Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu jest solidnym obrońcą , jego wzrost sie nam na pewno przyda , bardzo dobrze gra głową . Ale w życiu bym nie dał za niego 20 mln tylko zainteresował się kimś innym .
0
My wypożyczamy zawodników na których inne kluby starałby się coś zarobić . Sprzedać go !!! Choćby za grosze , ale sprzedać .
2
James dobry zawodnik , ale wydaje mi sie , że ten transfer to tylko odpowiedź na kupno Suareza przez nas . Oddać Di Marie i kupić zawodnika za taką forsę , ale to nie moje pieniądze więc nie ma co an to patrzeć . Wydaje mi się , że tam jest troche przesyt , chyba że Ancelotti to jakoś poukłada . Na pewno kolejny sezon ciekawie sie zapowiada i mam nadzieje , że taki będzie .
0
Teraz kiedy odszedł Alexis to widzę go bardziej na skrzydle niż na obronie . Już szybciej Pedro postawiłbym do defensywy niż jego . Może Cuadrado walczy i dużo biega , ale postawić go na obronie to niezbyt dobry pomysł . Kto oglądał w tym sezonie Fiorentinę ten wie bo kilka meczy tam rozegrał , a na koniec sezonu grał już jako napastnik wiec to o czymś świadczy .
0
Nie mogę sie doczekać jak zobaczę go w następnym sparingu :)
1
Myślę , że przed nim wspaniały sezon !
0
Mimo wszystko powinien zostać jeszcze jeden sezon , odejście tylu ważnych postaci w ciągu jednego okienka nie było by dobre .
2
Ja liczę na transfer stopera o którym malo mówiło się w kontekście dołączenia do nas . Niech nasz zarząd nas zaskoczy i sprowadzi konkretnego gracza . Trzeba się łudzić .
0
Sergi zapowiadał się dobrze , ale teraz gra zbyt asekuracyjnie według mnie i czegoś mi u niego brakuje . Lucho go zna i może zrobi z niego jakiegoś dobrego grajka , ale o tym się przekonamy podczas sezonu . Na te chwilę szybciej dałbym szansę Haliloviciovi niż jemu , ale czas pokaże ...
0
Hummels to nie mój faworyt , ale za taką kasę to bym go brał bez zastanowienia . Jeżeli damy podobne pieniądze za Mathieu to wyjdziemy na frajerów .
0
Ale Ozil nie był wtedy tak medialnym zawodnikiem jak Neymar .
0
Mathieu na 4 obrońcę byłby idealny , bo jakiś poziom on tam prezentuje i dobrze gra głową , ale nie za takie pieniądze .
0
Jak będzie tak grał w każdym meczu , to pewnie dostanie szansę w PD.
0
Żałuje , że nie dałem rady obejrzeć wczorajszego meczu . Lipaaaaa !
2
Kończył mu się kontrakt chyba .
1
Zapomniałeś o Mirandzie , za Insue pewnie bd grał Siqueira , Tiago w cwelsi a Rodrigo blisko Valencii .
1
Obawiam się , że skończymy z Alvesem , ale trzeba być dobrej myśli .
0
I tak zbytnio w tym meczu nie dowiemy się jaka to jest ta nowa Barcelona , chyba że Lucho zaskoczy jakimś ustawieniem i spróbuje . To spotkanie jest idealne , żeby przyjrzeć się młodym .
1
Nie rozumiem tego transferu ! Przecież to nie jest stoper . Może tam grać , ale Song też mógł od biedy a jak wyszło każdy wie . Jego pozycja to lewa flanka bo dobrze podłącza się do ofensywy bądź def.pomocnik . Żaden z niego stoper .
0
Bardzo dobrze , że chłopak jest ambitny i będzie walczył o swoje . Liczę na to że Lucho wybierze tego najlepszego .
0
Blind na środku obrony ? Jakoś tego nie widzę . Chyba że ma przyjść zamiast Mathieu i grać na środku i w razie co lewej .
1
W tym sezonie koszulki mi się bardzo podobają .
0
Piwko zawsze spoko ! :D
2
Chłopak ma charakter . Pokładam w nim duże nadzieje , mam nadzieje , że nie zawiedzie . Już od kilku lat się o nim piszę , że ma ogromny potencjał , nich tylko go udowodni .
0
Chyba nie tylko mnie ta cieszynka śmieszy , nie mówiąc o tym rozbiegu przy wolnym ...
1
To jest chore , że nawet nie ma zdjęć z podpisania kontraktu nie mówiąc już od prezentacją przed tysiącami ludzi . Jeden z głośniejszych transferów , a tak na prawdę najmniej huczny .
3
Bo kiedy gra prezentuje bardzo wysokie umiejętności ?
0
Żeby tylko nie było jak z Thuramem . Zdrowia !!!
0
Widać , ze firma Warrior ładnie płaci żeby się wypromować , choć koszulki robią denne .
0
Mam nadzieję , że nie złożyli tych 20 mln . Jeżeli Valencia będzie chciał tylko klauzulę to powinni im podziękować .