3

Prawda jest taka , że dopóki Bartomeu i jego koledzy dalej będą w zarządzie to Zubi też będzie tym dyrektorem sportowym . To że Monchi chciałby u nas pracować to podejrzewam , że dla zarządu nie ma żadnego znaczenia bo są w NIEGO zapatrzeni .

1

Widać , że ma dołek formy . Oczekuje od niego zdecydowanie więcej i oby ta forma niedługo nadeszła bo jest nam potrzebny .

0

On nie ma rywala na swojej pozycji praktycznie , dlatego czy zagra źle czy dobrze i tak zagra w kolejnym ważnym meczu . Z Espanyolem Montoya rewelacyjnie nie zagrał , ale mimo to powinien dostać poważną szansę , bo przy takiej dyspozycji Alvesa gorszy raczej nie będzie .

4

Na początku myślałem że pressing będzie lepszy , ale on upadł . Gra jest zbyt wolna , czyli błędy z poprzednich lat , jeżeli to się nie zmieni kolejny rok będzie bez pucharów . Na razie jeszcze to wszystko nie jest stracone i można naprawić .

0

Kiedy był na środku wychodził na pozycje i do nich dochodził . Ale na skrzydle stracił większość swoich walorów i nie wychodziło to zbyt dobrze . On musi grać na środku nie widzę innej opcji .

0

On chyba nie miał nigdy takiego meczu w Barcelonie jakie ostatnio przytrafiają się Busquetsowi , on gra dobrze , albo super . Powinien być pierwszym nazwiskiem które wybiera się do składu i to miejsce należy mu się w pomocy .

1

Kolejny SUPER mecz Busiego -,-
Alves też masakra . Suarez na skrzydle i super skuteczny Messi i to na tyle ....

0

Bardzo go lubię i nie mogę się doczekać kiedy będzie grał tak dobrze jak w Celcie , na razie miał mało okazji może teraz będzie ich wiecej .

2

Do obrony Bartra a pomocy Rafinha , kiedy starszym nie idzie oni powinni dostać szansę bo kiedy ? Rafinha tym bardziej może będzie chciał się pokazać w meczu ze swoją byłą drużyną .

0

Chyba nikt się spodziewał że będzie tak szybko ważną postacią w Sevilli , a on z miejsca stał sie gwiazdą . W sumie na Deulofeu też nie ma co narzekać , gra dobrze .

18

Andres dał nam wiele pięknej gry m.in. gola z Chelsea , ale jest w takim wieku że spokojnie może dać jeszcze raz tyle , tylko niech wróci forma .

0

Im lepszej formie będzie tym więcej za niego dostaniemy , nic tylko się cieszyć.

0

Jeszcze z 4 by się przydały , żeby nie dał się przestawiać jak pionek.

0

Nie trawię tego gościa, panie Blatter czas ustąpić ze stanowiska przydałby się ktoś nowy .

5

Ja dalej w niego wieże , nie ma co na niego najeżdżać . Lepiej żeby porażki przyszły teraz bez konsekwencji , żeby potem wyciągnąć z nich wnioski , niż na koniec przegrać w decydującym momencie .

1

Myślałem , że Xavi w formie którą prezentował przed klasykiem coś da drużynie , niestety się zawiodłem . Ale skoro prawie nikt dobrze nie grał to czego oczekiwać od Xaviego ...

0

Pewnie niektóre kluby wychodziły z założenia , że on jest ze szkółki Barcy to go biorę , a dany zawodnik nie zawsze ma odpowiednie umiejętności . Wychowanek który od nas odszedł ( nie wiem w jakich okolicznościach ) Keita Balde Diao to całkiem ciekawy zawodnik . Ma potencjał ciekawe czy nie widziano w nim potencjału czy sam chciał odejść .

0

Gdy by faktycznie pressing był lepszy w meczu z Realem to mogło to się zupełnie inaczej potoczyć , bo Real z początku meczu zaczął się gubić jak nasi do nich podchodzili , tylko szybko przestali ...

0

Największym zaskoczeniem jest tu moim zdaniem widok Iniesty ... no ale jak już go nominowali to pozostaje się cieszyć , choć szans na wygraną wielkich nie ma .

0

Ocena Busquetsa mówi wszystko nawet nie trzeba czytać opisu by wiedzieć jak zagrał . Chyba jego najgorszy mecz jaki widziałem ...

2

Najlepszym pomocnikiem powinien zostać Koke bo jak się nie myle też go nominowali , a obrońcą ... nie żebym miał coś do Realu , ale powinien nim zostać Godin .

1

Byle tylko kariera Sandro czy Munira bądź Deulofeu potoczyła się lepiej jak jego ...

2

Na pewno zasłużył , jest najlepszym bramkarzem na świecie , a czasem nawet dobrym obrońcą ... Jakby wygrał Złotą Piłkę nikt nie powinien mieć pretensji oprócz tych z Realu . A niby dlaczego ? Bramkarz nigdy nie będzie tak medialny jak wybitny strzelec czy drybler .

0

Ja tam bardzo liczę na Rafinhe .

0

Gdyby tak wstawić do składu za Mathieu bądź Masche - Albe , a za Xaviego Rakiticia to średnia zaraz wygląda trochę inaczej . A moim zdaniem wcale nie mamy aż tak bardzo starego zespołu , owszem jest kilku wiekowych , ale ta cała szopka to trochę przesada .

2

Co innego jakby jeszcze Mache grał w pomocy , tam jego pozycja powinna być niekwestionowana .

0

Jego sprzedać latem , a w jego miejsce Deulofeu który przynajmniej ma jakiś wachlarz zwodów , a Pedro w pojedynkach jeden na jeden to porażka . A Deulofeu gra całkiem dobrze w Sevilli i myślę , że wniósł by więcej niż Pedro , może coś jeszcze z niego będzie .

0

Nie mam pojęcia gdzie wczoraj był Rafinha , ale oby teraz nadszedł jego czas !

0

Suarez zagrał dobre spotkanie , czy czasem na skrzydle czy schodząc do środka . Będzie z niego pociecha .

0

Trzeba przyjąć tą porażkę z pokorą . Przegraliśmy ale na szczęście jesteśmy wciąż na czele tabeli . Porażki sie zawsze przytrafiają , przecież nie zawsze się wygrywa . Na Camp Nou będzie rewanż jestem o to spokojny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?