3

Ten gol dał tyle radości , mój pierwszy sezon kibicowania Barcy !

0

Życzę mu bycia pierwszym bramkarzem w tym sezonie w rezerwach , potencjał ma , kto wie może będzie kiedyś naszą jedynką .

4

Taki pomysł trenera uświadamia mnie coraz bardziej , że będziemy próbować grać taktyką 3-5-2 co wcale nie musi być złym pomysłem . Nie możemy wypowiadać sie na temat Pedro jako prawego obrońcy bo go tam nie widzieliśmy , obejrzymy kilka jego meczy na tej pozycji wtedy możemy powiedzieć czy był to dobry pomysł czy zły a nie od razu płacz ...

1

Arsenal co chwilę się kimś interesuje a nic z tego ni wynika .

0

Zawsze myślałem , że Valdes jest za słabym bramkarzem na Barcelone , ale po ostatnim sezonie z chęcią bym go u nas zatrzymał . Ale teraz mamy 2 świetnych bramkarzy !

0

Chłopak chcę coś udowodnić i brawa za ambicje , ale nie widzę go u nas .

0

Też tego nie rozumiem , był news żę interesujemy się Lovrenem teraz okazuje się ze to była plota , a szkoda .

0

Wydaje mi się , że mimo wszystko ta sankcja zostanie skrócona nie dużo ale skrócona . Bo jest ona zbyt wysoka i spotkała się z krytyką . FIFA chciał pokazać że nie boi się nakładać takich kar , ale lekko przesadziła .

1

Tylu zawodników odeszło z Barcy B , że tam też są potrzebne transfery .

0

Suarez akurat ma klauzulę !

5

Te kwoty na rynku transferowym są chore !!!

1

Przecież klauzula wynosi 80 mln funtów . Gdzieś czytałem , żę to około 88 mln euro więc oferta odpowiednia . Tylko te dzisiejsze ceny na rynku .

0

Bardzo dobry klub dla niego , może tam wykorzystają jego szybkość , do tego Hiszpański trener .

0

Jeżeli faktycznie została złożona taka oferta , to na miejscu LFC bym sie wcale nie zastanawiał .

0

Jeżeli Alves będzie grał w przyszłym sezonie tak jak na mundialu to jestem za tym żeby został bo prezentuje przyzwoity poziom . Niech zostanie ale gra trochę mniej .

0

Życzę im sukcesu , ale z taką grą nie mają czego szukać . Mogą mieć z Belgią ciężko bo oni chyba się w końcu obudzili co było widać w ostatnim meczu .

0

Coś jest nie halo ! Messi , Neymar , Alexis , Pedro , Deulofeu , Suarez ? Nie piszę już o Tello bo raczej jego odejście jest pewne , ale wydaje mi się że i tak mamy trochę przeludnienie w ataku .

1

Liverpool nie musi go sprzedawać także nie będą chcieli zbytnio zejść z ceny . Myślę że cena 60 mln za niego była by dobra , ale zobaczymy jak to się potoczy ...

0

Nie na temat , podobno Benatia blisko City za około 30-40 mln . Ma być ogłoszone na dniach .

11

Idealny kandydat , ale na pewno łatwo nie będzie .

0

Na jakiej podstawie tak sądzisz i jak to wyliczyłeś ?

0

Nie powiem , że każdy ale ponad 10 na pewno , w tym sezonie dość często był kontuzjowany i nie była do światowa czołówka też przy słabym sezonie Spurs . Ale w swoim pierwszym w BPL zachwycił i grał bardzo dobrze , potencjał ma i stac go na dużo , do tego zdobywa gole , jest wysoki i bardzo silny , może grać też na lewej obronie co widać na mundialu .

0

Niby Subotić miał kontuzje , ale uważam że to dalej ciekawa opcja byłbym za jego transferem .

0

Wczoraj bardzo podobał mi się Rojo dobry w defensywie a i jeszcze umie zagrać na lewej stronie . Ciekawa opcja .

0

Kiedy niby takie coś powiedział ?

1

Jeżeli nasz zarząd wywali na niego 20 mln to będą bandą kretynów ! Większą za jakich ich miałem .

0

Kto powiedział , ze Belg ma być 4 obrońcą ?

0

Jestem za tym zawodnikiem już od dawna i pewnie nie kosztowałby 40 mln , a jeszcze trochę sie może rozwinąć .

0

w sumie on też nosi opaskę w Valencii wiec może też jest człowiekiem charakternym , tylko że ja go jakoś u nas nie widzę , ewentualnie za dużo mniejsze pieniądze .

0

Wstrzymajmy się z takimi ocenami .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?