Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli aż tak cię to razi w oczy to sory ...
0
Tak jak Rakitić wszedł do składu w miejsce Xaviego tak samo bym chciał żeby grał Bartra przy słabej dyspozycji Pique czy Mathieu . Gerard w sparingach nie zachwycał i mam nadzieje , że w niedziele usiądzie na ławce .
17
Mathieu tyle już osiągnął , że nie ma już miejsca na półkach -,- Co ty chłopie za bzdury wygadujesz !
0
Plus tego transferu jest taki że nie kosztował tyle co wspomniana dwójka . W razie jakby nie wypalił to nie będziemy zbytnio rozpamiętywać takiej sumy .
0
Real sprzedaje swój mózg Alonso , nie jest to ten sam zawodnik co pare sezonów temu , ale to on tam rozdawał piłki . Śmiem twierdzić że jak sprowadzą L.Gustavo to ten nie da rady go zastąpić . Powinni oddać Khedire a Xabiego zostawić . Ale dla nas to akurat dobra informacja bo znacznie się osłabili .
0
Chcą być najlepszym trzeba grać z najlepszymi i ich pokonać , nie zależnie na kogo trafimy , powinniśmy wygrać grupe , raczej nie ma innej opcji . Dawno w grupie śmierci nie byliśmy więc może padnie na nas ...
0
A tobie się nudzi ?
0
Co ty za bzdury wygadujesz ? Za grajków którzy mieli dobre pół sezonu patrz taki Iturbe poszedł do Romy za 20 kilka milionów . Czy też taki Mangala który gra półtorej roku na najwyzszym poziomie ale tak na prawde niczego wielkiego nie pokazał tyle że ma potencjał ? Chcesz to sie możesz ze mna zgodzić , nie to nie ...Nie mam zamiaru z tobą dyskutować .
0
Maroko wcale nie ma złej ekipy , tylko nie mają odpowiedniego trenera w tym tkwi problem . Benatia , Taarabt ,Belhanda , Boussoufa , El Arabi , Barrada czy taki Chamakh . Nie moga sie równać z Hiszpanami , ale jeżeli ktoś to poukłada to mogą być groźni. Do tego doszedł by Munir .
0
Ciekawe jaką będzie pełnił rolę w drużynie . Pewnie jakby był podstawowym obrońcą i grał dobrze to by nam wszystkim kopara opadła , ale o czym ja gadam ...
2
Błagam cię nie porównuj Masche do Douglasa , to nie ta klasa . Bynajmniej na razie .
5
Cieszy jego powrót , pewnie kiedy będzie grał Enrique będzie mu kazał ładować z daleka co jest mądrą decyzją , bo ten potrafi to robić bardzo dobrze : )
1
Nie robie sobie nadzieje że będzie zawodnikiem klasy światowej choć bardzo bym tego chciał . W sumie na jego transferze za wiele nie stracimy w razie co , a możemy zyskać Okaże się co to za inwestycja .
1
Te koszulki Realu są takie kiczowate przez tego smoka ! Jakby nie on to byłyby całkiem fajne , a tak tandetą zajeżdża .
0
Z chęcią zobaczę go w La Liga .
0
Niech odejdzie byle gdzie , życzę mu dobrze , ale po co on tu jest w tej Barcelonie ? Chyba tylko po to żeby zgarniać kasę .
0
Jestem ciekaw czy w kolejnym meczu znów wybiegnie Munir w pierwszym składzie czy ustąpi miejsca Neymarowi .
0
Nie wiem dla czego , ale chciałbym go ujrzeć w koszulce Barcy . Tak na prawde nie dostał szansy zaistnieć a jakiś potencjał ma co teraz pokazuje . Fakt Marc Janko też walił bramki w Salzburgu i nie odpalił w Porto , no ale czemu by nie spróbować ...
0
W następnym meczu chciałbym pary Bartra - Mathieu , ale pewnie zagra Pique no ale się okaże .
0
"Forum rozpocznie się 3 września o godzinie 16:00, a jego zakończenie nastąpi 4 września o 12:00". - uuu szykuje się gruba biba !
0
No znając politykę transferową Benfici czy Porto pewnie teraz by krzyknęli za takiego zawodnika 35-40 a wtedy poszedł za mniejsze pieniądze i nikt tu nie fantazjuje .
1
Zagrał jeden bardzo dobry mecz , a wy zaraz nagłówki , że wrócił stary dobry Messi . Niech zagra kilka przyzwoitych spotkań i wtedy można coś pisać . Niech walczy i się stara nie koniecznie musi ładować bramki co mecz , ale w każdym razie za szybko na opinie o wielkim powrocie .
1
Kiedy zobaczyłem ustawienie Elche na swojej połowie to pomyślałem sobie , że będziemy bili głową w mur i cieżko będzie cokolwiek strzelić , a tu proszę nasi zawodnicy mnie zaskoczyli , piłka dobrze chodziła i próbowali też strzałów z dystansu , ciekawe było też to rozegranie rzutu rożnego oby więcej takich pomysłów .
1
Rakitić zagrał wczoraj dobrze , ale grał troche asekuracyjnie . On na pewno się rozkręci i to mam nadzieje że już w następnym meczu . On jest przydatny w ofensywie jaki i defensywie co wczoraj pokazał .
1
Alves z przodu grał prawie zawsze dobrze , ale często zapominał o defensywie . Wczoraj Elche nie tworzyło jakiegoś ogromnego zagrożenia u nas w defensywie . Villarreal na pewno zagra bardziej do przodu i wtedy Dani będzie miał okazję sie wykazać , co nie zmienia fakt że zagrał dobre spotkanie .
1
Real na pewno się osłabi sprzedając Di Marie , ale pieniądze za jakie prawdopodobnie odejdzie robią wrażenie . Uważam , że to za dużo jak na niego , ale szacun dla samego Realu , że tyle potrafią wyciagnąć .
0
Pierwszym oficjalny mecz sezonu , nie ma co oczekiwać fajerwerków , ale gra wyglądała przyzwoicie . Jakieś tam nowinki w grze widać , pressing było dobry , zespoł grał równo bez rażących błędów , chociaż Busi nie powinien przepuścić tej piłki . No i chyba wraca stary dobry Messi . Oby z każdym meczem było lepiej , ale na razie jest dobrze .
0
Oby to nie było nic poważnego , bo Iniesta jest w dobrej formie .
1
Wprowadzać go z rozwagą a będzie z niego pociecha .
0
Mathieu w pierwszej połowie też grał troche nerwowo ( niepewnie) ale w drugiej było lepiej , może swoje zrobił stres , mam nadzieje że z każdym meczem będzie lepiej .