Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Prawda jest taka , że dopóki Bartomeu i jego koledzy dalej będą w zarządzie to Zubi też będzie tym dyrektorem sportowym . To że Monchi chciałby u nas pracować to podejrzewam , że dla zarządu nie ma żadnego znaczenia bo są w NIEGO zapatrzeni .
1
Widać , że ma dołek formy . Oczekuje od niego zdecydowanie więcej i oby ta forma niedługo nadeszła bo jest nam potrzebny .
0
On nie ma rywala na swojej pozycji praktycznie , dlatego czy zagra źle czy dobrze i tak zagra w kolejnym ważnym meczu . Z Espanyolem Montoya rewelacyjnie nie zagrał , ale mimo to powinien dostać poważną szansę , bo przy takiej dyspozycji Alvesa gorszy raczej nie będzie .
4
Na początku myślałem że pressing będzie lepszy , ale on upadł . Gra jest zbyt wolna , czyli błędy z poprzednich lat , jeżeli to się nie zmieni kolejny rok będzie bez pucharów . Na razie jeszcze to wszystko nie jest stracone i można naprawić .
0
Kiedy był na środku wychodził na pozycje i do nich dochodził . Ale na skrzydle stracił większość swoich walorów i nie wychodziło to zbyt dobrze . On musi grać na środku nie widzę innej opcji .
0
On chyba nie miał nigdy takiego meczu w Barcelonie jakie ostatnio przytrafiają się Busquetsowi , on gra dobrze , albo super . Powinien być pierwszym nazwiskiem które wybiera się do składu i to miejsce należy mu się w pomocy .
1
Kolejny SUPER mecz Busiego -,-
Alves też masakra . Suarez na skrzydle i super skuteczny Messi i to na tyle ....
0
Bardzo go lubię i nie mogę się doczekać kiedy będzie grał tak dobrze jak w Celcie , na razie miał mało okazji może teraz będzie ich wiecej .
2
Do obrony Bartra a pomocy Rafinha , kiedy starszym nie idzie oni powinni dostać szansę bo kiedy ? Rafinha tym bardziej może będzie chciał się pokazać w meczu ze swoją byłą drużyną .
0
Chyba nikt się spodziewał że będzie tak szybko ważną postacią w Sevilli , a on z miejsca stał sie gwiazdą . W sumie na Deulofeu też nie ma co narzekać , gra dobrze .
18
Andres dał nam wiele pięknej gry m.in. gola z Chelsea , ale jest w takim wieku że spokojnie może dać jeszcze raz tyle , tylko niech wróci forma .
0
Im lepszej formie będzie tym więcej za niego dostaniemy , nic tylko się cieszyć.
0
Jeszcze z 4 by się przydały , żeby nie dał się przestawiać jak pionek.
0
Nie trawię tego gościa, panie Blatter czas ustąpić ze stanowiska przydałby się ktoś nowy .
5
Ja dalej w niego wieże , nie ma co na niego najeżdżać . Lepiej żeby porażki przyszły teraz bez konsekwencji , żeby potem wyciągnąć z nich wnioski , niż na koniec przegrać w decydującym momencie .
1
Myślałem , że Xavi w formie którą prezentował przed klasykiem coś da drużynie , niestety się zawiodłem . Ale skoro prawie nikt dobrze nie grał to czego oczekiwać od Xaviego ...
0
Pewnie niektóre kluby wychodziły z założenia , że on jest ze szkółki Barcy to go biorę , a dany zawodnik nie zawsze ma odpowiednie umiejętności . Wychowanek który od nas odszedł ( nie wiem w jakich okolicznościach ) Keita Balde Diao to całkiem ciekawy zawodnik . Ma potencjał ciekawe czy nie widziano w nim potencjału czy sam chciał odejść .
0
Gdy by faktycznie pressing był lepszy w meczu z Realem to mogło to się zupełnie inaczej potoczyć , bo Real z początku meczu zaczął się gubić jak nasi do nich podchodzili , tylko szybko przestali ...
0
Największym zaskoczeniem jest tu moim zdaniem widok Iniesty ... no ale jak już go nominowali to pozostaje się cieszyć , choć szans na wygraną wielkich nie ma .
0
Ocena Busquetsa mówi wszystko nawet nie trzeba czytać opisu by wiedzieć jak zagrał . Chyba jego najgorszy mecz jaki widziałem ...
2
Najlepszym pomocnikiem powinien zostać Koke bo jak się nie myle też go nominowali , a obrońcą ... nie żebym miał coś do Realu , ale powinien nim zostać Godin .
1
Byle tylko kariera Sandro czy Munira bądź Deulofeu potoczyła się lepiej jak jego ...
2
Na pewno zasłużył , jest najlepszym bramkarzem na świecie , a czasem nawet dobrym obrońcą ... Jakby wygrał Złotą Piłkę nikt nie powinien mieć pretensji oprócz tych z Realu . A niby dlaczego ? Bramkarz nigdy nie będzie tak medialny jak wybitny strzelec czy drybler .
0
Ja tam bardzo liczę na Rafinhe .
0
Gdyby tak wstawić do składu za Mathieu bądź Masche - Albe , a za Xaviego Rakiticia to średnia zaraz wygląda trochę inaczej . A moim zdaniem wcale nie mamy aż tak bardzo starego zespołu , owszem jest kilku wiekowych , ale ta cała szopka to trochę przesada .
2
Co innego jakby jeszcze Mache grał w pomocy , tam jego pozycja powinna być niekwestionowana .
0
Jego sprzedać latem , a w jego miejsce Deulofeu który przynajmniej ma jakiś wachlarz zwodów , a Pedro w pojedynkach jeden na jeden to porażka . A Deulofeu gra całkiem dobrze w Sevilli i myślę , że wniósł by więcej niż Pedro , może coś jeszcze z niego będzie .
0
Nie mam pojęcia gdzie wczoraj był Rafinha , ale oby teraz nadszedł jego czas !
0
Suarez zagrał dobre spotkanie , czy czasem na skrzydle czy schodząc do środka . Będzie z niego pociecha .
0
Trzeba przyjąć tą porażkę z pokorą . Przegraliśmy ale na szczęście jesteśmy wciąż na czele tabeli . Porażki sie zawsze przytrafiają , przecież nie zawsze się wygrywa . Na Camp Nou będzie rewanż jestem o to spokojny .