Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba docenić klasę rywala i dla mnie zdecydowanie Modrić , a Busi w tym sezonie gra dość dobrze ale stać go na wiele więcej .
0
Typowy kiler którego nam brakuje , a druga bramka bardzo ładna . W GD na pewno by dał więcej niż Pedro , ale to pewnie człowiek z wąsikiem zagra od początku .
0
myślałem że na 2 tylko Denis .
0
W przyszłym roku wypożyczenie sie skończy i zobaczymy .
11
Jeżeli Hiszpania nie ma nowych i dobrych piłkarzy , to ty nie masz pojęcia o piłce .
0
w zeszłym roku drugie zapomniałeś ?
0
Nie wyobrażam sobie tego żeby na Real wyszedł w obronie Masche , to będzie beznadziejny opcja ... Musi na to spotkanie wyjść Bartra albo Pique , bo to że wyjdzie Mathieu jest prawie pewne .
1
Na pewno miał gdzieś czy mu pójdzie dobrze czy źle w Barcy ... jakby mu było wszystko jedno to by nie odszedł .
1
Nie zakładajmy z góry że Messi rozstrzela nam Eibar , bo mógł rozstrzelać już Rayo . Założyć z góry że wygramy ten mecz to głupota . Nie lekceważy się rywala . Fajnie by było oczywiście i zobaczymy jak to będzie . W każdym razie już widzę tych z Realu i ich komentarze na poziomie jeżeli takie uhonorowanie miało by miejsca .
0
Gerard na tę chwilę prezentuje się przyzwoicie , ale ja bym też wypróbował Bartre na prawej obronie , nie jestem pewny czy nie debiutował na tej pozycji czasem zmieniając Alvesa . Mogło by to być ciekawe rozwiązanie , takie moje zdanie .
0
Ciekawe co ten trener zrobiłby z klubem o większym budżecie , takim Athleticu , Sevilli czy nawet Villarrealu bo Rayo to chyba najbiedniejszy klub w Hiszpanii oprócz Eibar bodajże .
0
Nie no ja tam do niego nic nie mam , ale był faul a ten się upierał że nie i koniec .
0
Bardzo lubie gościa i nie mogę się doczekać kiedy będzie w końcu grał i to na miarę swojego talentu , przynajmniej tak jak w Celcie , bo stac go pewnie na wiele więcej .
1
Dziś prawo musiał sie trochę wykazać i to zrobił , na prawdę urósł w moich oczach !
13
Najlepszy był Orłowski , który powtarzał ze było czysto ...
0
Może zmienią nastawienie żeby zaś nie dostać .
0
No na te najważniejsze mecze zawsze wychodziła para Masche-Mathieu , a według mnie nie powinna tak wyglądać , tym bardziej z takim PSG gdzie jest dużo wysokich obrońców .
1
Słaby rywal to trener daje odpoczywać i też eksperymentuje z kilkoma nazwiskami .
2
Przy słabej dyspozycji Andresa , Rafa może się pokazać . Jest to dla niego duża szansa żeby pograć . Pewnie nie zagra jutro od początku ale kilka minut powinien dostać . A jeżeli Andres się nie ogarnie to powinien zagrać od początku w kolejnym .
0
Wątpię by zagrał od początku po kontuzji .
0
Pique kiedy gra to gra dobrze w tym sezonie i ja widzę go w obronie z Rayo bo na to zasłużył , Mathieu miał b.dobre meczu u słabsze , a Bartra czy Pique nie popełniali takich błędów . Dlatego nie rozumiem dlaczego francuz ma być tym podstawowym .
0
Jeżeli Iniesta nie poprawi swojej gry to myślę , że Xavi może go zastąpić bo gdy wchodzi widać że chce się pokazać .
0
No na razie za nic , bo praktycznie nie miał okazji się wykazać , ciekawe jak on by zagrał z PSG .
0
Z Busim w pełni się zgodzę !
0
Popełnił błąd , ale gorszy od Zielera nie jest i powinien być już w pierwszej reprezentacji .
0
Jakby został przy tym słupku , to pewnie piłkę by odbił , ale Rakitić też źle się ustawił nie oszukujmy się , Verratti nie miał prawa tego strzelić , tym bardziej że stał przy nim dużo wyższy Chorwat . A że był źle ustawiony to inna sprawa .
0
Te zmiany są w pewnym sensie okej , ale moim zdaniem jest ich troche za dużo , niektórzy po bardzo dobrych meczach siadają na ławkę , a to nie zawsze jest dobre . Ale z drugiej strony LE chodzi o to by każdy walczył o miejsce w składzie , są pozytywy i negatywy tych rotacji .
0
Widać Puyol z początku masy też nie miał zbyt wiele , może Bartra jeszcze przypakuje bo by mu się przydało według mnie .
0
Niech pracują pełną parą i wyeliminują błędy które wczoraj było widać .
0
Moim zdaniem bardziej, ale klasy Lucasowi odmówić nie można.