0

Trzeba docenić klasę rywala i dla mnie zdecydowanie Modrić , a Busi w tym sezonie gra dość dobrze ale stać go na wiele więcej .

0

Typowy kiler którego nam brakuje , a druga bramka bardzo ładna . W GD na pewno by dał więcej niż Pedro , ale to pewnie człowiek z wąsikiem zagra od początku .

0

myślałem że na 2 tylko Denis .

0

W przyszłym roku wypożyczenie sie skończy i zobaczymy .

11

Jeżeli Hiszpania nie ma nowych i dobrych piłkarzy , to ty nie masz pojęcia o piłce .

0

w zeszłym roku drugie zapomniałeś ?

0

Nie wyobrażam sobie tego żeby na Real wyszedł w obronie Masche , to będzie beznadziejny opcja ... Musi na to spotkanie wyjść Bartra albo Pique , bo to że wyjdzie Mathieu jest prawie pewne .

1

Na pewno miał gdzieś czy mu pójdzie dobrze czy źle w Barcy ... jakby mu było wszystko jedno to by nie odszedł .

1

Nie zakładajmy z góry że Messi rozstrzela nam Eibar , bo mógł rozstrzelać już Rayo . Założyć z góry że wygramy ten mecz to głupota . Nie lekceważy się rywala . Fajnie by było oczywiście i zobaczymy jak to będzie . W każdym razie już widzę tych z Realu i ich komentarze na poziomie jeżeli takie uhonorowanie miało by miejsca .

0

Gerard na tę chwilę prezentuje się przyzwoicie , ale ja bym też wypróbował Bartre na prawej obronie , nie jestem pewny czy nie debiutował na tej pozycji czasem zmieniając Alvesa . Mogło by to być ciekawe rozwiązanie , takie moje zdanie .

0

Ciekawe co ten trener zrobiłby z klubem o większym budżecie , takim Athleticu , Sevilli czy nawet Villarrealu bo Rayo to chyba najbiedniejszy klub w Hiszpanii oprócz Eibar bodajże .

0

Nie no ja tam do niego nic nie mam , ale był faul a ten się upierał że nie i koniec .

0

Bardzo lubie gościa i nie mogę się doczekać kiedy będzie w końcu grał i to na miarę swojego talentu , przynajmniej tak jak w Celcie , bo stac go pewnie na wiele więcej .

1

Dziś prawo musiał sie trochę wykazać i to zrobił , na prawdę urósł w moich oczach !

13

Najlepszy był Orłowski , który powtarzał ze było czysto ...

0

Może zmienią nastawienie żeby zaś nie dostać .

0

No na te najważniejsze mecze zawsze wychodziła para Masche-Mathieu , a według mnie nie powinna tak wyglądać , tym bardziej z takim PSG gdzie jest dużo wysokich obrońców .

1

Słaby rywal to trener daje odpoczywać i też eksperymentuje z kilkoma nazwiskami .

2

Przy słabej dyspozycji Andresa , Rafa może się pokazać . Jest to dla niego duża szansa żeby pograć . Pewnie nie zagra jutro od początku ale kilka minut powinien dostać . A jeżeli Andres się nie ogarnie to powinien zagrać od początku w kolejnym .

0

Wątpię by zagrał od początku po kontuzji .

0

Pique kiedy gra to gra dobrze w tym sezonie i ja widzę go w obronie z Rayo bo na to zasłużył , Mathieu miał b.dobre meczu u słabsze , a Bartra czy Pique nie popełniali takich błędów . Dlatego nie rozumiem dlaczego francuz ma być tym podstawowym .

0

Jeżeli Iniesta nie poprawi swojej gry to myślę , że Xavi może go zastąpić bo gdy wchodzi widać że chce się pokazać .

0

No na razie za nic , bo praktycznie nie miał okazji się wykazać , ciekawe jak on by zagrał z PSG .

0

Z Busim w pełni się zgodzę !

0

Popełnił błąd , ale gorszy od Zielera nie jest i powinien być już w pierwszej reprezentacji .

0

Jakby został przy tym słupku , to pewnie piłkę by odbił , ale Rakitić też źle się ustawił nie oszukujmy się , Verratti nie miał prawa tego strzelić , tym bardziej że stał przy nim dużo wyższy Chorwat . A że był źle ustawiony to inna sprawa .

0

Te zmiany są w pewnym sensie okej , ale moim zdaniem jest ich troche za dużo , niektórzy po bardzo dobrych meczach siadają na ławkę , a to nie zawsze jest dobre . Ale z drugiej strony LE chodzi o to by każdy walczył o miejsce w składzie , są pozytywy i negatywy tych rotacji .

0

Widać Puyol z początku masy też nie miał zbyt wiele , może Bartra jeszcze przypakuje bo by mu się przydało według mnie .

0

Niech pracują pełną parą i wyeliminują błędy które wczoraj było widać .

0

Moim zdaniem bardziej, ale klasy Lucasowi odmówić nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?