0

Ciekawe ile czasu będą omijały go kontuzje .Zawodnik b.dobry ale to nie idzie w parze ze zdrowiem .

0

Taki klub jak Barcelona nie ma prawa uciekać od Chelsea czy Bayernu , jeżeli mamy być najlepszym zespołem to musimy pokonywać najlepszych , a co za tym idzie poradzić sobie z PSG i wygrać grupę.

1

Dlaczego tym razem szansy nie dostanie Sandro , Munir gra więcej a gorzej... Jest mlody i ma jeszcze czas ale Sandro szansa się należy.

0

Kolejny sprawdzian. Jeżeli nie wygramy w kolejnym ważnym meczu to cienko to widzę, to spotkanie trzeba wygrać!

0

Borja Valero to wyjątkowo udany transfer , jest wychowankiem Realu ale z chęcią bym go zobaczył w naszej drugiej linii tylko szkoda że ma już kilka latek na karku . Rossi też świetny piłkarz , kiedy jest zdrowy gra b.dobrze tylko że ona akurat więcej czasu spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku .

16

Jeżeli Zubi odejdzie to lepszą opcją byłby chyba Monchi , ale nawet ten Macia będzie lepszy niż nasz obecny dyrektor sportowy bo gorzej już chyba być nie może...

0

Skoro pozwolą odejść Montoi bez problemów , kontraktu z Alvesem nie przedłużą to chyba muszą być pewni , że zakaz transferowy zostanie zawieszony / zniesiony.

0

Solidny zawodnik , już chyba nie ten wiek i chyba trochę za małe umiejętności . W obecnej formie jakiej jest Pedro to Valbuena go przewyższa , no ale ja nie wiem co tu Pedro jeszcze robi .

0

To prawdziwy Barcelonista i dałbym mu nawet opaskę kapitana tylko żeby formę miał wysoką i równą .

0

Bender nowa postać w kręgu zainteresowania Barcy ! Jak się nie mylę to an Euro 12 grał dla Niemców na prawej obronie , być możebyła to lewa ( jak się myle to poprawcie ) . Zubi pewnie chcę Koke do pomocy a w takim wypadku Bendera na PO .

0

Nuno ma zadatki na dobrego szkoleniowca , wykonuję dobrą robotę w Valencii ale jest na razie za szybko jak na taki klub .

0

Wszyscy go zapamiętają głównie za tą bramke z Paryża bo z czego by innego , przeciętny piłkarz który stał się bohaterem. On chyba dla Barcy nawet nie rozegrał 50 spotkań.

0

I co z tego wynika że Lucho siedzi tyle w pracy ? Jeżeli przyjdą wyniki okej będzie można nazwać go tytanem pracy , ale na te chwilę to on chyba przesiaduje tyle w klubie na marne bo gra nie za specjalna i miejsce w tabeli też.

0

Pewnie zagra w pierwszym składzie . Teraz szansę powinien dostać Sandro chociaż by wejść z ławki .

0

Kiedy o tym pisałem niektórzy mówili że głupi pomysł , a teraz zaczyna się o tym mówić . Już nie pierwszy raz to słyszę . Marc zagra wszędzie i nie będzie grymasił . Jakby on grał na prawej obronie była by równowaga jak za Abidala . Bartra też czasem wyżej wyjdzie więc mi ten pomysł się podoba .

0

Niby LE ma jaja , a czemu nie powie w prost dlaczego Martin nie gra , nie musi mówić tego przed kamerą ale twierdze że sam poszkodowany nie wie czemu nie gra .

0

Na temat Ronaldo nie ma co wgl gadać. Jose to bardziej realistyczna opcji ale też trudna do realizacji. Laporta może przedstawić inne obietnice wyborcze a też takie które ucieszą .

0

Jakoś mnie ta bramka nie dziwi, to maszynka do strzelania goli , w Barcy też w końcu odpali .

1

No to Luch wymyślił z tym tridente , za nic do głowy by mi nie przyszło że Suarez powinien grać na środku! A Koke moim zdaniem jest trochę przereklamowany do Atletico pasuje ale w kadrze nie zachwyca, moim zdaniem lepszym wyborem byłby Pjanić .

0

Niech zagrają dobrze , ale niech Barca wygra :D

0

Mam nadzieje , że jeżeli Pique teraz wyjdzie na boisko to nie zawali bo wszyscy go tak wychwalają . Normalnie nie wypada mu słabo zagrać bo zrobi z siebie błazna i w sumie oni z siebie też .

0

Świetny zawodnik mógłby grać na skrzydle od czasu do czasu ale raczej w pomocy przy słabej dyspozycji naszych pomocników . Zawsze też można cofnąć Messiego i dać Reausa na skrzydło ale to mega ofensywny wariant .

2

Ciekawe czy jeszcze zobaczymy dawnego Busqetsa ...

0

Nie wiem czy nie jest to czasem 7 mln jak coś to mój błąd.

1

Obaj są ważnymi zawodnikami Sevilli i mogą napsuć sporo krwi, szczególnie Alvesowi bo Denis to niezły drybler .Gerard miewa gorsze i lepsze mecze ale jego gra na plus w tym sezonie , za to Suarez jest jednym z ważniejszych piłkarzy tego zespołu.

1

Oglądałeś Seville w tym sezonie ? Bo obaj są ważnymi zawodnikami .

1

Na chwilę obecną to chyba trener nie potrafi wycisnąć z nich tego co najlepsze i wprowadzić na wysoki poziom. Mam nadzieję że Lucho to zrobi , a jeżeli nie to trzeba będzie się z nim pożegnać po sezonie.

0

Chciałbym go u nas na ławce no ale nie za bardzo w to wierzę. Życzę mu jak najlepiej ale w tym roku przewiduje dla Atletico 3 może nawet 4 miejsce za Valencią .

1

Kryzysu nie ma ten klub miewał dużo gorsze sezonu ,ale pięknie też nie jest . Wciąż liczę na to że coś sie ruszy !

0

Luis to goleador i gole przyjdą predzej czy później, to kwestia czasu, o to sie nie boje .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?