Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wydaje mi się że tylko jeden sezon grają dobrze ...
0
Pan z tego zdjęcia-Cesar Azpilicueta mile widziany na prawej obronie !
0
Dobry i uniwersalny zawodnik ale jakoś nie widzę go w Barcelonie , a nawet bym go tu nie chciał , niech gra w Valencii i niech sobie zbudują ciekawy skład .
0
Max jakie bym za niego dał to ok. 7 mln więcej nie ma sensu ... lepiej zainteresować się kimś innym w takim razie .
2
Wczoraj Bartomeu zaprzeczał odejściu Alexisa a dziś znowu jakieś ploty , po kiego grzyba ktoś to pisze .... ;o
2
To bramkarz który może rzucić rękawice ter Stegenowi i bardzo dobrze będzie rywalizacja jeżeli to dojdzie do skutku .
2
Szkoda mi go trochę myślałem że obejmie Barce B , ale jeżeli spełnia jako trener w Juvelin to nie ma problemu . Oby nam wynalazł następne perełki jak Adama czy Munir którzy pewnie teraz będą grać w rezerwach .
0
PSG z tymi 30 mln i Alves troche przegina , chłopak przez rok nie grał najwięcej a oni chcą jeszcze na nim zarobić ... Barca składa według mnie odpowiednią ofertę inna była by przegięciem .
0
Kreatorów gry mamy wielu , uważam że potrzeba nam walczaka , który by biegał cały mecz i walczył i piłki , też w powietrzu bo ktoś rosły w naszej drużynie by się przydał . Fajną opcją byłby Pogba tylko czy realną ...
0
Nieźle poinformowany jesteś w takim razie ...
1
Hmmmm dominacja Realu ... przekonamy się w następnym sezonie .
1
Jakby do nas trafili Marquinhos i Miranda byłbym zadowolony , potem sprzedać Songa , a Masche z powrotem do pomocy i git . W razie co mógłby grać na stoperze .
0
To nie jest klub emeryta jak ma do nas trafić to ewentualnie teraz i za nie wygórowaną kwotę .
0
No właśnie , ja bym był zadowolony z jego transferu .
3
W końcu ktoś to powiedział , powinien też sam Alexis to powiedzieć i było by po temacie .
1
Solidny trener może coś kiedyś osiągnie . Zawsze patrze jak idzie Brighton .
0
Jedynym problemem w tej sytuacji jest dla mnie jego wiek , a tak go pomijając to jest super zawodnikiem , na pewno pogra jeszcze kilka sezonów na dobry poziomie ...
1
Bardzo dobry bramkarz , za dobry na ławkę , nie mówię że przegrał by zaraz rywalizacje z ter Stegenem , ale szkoda by mi było jakby któryś się marnował .
0
Zgodzę sie z tobą w 100 % !
0
Ale o takich zawodników ciężko , a jak jest to taki Pogba czy Vidal to trzeb za niego bulić nie wiadomo ile ...
0
To prawda , to że ktoś jest wysoki nie oznacza że jest drewnem patrz - Zlatan .
0
Co dzień kolejne plotki o wzmocnieniach , ale cieszy mnie to bo Llorente i Rakitić to piłkarze których bym widział w Barcelonie .
0
A dlaczego Rakitić nie może grać razem z Xavim ? Wiem że on jest bardziej ofensywny , ale można by było spróbować , dobry z niego zawodnik .
0
Ty nie musisz mieć , ale klub powinien do każdego rywala
0
Coś ci się kolego pomieszało .. nikt tu nie beczy , i nie będziesz mi mówił co mam robić ... To ty wejdź na moje konto i zobacz komu kibicuje , bd pisał co mi się podoba a ty nie chcesz to nie czytaj !
0
Przychodził Martino i wszyscy się cieszyli , koniec był wiadomo jaki nie zważając na jego przyczyny ... Teraz jestem optymistą co do Enrique , ale równie dobrze mogę sie przejechać , pożyjemy zobaczymy .
0
30 mln + Alves to gruba przesada , jak dla mnie maksimum to 20 mln + Alves
0
Liczę na ten transfer , mój faworyt !
0
Nie chodzi o to , ale akurat kiedy Real wygrał LM to nie ma prasy , wydaje mi się to dziwne ...
0
Pełno plotek ciekawe jak to wszystko się potoczy .