie no Montoya powinien pojechać zamiast Douglasa , ale to że Vermaelen zostaje w Barcelonie to akurat dobrze , niech jest powoli wprowadzany , żeby nie było żadnych problemów ze zdrowiem .

1

od kiedy 2-0 to festiwal bramek ? Barca i Atletico rozumiem , ale gdzie Real tym bardziej że wcale nie grali dobrze .

0

Z tym Mathieu to racja w 100 %

0

Żeby tak grał co mecz , tego mu życzę .

0

No bo mowa o d.sportowym a ty wyjeżdżasz ze skautami Porto ...

0

Ty sposobem mam nadzieje , że będzie Suarez . Powoli daj im trochę czasu , i tak w tym meczu było kilka strzałów po dośrodkowaniach co rzadko się oglądało w poprzednich sezonach , spokojnie może efekty będzie widać , nie wprowadzisz wszystkiego w tak krótkim czasie .

0

Dobry w swoim fachu i od dawna chwalony , ale nie chce mi się wierzyć żeby wyrzucono Zubiego . Zubi moim zdaniem w tym oknie wykonał dobrą robotę mimo wszystko , ale Monchi myślę że jest od niego dużo lepszy .

0

Skaut a dyrektor sportowy to jest różnica .

0

Nie do dość że ciężko , a jak wygrana to raczej w niskim wymiarze - w większości meczy , to jeszcze Capparros który jest dobrym trenerem . Ale liczę na to że się odkujemy za stratę punktów w Maladze , a Leo przekroczy 400 bramek !

13

Nie żebym coś miał do Munira , ale jak dla mnie to Sandro zasługuje na szanse od początku bardziej niż on .

5

Prawie po każdym newsem jest temat Ronaldo kontra Messi co tu są za ludzie !?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?