Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten gol dał tyle radości , mój pierwszy sezon kibicowania Barcy !
0
Życzę mu bycia pierwszym bramkarzem w tym sezonie w rezerwach , potencjał ma , kto wie może będzie kiedyś naszą jedynką .
4
Taki pomysł trenera uświadamia mnie coraz bardziej , że będziemy próbować grać taktyką 3-5-2 co wcale nie musi być złym pomysłem . Nie możemy wypowiadać sie na temat Pedro jako prawego obrońcy bo go tam nie widzieliśmy , obejrzymy kilka jego meczy na tej pozycji wtedy możemy powiedzieć czy był to dobry pomysł czy zły a nie od razu płacz ...
1
Arsenal co chwilę się kimś interesuje a nic z tego ni wynika .
0
Zawsze myślałem , że Valdes jest za słabym bramkarzem na Barcelone , ale po ostatnim sezonie z chęcią bym go u nas zatrzymał . Ale teraz mamy 2 świetnych bramkarzy !
0
Chłopak chcę coś udowodnić i brawa za ambicje , ale nie widzę go u nas .
0
Też tego nie rozumiem , był news żę interesujemy się Lovrenem teraz okazuje się ze to była plota , a szkoda .
0
Wydaje mi się , że mimo wszystko ta sankcja zostanie skrócona nie dużo ale skrócona . Bo jest ona zbyt wysoka i spotkała się z krytyką . FIFA chciał pokazać że nie boi się nakładać takich kar , ale lekko przesadziła .
1
Tylu zawodników odeszło z Barcy B , że tam też są potrzebne transfery .
0
Suarez akurat ma klauzulę !
5
Te kwoty na rynku transferowym są chore !!!
1
Przecież klauzula wynosi 80 mln funtów . Gdzieś czytałem , żę to około 88 mln euro więc oferta odpowiednia . Tylko te dzisiejsze ceny na rynku .
0
Bardzo dobry klub dla niego , może tam wykorzystają jego szybkość , do tego Hiszpański trener .
0
Jeżeli faktycznie została złożona taka oferta , to na miejscu LFC bym sie wcale nie zastanawiał .
0
Jeżeli Alves będzie grał w przyszłym sezonie tak jak na mundialu to jestem za tym żeby został bo prezentuje przyzwoity poziom . Niech zostanie ale gra trochę mniej .
0
Życzę im sukcesu , ale z taką grą nie mają czego szukać . Mogą mieć z Belgią ciężko bo oni chyba się w końcu obudzili co było widać w ostatnim meczu .
0
Coś jest nie halo ! Messi , Neymar , Alexis , Pedro , Deulofeu , Suarez ? Nie piszę już o Tello bo raczej jego odejście jest pewne , ale wydaje mi się że i tak mamy trochę przeludnienie w ataku .
1
Liverpool nie musi go sprzedawać także nie będą chcieli zbytnio zejść z ceny . Myślę że cena 60 mln za niego była by dobra , ale zobaczymy jak to się potoczy ...
0
Nie na temat , podobno Benatia blisko City za około 30-40 mln . Ma być ogłoszone na dniach .
11
Idealny kandydat , ale na pewno łatwo nie będzie .
0
Na jakiej podstawie tak sądzisz i jak to wyliczyłeś ?
0
Nie powiem , że każdy ale ponad 10 na pewno , w tym sezonie dość często był kontuzjowany i nie była do światowa czołówka też przy słabym sezonie Spurs . Ale w swoim pierwszym w BPL zachwycił i grał bardzo dobrze , potencjał ma i stac go na dużo , do tego zdobywa gole , jest wysoki i bardzo silny , może grać też na lewej obronie co widać na mundialu .
0
Niby Subotić miał kontuzje , ale uważam że to dalej ciekawa opcja byłbym za jego transferem .
0
Wczoraj bardzo podobał mi się Rojo dobry w defensywie a i jeszcze umie zagrać na lewej stronie . Ciekawa opcja .
0
Kiedy niby takie coś powiedział ?
1
Jeżeli nasz zarząd wywali na niego 20 mln to będą bandą kretynów ! Większą za jakich ich miałem .
0
Kto powiedział , ze Belg ma być 4 obrońcą ?
0
Jestem za tym zawodnikiem już od dawna i pewnie nie kosztowałby 40 mln , a jeszcze trochę sie może rozwinąć .
0
w sumie on też nosi opaskę w Valencii wiec może też jest człowiekiem charakternym , tylko że ja go jakoś u nas nie widzę , ewentualnie za dużo mniejsze pieniądze .
0
Wstrzymajmy się z takimi ocenami .