Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi to , że nie gra tyle ile powinien .
1
Teraz już wiem , że dostał i w pełni zasłużył .
0
No właśnie .
0
Teoretycznie to on w tym wieku powinien być liderem tej reprezentacji i klubie a także być w życiowej formie . Ale jak wiemy jest inaczej ...
0
Facet z jajami , a nie banda ... Dla których wszystko jest w porządku. Zawszę na ławce trenerskiej marzył mi się Bielsa facet który nie bał się wytknąć zarządowi Marsylii że kupili mu piłkarzy których nie chciał , a nie każdy by sie na to odważył. On w tej drużyny nie postawił by wszystkich do pionu i czego jestem pewny , wróciłby skuteczny pressing bo to co drużyna robi obecnie to jest tylko podbieganie do rywala , które rzadko kończy się odbiorem. Tej drużynie brakuje charakteru . Nie skreślam jeszcze LE , może zrobi super robotę do końca sezonu, ale tego czasu ma coraz mniej .
1
Racja . Miała być świeża krew i jest , ale ilu 4-5 zawodników. Styl ten sam albo jeszcze gorszy .
3
Del Bosque to powinien powołać Callejona , mimo że to madridista trzeba powiedzieć że ostatnio gra bardzo dobrze i na pewno da więcej tej reprezentacji jak obecnie Pedro.
1
Wszyscy widzą talent Bartry tylko nie Lucho , czemu ten chlopak nie gra ? Nie potrafię tego zrozumieć. Nawet del Bosque go powołuje mimo że ten wiele nie gra , a jak gra to nie zawodzi.
6
Takie bledy jak z PSG Valdesowi też się zdążały, a nawet gorsze . W niedalekiej przyszłości widzę go koło Courtoisa , Neuera no i chyba De Geii w czołówce bramkarzy .
1
Racja . Może się czepiam ale czy Bravo wielokrotnie wybronił to co miało wpaść ? Nie do końca się z tym zgodzę . Takich sytuacji miał bardzo mało , a nie "wiele" . Może z dwie czy trzy , ale to samo można powiedzieć o MAtSie kiedy wybronił groźny strzał z Apoelem czy wczoraj Klassena .
0
W tamtych klubach na nich postawiono a oni odpłacili się dobrą grą . Starszy wcale nie znaczy lepszy . Bravo w tej chwili nie ma za co wyrzucić z bramki . A MAtS miał pecha , kontuzja przed meczem z Elche . Moim faworytem jest Niemiec , ale Chilijczyk na razie nie zawodzi .
29
Był wczoraj taki moment gdzie MAtS podał piłkę do Busiego na dość daleką odległość chyba swoją gorszą - prawą nogą . To zagranie nie było łatwe ze względu na odległość i gorszą nogę , a on jeszcze fajnie wypatrzył czystego Busquetsa , a ten uniósł kciuk w górę za dobre zagranie . Niemiec na prawdę bardzo dobrze gra nogami , w tym aspekcie jest znacznie lepszy niż Bravo .
0
Skoro nie Montoye to może byśmy tak zobaczyli częściej Adriano na prawej obronie . Śmiem twierdzić że gorszy od Alvesa nie będzie.Bo Alves chyba widzi że nie ma konkurencji i gra według mnie coraz gorzej.
0
Grali dobrze i bramka im się należała ale w ogólnym rozrachunku to my byliśmy lepszym zespołem i wygraliśmy zasłużenie.
5
Obyś jeszcze nastrzelał w tych finałach !
0
Para Bartra - Pique czemu oni nie grają częściej ? Zagrali tak może 1-2 meczę jak się nie mylę . A może akurat zaskoczy . Myślę , że warto spróbować .
0
W takim razie ten styl jest słaby , oczekuje dużo więcej od trenera jak i zespołu . Wielu zawodników stać na dużo lepszą grę , ale nie wiem w czym problem ... Czy są bez formy czy trener nie potrafi tego z nich wyciągnąć . Od Xaviego już wiele więcej nie dostaniemy , chociaż on czasem zagra dobre spotkania , dziś też zagrał na dobrym poziomie . Innych stać na wiele więcej , ale nie wiadomo czemu tego nie widać .
1
Spodziewałem się większej dominacji Barcy i trochę lepszego spotkania w naszym wykonaniu , że zespół zareaguje przez ostatnie porażki . Dziś jedni zagrali lepiej drudzy gorzej , mecz wygrany ale bez fajerwerków .
4
Bartra teraz jest dobry , popełnia rzadko błędy . Ale jakby cała drużyna grała dobrze to on pewnie popełniał by je od święta. Jeżeli LE bądź ktoś inny na niego postawi to będzie czołowym stoperem na świecie i oczywiście życzę mu kiedyś opaski kapitańskiej .
0
Ja tam bym chciał remis Apoelu z PSG i nasze zwycięstwo. I oczywiście nasz rewanż na Francuzach na CN . Zajadając dzisiejszą wygraną i na Cyprze .
0
Tak zgodzę się . Ale nie ma co liczyć że Bartomeu i spółka zatrudnili by kogoś ze światowego topu .
1
No 3 porażki z rzędu to było by coś ... A ponoć Barca to samograj . Luis i zawodnicy bierzcie się do pracy i jazda z nimi . Czas najwyższy wskoczyć na wyższy poziom .
0
W zeszłym roku pokazali się z dobrej strony, my w tym roku nie możemy na to pozwolić. Praktycznie margines błędów się dla nas skończył.
0
Bezkonkurencyjny środek pola hmm ... pierwszy i ostatni kompletnie bez formy, a Xavi już nie te lata. Gra powinna opierać się na Ivanie i Masche w środku pola . Cały czas mam nadzieję że Rafinha zaskoczy i wróci stary Iniesta .
0
Nie zgodzę się z nim tych bardzo dobrych meczy nie było za dużo, ja naliczyłem 2 ( Levabte i Granada ) przyszedł mecz z solidniejszą Malagą i był problem jak z każdą lepszą drużyną w tym sezonie, Bilbao nie liczę bo to nie ten zespół z przed roku . Ciekawe co będzie w spotkaniach z Atletico, Valencia czy Sevillą.
6
Masche chyba najniższy "stoper" w lidze , Busquets wysoki a głową grać nie potrafi , Rakitić obecnie słabo bije różne( ale to potrafi)na tą chwilę przydałby się w polu karnym, Bartra siedzący na ławie a grać głową potrafi .
0
Zespół ma słabsze ogniwa jak każdy , ale jest dobry i można z niego jeszcze sporo wyciągnąć i mam nadzieje , że Lucho się to uda . Wszystko wymaga czasu .
0
Niektórym LE nie pasuje , ja z moja opinią poczekam do najważniejszej części sezonu nie będę pochopnie tego robił . Ale pomyślcie kogo by ten zarząd zatrudnił w miejsce Lucho ... ? Nie liczyłbym na nazwiska z górnej półki .
0
Z Adamą to też byłby eksperyment .
0
Jakiś czas temu pisałem o Bartry na PO i dalej wydaje mi się , że to nie byłby głupi pomysł . Bo skoro nie Montoya to kto ? Bartra często wychodzi do gry i stara sie rozgrywać , nie wychodziłby może jakoś super ofensywnie , ale była by równowaga jak za czasów Abidala . No linia obrony była by trochę wyższa . Możecie mnie zjechać , ale dla mnie ten pomysł wcale nie jest głupi .