Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja dalej jestem zdania , że on nie nadaje się na obronę , oglądałem wiele razy Fiorentine w tym sezonie , a nie tylko dzisiejszy mecz . To typowy dynamiczny skrzydłowy . Widzę go u nas tylko w przypadku odejścia Pedro bo kolejny skrzydłowy raczej nam nie potrzebny .
0
Co my interesy robimy to głowa mała !
0
Chodziło mi ogólnie o całą grę Hiszpanów , może źle to napisałem .
0
Costa super zawodnik , ale wczoraj faktycznie sie gubił w grze Hiszpanów , Villa na pewno by pasował , ale to już nie ten Villa , a gry Torresa nawet nie skomentuje ...
9
Alexis mnie wczoraj zachwycił , ładnie wypracował drugą bramkę , a bardzo mi się podobało też podbicie piłki nad jednym z Australijczyków a potem oddanie piłki piętą do jednego z kolegów . Brawa dla niego za dobry mecz !
0
Bośnia na pewno łatwo im meczu nie odda , choć obronę mają słabą , a Argentyna atak najmocniejszy . Liczę po cichu że Argentyna , w końcu zagra kapitalny turniej i Leo zamknie usta krytykom .
3
Jest gwiazdą Kamerunu i powinien grać na wysokim poziomie , a tym czasem niczym się wyróżnił , ale też niczego nie zawalił .
21
Xaviemu trzeba oddać , że w pierwszej połowie robił swoje razem z Iniestą , a potem coś pękło ...
1
Zainteresowanie Mathieu jest kompletnym bezsensem , podejrzewam że Bruno Martins czy de Vrij , albo Veltman kosztowali by do 20 mln i myślę że warto spojrzeć w ich kierunku a nie kupować faceta co pogra jeszcze na swoim ŚREDNIM poziomie z 2-3 lata .
0
Ja od początku byłem zdania , że Hiszpania nie wygra ponownie mundialu , ba nie zajdzie nawet do finału , ale że Holandia ich tak zmiażdży to bym w życiu nie powiedział .
0
Zgodzę się z tobą , nie wiem co ataku robi Torres i z całym szacunkiem ale Villa , gdzie Negredo miał na prawde dobry sezon , sfinks jednego z nich powinien sobie odpuścić ... jeszcze był Llorente z 16 bramkami w Serie A .
0
Ciekawy zawodnik , jak dla mnie warto go obserwować w kolejnych meczach , tak samo de Vrija .
0
Wydaje mi się , że w tym meczu to Hiszpanie przejmą inicjatywę , a Chile się do tego dostosuje i będą liczyli na szybkie ataki co robić potrafią zresztą wczoraj było widać , a to jak najbardziej będzie im odpowiadało . Też liczę na Chile !
0
Para wczorajszych stoperów holenderskich de Vrij i Martins Indi , ponoć spore talenty , powinniśmy ich obserwować w kolejnych meczach . Ja osobiście widziałem ich tylko 3-4 razy wiece za wiele do powiedzenia nie mam .
0
Bardzo dobrze , że się nim interesujemy . Na pewno dużo lepsza opcja niż taki Mathieu . Silny , dobry technicznie i co najważniejsze gra dobrze głową , w tym sezonie strzelił chyba 3 czy 4 bramki w PL .
2
Mów za siebie .
1
Dobrze , że na dwa lata , ale to że mamy płacić 9 mln to totalna beznadzieja .
0
Wygadywanie takich słów w każdym wypadku jest bez sensu skoro się ich nie dotrzyma ...
0
To na pewno :)
0
Cesc to nie 9 , może jakby grał na pozycji Xaviego to by grał lepiej , tego nie wiemy .
0
Wydaje mi się , że nie chodzi tu o mundial tylko o Denisa Suareza .
0
Jeżeli tak faktycznie będzie to nie było to mądre rozwiązanie ze strony zarządu .
1
Zgodzę się z tobą , facet nogi nie odstawia , a takich zawodników się ceni , mimo ze popełnia czasem głupie błędy co zdarza się każdemu , on zawsze walczy .
2
Powinniśmy go sprzedać za te 15 mln. PL to jego miejsce , teraz Masche powinien być naszym DP i gra ! :D
0
Nie chodzi mi o samego Cesca , tylko tak ogólnie .
0
Zgodzę się z tobą , ale taką piłką też można wygrywać , może im się uda , dziś sie przekonamy na co mniej więcej ich stać .
0
Liczę że z pierwszego miejsca wyjdą Chilijczycy , a drugiego Hiszpanie . Jeżeli wyjdą z drugiego miejsca to myśle że przysporzą problemu Brazylijczykom .
0
Ciekaw jestem jak dziś zagra Holandia i na co ich stać ... , ale też czekam na mecz Chile myślę że spokojnie rozpykają Australijczyków :D
0
Nie rozumiem tej całej opcji odkupu . Mamy wykupić swojego zawodnika ? Może mi ktoś wytłumaczyć ?
0
Xavi odejdzie za rok czy dwa i potem trzeba będzie kupić następce ciekawe kto nim będzie , ale prawda jest taka , że to właśnie on blokował Cesca , Xavi jest legandą tego klubu , ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny .