0

Mathieu jest solidnym obrońcą , jego wzrost sie nam na pewno przyda , bardzo dobrze gra głową . Ale w życiu bym nie dał za niego 20 mln tylko zainteresował się kimś innym .

0

My wypożyczamy zawodników na których inne kluby starałby się coś zarobić . Sprzedać go !!! Choćby za grosze , ale sprzedać .

2

James dobry zawodnik , ale wydaje mi sie , że ten transfer to tylko odpowiedź na kupno Suareza przez nas . Oddać Di Marie i kupić zawodnika za taką forsę , ale to nie moje pieniądze więc nie ma co an to patrzeć . Wydaje mi się , że tam jest troche przesyt , chyba że Ancelotti to jakoś poukłada . Na pewno kolejny sezon ciekawie sie zapowiada i mam nadzieje , że taki będzie .

0

Teraz kiedy odszedł Alexis to widzę go bardziej na skrzydle niż na obronie . Już szybciej Pedro postawiłbym do defensywy niż jego . Może Cuadrado walczy i dużo biega , ale postawić go na obronie to niezbyt dobry pomysł . Kto oglądał w tym sezonie Fiorentinę ten wie bo kilka meczy tam rozegrał , a na koniec sezonu grał już jako napastnik wiec to o czymś świadczy .

0

Nie mogę sie doczekać jak zobaczę go w następnym sparingu :)

1

Myślę , że przed nim wspaniały sezon !

0

Mimo wszystko powinien zostać jeszcze jeden sezon , odejście tylu ważnych postaci w ciągu jednego okienka nie było by dobre .

2

Ja liczę na transfer stopera o którym malo mówiło się w kontekście dołączenia do nas . Niech nasz zarząd nas zaskoczy i sprowadzi konkretnego gracza . Trzeba się łudzić .

0

Sergi zapowiadał się dobrze , ale teraz gra zbyt asekuracyjnie według mnie i czegoś mi u niego brakuje . Lucho go zna i może zrobi z niego jakiegoś dobrego grajka , ale o tym się przekonamy podczas sezonu . Na te chwilę szybciej dałbym szansę Haliloviciovi niż jemu , ale czas pokaże ...

0

Hummels to nie mój faworyt , ale za taką kasę to bym go brał bez zastanowienia . Jeżeli damy podobne pieniądze za Mathieu to wyjdziemy na frajerów .

0

Ale Ozil nie był wtedy tak medialnym zawodnikiem jak Neymar .

0

Mathieu na 4 obrońcę byłby idealny , bo jakiś poziom on tam prezentuje i dobrze gra głową , ale nie za takie pieniądze .

0

Jak będzie tak grał w każdym meczu , to pewnie dostanie szansę w PD.

0

Żałuje , że nie dałem rady obejrzeć wczorajszego meczu . Lipaaaaa !

2

Kończył mu się kontrakt chyba .

1

Zapomniałeś o Mirandzie , za Insue pewnie bd grał Siqueira , Tiago w cwelsi a Rodrigo blisko Valencii .

1

Obawiam się , że skończymy z Alvesem , ale trzeba być dobrej myśli .

0

I tak zbytnio w tym meczu nie dowiemy się jaka to jest ta nowa Barcelona , chyba że Lucho zaskoczy jakimś ustawieniem i spróbuje . To spotkanie jest idealne , żeby przyjrzeć się młodym .

1

Nie rozumiem tego transferu ! Przecież to nie jest stoper . Może tam grać , ale Song też mógł od biedy a jak wyszło każdy wie . Jego pozycja to lewa flanka bo dobrze podłącza się do ofensywy bądź def.pomocnik . Żaden z niego stoper .

0

Bardzo dobrze , że chłopak jest ambitny i będzie walczył o swoje . Liczę na to że Lucho wybierze tego najlepszego .

0

Blind na środku obrony ? Jakoś tego nie widzę . Chyba że ma przyjść zamiast Mathieu i grać na środku i w razie co lewej .

1

W tym sezonie koszulki mi się bardzo podobają .

0

Piwko zawsze spoko ! :D

2

Chłopak ma charakter . Pokładam w nim duże nadzieje , mam nadzieje , że nie zawiedzie . Już od kilku lat się o nim piszę , że ma ogromny potencjał , nich tylko go udowodni .

0

Chyba nie tylko mnie ta cieszynka śmieszy , nie mówiąc o tym rozbiegu przy wolnym ...

1

To jest chore , że nawet nie ma zdjęć z podpisania kontraktu nie mówiąc już od prezentacją przed tysiącami ludzi . Jeden z głośniejszych transferów , a tak na prawdę najmniej huczny .

3

Bo kiedy gra prezentuje bardzo wysokie umiejętności ?

0

Żeby tylko nie było jak z Thuramem . Zdrowia !!!

0

Widać , ze firma Warrior ładnie płaci żeby się wypromować , choć koszulki robią denne .

0

Mam nadzieję , że nie złożyli tych 20 mln . Jeżeli Valencia będzie chciał tylko klauzulę to powinni im podziękować .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?