Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po tym jak Suarez dostał zawieszenie na 4 miesiace , to wątpię w jego transfer gdziekolwiek .
1
Nie mówie zapierdzielać , ale Messi sami kolejnych meczy im nie wygra , wiem że to jest turniej i czas najwyższy żeby w końcu pokazali na co ich stać .
0
Każdy chcę grać w takim klubie , ale dla mnie był i zawsze będzie za słaby . Nigdy nie widziałem w nim jakiegoś wielkiego potencjału , bardziej liczyłem na Tello ale ten też mnie zawiódł .
0
Nie ma mu się co dziwić chłop chce grać z bratem , tylko ma problem bo Villarreal chyba na tę chwilę się o niego nie stara , z tego co sie orientuje to oni nie mają dużych możliwości finansowych pewnie dużo by nam za niego nie dali .
0
Nie powiedział nic nowego , tylko jeszcze żeby Lucho powiedział co nieco Leo żeby ten zaczął biegać z pressingiem .
0
Jeżeli ma odejść Alexis to dla idealnym zawodnikiem aby go zastąpić jest właśnie Suarez , obawiam się jedynie że jeżeli będziemy walili głową w mur to ten coś ugryzie np. podczas takiego meczu z Atletico .
0
Zgodzę się z tobą Herrera byłby ciekawą opcją do pomocy tylko Porto pewnie krzyknie za niego nie wiadomo ile , tak samo Eriksen miał bardzo dobry sezon w Spurs . No i z tym Bonym do ataku to też jest jakieś rozwiązanie , nastrzelał trochę BPL i pokazał też na mundialu ze umie grać . Ale z tą obroną to troche przesadziłeś ...
0
*Masip
1
Ja i tak jestem tego zdania , że nic z tego nie będzie . Alexis zostanie u nas a Suarez zostanie w LFC .
1
Coś czuje , że jeżeli reszta Argentyńczyków się nie obudzi to skończy się na tym że przejdą co najwyżej Szwajcarów i pożegnają się z turniejem , kibicuje im ale spodziewałem się po nich więcej .
0
Dziadek mądrze prawi , szczególnie o tym bieganiu i nawiązaniu do kiedyś ...
3
Wielu zawodników umie , oby dał innym czasem wykonywać , chociaż te na prawą nogę .
1
Ja myślę , że Puyol nadawał by się do tego bardziej , szkoda że nie został asystentem Lucho , ale może kiedyś zajmie miejsce Zubiego i mam nadzieje , że nastąpi to szybko !
19
Teraz Messiemu przybyli godni rywale do wykonywania wolnych - Bravo i Rakitić .
1
No nie widzę , za żadne skarby w tej drużynie Mathieu , a gada się praktycznie tylko o nim do wzmocnienia obrony .
0
Rozumiem , że zarząd nie chce placić tyle kasy za Mangale , ale dziwne jest to ze niby złożyli taką kosmiczna ofertę za Marquinhosa ? Najbardziej mnie martwi , że ciągle mówi się o zainteresowaniu tym Mathieu , a jest tylu stoperów do wyciagnięcia w młodszym wieku np. taki : Varthongen, Vermaelen , de Vrij , Sakho , Musacchio , H.Moreno ... zawodnicy na pewno o lepszych umiejętnościach , młodsi a w podobnej cenie , bo z tego co sie orientuje to VCF życzy sobie 20 mln .
1
Czasem sztuczki mógłby sobie odpuścić w takim razie dla Bastiana , ale biegać to powinien bardziej i to z synem Demichelisa nie ma nic wspólnego . : )
0
Skoro Masche też będzie kapitanem , to może Lucho ma w planach czasem zagrać środkiem Iniesta - Busi - Masche . Wiem , że kiedyś były takie pomysły że do zastąpienia Xaviego najbardziej nadaje się właśnie Busi .
0
Bardzo chciałem jego transferu już w zeszłym roku , ale coraz bardziej wątpię w jego powodzenie .
0
Bartomeu powiedział jasno że on zostaje , więc nie wiem czym się przejmujecie , on tu zastaje i tyle !
0
12 mln za niego jestem wstanie przełknąć , ale jeżeli zapłacimy 20 za Mathieu to sie załamie ... fakt że to nie z naszej kieszeni , ale jak widać ze nas dymają na kasie to sie płakać chce !
0
Oni nam Thiago to my im Kroosa , bardzo fajny zawodnik z chęcią bym go u nas zobaczył .
0
Z tym gryzieniem to dziś redakcja wykrakała .
0
Moje marzenie , taki zawodnik u nas na obronie !
0
Jeżeli już kogoś żegnać , to według mnie nie ma co sie w ogóle zastanawiać , to jasne że powinien odejść Pedro .
0
Wczorajsze mecze , a szczególnie te o 22 były na wysokim poziomie !
0
O nich to możemy pomarzyć , myślałem chociażby o takim Verthongenie , Mirandzie ...
0
Niektórzy mają wyższe aspiracje niż siedzenie na ławce ...
0
Niech Rufete dalej żąda swego a on do nas nie trafi ! :D
0
Na stronach Liverpoolu demontuje takie doniesienia i mówią , że nigdzie się nie rusza .