0

Ja dalej jestem zdania , że on nie nadaje się na obronę , oglądałem wiele razy Fiorentine w tym sezonie , a nie tylko dzisiejszy mecz . To typowy dynamiczny skrzydłowy . Widzę go u nas tylko w przypadku odejścia Pedro bo kolejny skrzydłowy raczej nam nie potrzebny .

0

Co my interesy robimy to głowa mała !

0

Chodziło mi ogólnie o całą grę Hiszpanów , może źle to napisałem .

0

Costa super zawodnik , ale wczoraj faktycznie sie gubił w grze Hiszpanów , Villa na pewno by pasował , ale to już nie ten Villa , a gry Torresa nawet nie skomentuje ...

9

Alexis mnie wczoraj zachwycił , ładnie wypracował drugą bramkę , a bardzo mi się podobało też podbicie piłki nad jednym z Australijczyków a potem oddanie piłki piętą do jednego z kolegów . Brawa dla niego za dobry mecz !

0

Bośnia na pewno łatwo im meczu nie odda , choć obronę mają słabą , a Argentyna atak najmocniejszy . Liczę po cichu że Argentyna , w końcu zagra kapitalny turniej i Leo zamknie usta krytykom .

3

Jest gwiazdą Kamerunu i powinien grać na wysokim poziomie , a tym czasem niczym się wyróżnił , ale też niczego nie zawalił .

21

Xaviemu trzeba oddać , że w pierwszej połowie robił swoje razem z Iniestą , a potem coś pękło ...

1

Zainteresowanie Mathieu jest kompletnym bezsensem , podejrzewam że Bruno Martins czy de Vrij , albo Veltman kosztowali by do 20 mln i myślę że warto spojrzeć w ich kierunku a nie kupować faceta co pogra jeszcze na swoim ŚREDNIM poziomie z 2-3 lata .

0

Ja od początku byłem zdania , że Hiszpania nie wygra ponownie mundialu , ba nie zajdzie nawet do finału , ale że Holandia ich tak zmiażdży to bym w życiu nie powiedział .

0

Zgodzę się z tobą , nie wiem co ataku robi Torres i z całym szacunkiem ale Villa , gdzie Negredo miał na prawde dobry sezon , sfinks jednego z nich powinien sobie odpuścić ... jeszcze był Llorente z 16 bramkami w Serie A .

0

Ciekawy zawodnik , jak dla mnie warto go obserwować w kolejnych meczach , tak samo de Vrija .

0

Wydaje mi się , że w tym meczu to Hiszpanie przejmą inicjatywę , a Chile się do tego dostosuje i będą liczyli na szybkie ataki co robić potrafią zresztą wczoraj było widać , a to jak najbardziej będzie im odpowiadało . Też liczę na Chile !

0

Para wczorajszych stoperów holenderskich de Vrij i Martins Indi , ponoć spore talenty , powinniśmy ich obserwować w kolejnych meczach . Ja osobiście widziałem ich tylko 3-4 razy wiece za wiele do powiedzenia nie mam .

0

Bardzo dobrze , że się nim interesujemy . Na pewno dużo lepsza opcja niż taki Mathieu . Silny , dobry technicznie i co najważniejsze gra dobrze głową , w tym sezonie strzelił chyba 3 czy 4 bramki w PL .

2

Mów za siebie .

1

Dobrze , że na dwa lata , ale to że mamy płacić 9 mln to totalna beznadzieja .

0

Wygadywanie takich słów w każdym wypadku jest bez sensu skoro się ich nie dotrzyma ...

0

To na pewno :)

0

Cesc to nie 9 , może jakby grał na pozycji Xaviego to by grał lepiej , tego nie wiemy .

0

Wydaje mi się , że nie chodzi tu o mundial tylko o Denisa Suareza .

0

Jeżeli tak faktycznie będzie to nie było to mądre rozwiązanie ze strony zarządu .

1

Zgodzę się z tobą , facet nogi nie odstawia , a takich zawodników się ceni , mimo ze popełnia czasem głupie błędy co zdarza się każdemu , on zawsze walczy .

2

Powinniśmy go sprzedać za te 15 mln. PL to jego miejsce , teraz Masche powinien być naszym DP i gra ! :D

0

Nie chodzi mi o samego Cesca , tylko tak ogólnie .

0

Zgodzę się z tobą , ale taką piłką też można wygrywać , może im się uda , dziś sie przekonamy na co mniej więcej ich stać .

0

Liczę że z pierwszego miejsca wyjdą Chilijczycy , a drugiego Hiszpanie . Jeżeli wyjdą z drugiego miejsca to myśle że przysporzą problemu Brazylijczykom .

0

Ciekaw jestem jak dziś zagra Holandia i na co ich stać ... , ale też czekam na mecz Chile myślę że spokojnie rozpykają Australijczyków :D

0

Nie rozumiem tej całej opcji odkupu . Mamy wykupić swojego zawodnika ? Może mi ktoś wytłumaczyć ?

0

Xavi odejdzie za rok czy dwa i potem trzeba będzie kupić następce ciekawe kto nim będzie , ale prawda jest taka , że to właśnie on blokował Cesca , Xavi jest legandą tego klubu , ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?