0

Jeżeli aż tak cię to razi w oczy to sory ...

0

Tak jak Rakitić wszedł do składu w miejsce Xaviego tak samo bym chciał żeby grał Bartra przy słabej dyspozycji Pique czy Mathieu . Gerard w sparingach nie zachwycał i mam nadzieje , że w niedziele usiądzie na ławce .

17

Mathieu tyle już osiągnął , że nie ma już miejsca na półkach -,- Co ty chłopie za bzdury wygadujesz !

0

Plus tego transferu jest taki że nie kosztował tyle co wspomniana dwójka . W razie jakby nie wypalił to nie będziemy zbytnio rozpamiętywać takiej sumy .

0

Real sprzedaje swój mózg Alonso , nie jest to ten sam zawodnik co pare sezonów temu , ale to on tam rozdawał piłki . Śmiem twierdzić że jak sprowadzą L.Gustavo to ten nie da rady go zastąpić . Powinni oddać Khedire a Xabiego zostawić . Ale dla nas to akurat dobra informacja bo znacznie się osłabili .

0

Chcą być najlepszym trzeba grać z najlepszymi i ich pokonać , nie zależnie na kogo trafimy , powinniśmy wygrać grupe , raczej nie ma innej opcji . Dawno w grupie śmierci nie byliśmy więc może padnie na nas ...

0

A tobie się nudzi ?

0

Co ty za bzdury wygadujesz ? Za grajków którzy mieli dobre pół sezonu patrz taki Iturbe poszedł do Romy za 20 kilka milionów . Czy też taki Mangala który gra półtorej roku na najwyzszym poziomie ale tak na prawde niczego wielkiego nie pokazał tyle że ma potencjał ? Chcesz to sie możesz ze mna zgodzić , nie to nie ...Nie mam zamiaru z tobą dyskutować .

0

Maroko wcale nie ma złej ekipy , tylko nie mają odpowiedniego trenera w tym tkwi problem . Benatia , Taarabt ,Belhanda , Boussoufa , El Arabi , Barrada czy taki Chamakh . Nie moga sie równać z Hiszpanami , ale jeżeli ktoś to poukłada to mogą być groźni. Do tego doszedł by Munir .

0

Ciekawe jaką będzie pełnił rolę w drużynie . Pewnie jakby był podstawowym obrońcą i grał dobrze to by nam wszystkim kopara opadła , ale o czym ja gadam ...

2

Błagam cię nie porównuj Masche do Douglasa , to nie ta klasa . Bynajmniej na razie .

5

Cieszy jego powrót , pewnie kiedy będzie grał Enrique będzie mu kazał ładować z daleka co jest mądrą decyzją , bo ten potrafi to robić bardzo dobrze : )

1

Nie robie sobie nadzieje że będzie zawodnikiem klasy światowej choć bardzo bym tego chciał . W sumie na jego transferze za wiele nie stracimy w razie co , a możemy zyskać Okaże się co to za inwestycja .

1

Te koszulki Realu są takie kiczowate przez tego smoka ! Jakby nie on to byłyby całkiem fajne , a tak tandetą zajeżdża .

0

Z chęcią zobaczę go w La Liga .

0

Niech odejdzie byle gdzie , życzę mu dobrze , ale po co on tu jest w tej Barcelonie ? Chyba tylko po to żeby zgarniać kasę .

0

Jestem ciekaw czy w kolejnym meczu znów wybiegnie Munir w pierwszym składzie czy ustąpi miejsca Neymarowi .

0

Nie wiem dla czego , ale chciałbym go ujrzeć w koszulce Barcy . Tak na prawde nie dostał szansy zaistnieć a jakiś potencjał ma co teraz pokazuje . Fakt Marc Janko też walił bramki w Salzburgu i nie odpalił w Porto , no ale czemu by nie spróbować ...

0

W następnym meczu chciałbym pary Bartra - Mathieu , ale pewnie zagra Pique no ale się okaże .

0

"Forum rozpocznie się 3 września o godzinie 16:00, a jego zakończenie nastąpi 4 września o 12:00". - uuu szykuje się gruba biba !

0

No znając politykę transferową Benfici czy Porto pewnie teraz by krzyknęli za takiego zawodnika 35-40 a wtedy poszedł za mniejsze pieniądze i nikt tu nie fantazjuje .

1

Zagrał jeden bardzo dobry mecz , a wy zaraz nagłówki , że wrócił stary dobry Messi . Niech zagra kilka przyzwoitych spotkań i wtedy można coś pisać . Niech walczy i się stara nie koniecznie musi ładować bramki co mecz , ale w każdym razie za szybko na opinie o wielkim powrocie .

1

Kiedy zobaczyłem ustawienie Elche na swojej połowie to pomyślałem sobie , że będziemy bili głową w mur i cieżko będzie cokolwiek strzelić , a tu proszę nasi zawodnicy mnie zaskoczyli , piłka dobrze chodziła i próbowali też strzałów z dystansu , ciekawe było też to rozegranie rzutu rożnego oby więcej takich pomysłów .

1

Rakitić zagrał wczoraj dobrze , ale grał troche asekuracyjnie . On na pewno się rozkręci i to mam nadzieje że już w następnym meczu . On jest przydatny w ofensywie jaki i defensywie co wczoraj pokazał .

1

Alves z przodu grał prawie zawsze dobrze , ale często zapominał o defensywie . Wczoraj Elche nie tworzyło jakiegoś ogromnego zagrożenia u nas w defensywie . Villarreal na pewno zagra bardziej do przodu i wtedy Dani będzie miał okazję sie wykazać , co nie zmienia fakt że zagrał dobre spotkanie .

1

Real na pewno się osłabi sprzedając Di Marie , ale pieniądze za jakie prawdopodobnie odejdzie robią wrażenie . Uważam , że to za dużo jak na niego , ale szacun dla samego Realu , że tyle potrafią wyciagnąć .

0

Pierwszym oficjalny mecz sezonu , nie ma co oczekiwać fajerwerków , ale gra wyglądała przyzwoicie . Jakieś tam nowinki w grze widać , pressing było dobry , zespoł grał równo bez rażących błędów , chociaż Busi nie powinien przepuścić tej piłki . No i chyba wraca stary dobry Messi . Oby z każdym meczem było lepiej , ale na razie jest dobrze .

0

Oby to nie było nic poważnego , bo Iniesta jest w dobrej formie .

1

Wprowadzać go z rozwagą a będzie z niego pociecha .

0

Mathieu w pierwszej połowie też grał troche nerwowo ( niepewnie) ale w drugiej było lepiej , może swoje zrobił stres , mam nadzieje że z każdym meczem będzie lepiej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?