0

Nie wydaje mi się że tylko jeden sezon grają dobrze ...

0

Pan z tego zdjęcia-Cesar Azpilicueta mile widziany na prawej obronie !

0

Dobry i uniwersalny zawodnik ale jakoś nie widzę go w Barcelonie , a nawet bym go tu nie chciał , niech gra w Valencii i niech sobie zbudują ciekawy skład .

0

Max jakie bym za niego dał to ok. 7 mln więcej nie ma sensu ... lepiej zainteresować się kimś innym w takim razie .

2

Wczoraj Bartomeu zaprzeczał odejściu Alexisa a dziś znowu jakieś ploty , po kiego grzyba ktoś to pisze .... ;o

2

To bramkarz który może rzucić rękawice ter Stegenowi i bardzo dobrze będzie rywalizacja jeżeli to dojdzie do skutku .

2

Szkoda mi go trochę myślałem że obejmie Barce B , ale jeżeli spełnia jako trener w Juvelin to nie ma problemu . Oby nam wynalazł następne perełki jak Adama czy Munir którzy pewnie teraz będą grać w rezerwach .

0

PSG z tymi 30 mln i Alves troche przegina , chłopak przez rok nie grał najwięcej a oni chcą jeszcze na nim zarobić ... Barca składa według mnie odpowiednią ofertę inna była by przegięciem .

0

Kreatorów gry mamy wielu , uważam że potrzeba nam walczaka , który by biegał cały mecz i walczył i piłki , też w powietrzu bo ktoś rosły w naszej drużynie by się przydał . Fajną opcją byłby Pogba tylko czy realną ...

0

Nieźle poinformowany jesteś w takim razie ...

1

Hmmmm dominacja Realu ... przekonamy się w następnym sezonie .

1

Jakby do nas trafili Marquinhos i Miranda byłbym zadowolony , potem sprzedać Songa , a Masche z powrotem do pomocy i git . W razie co mógłby grać na stoperze .

0

To nie jest klub emeryta jak ma do nas trafić to ewentualnie teraz i za nie wygórowaną kwotę .

0

No właśnie , ja bym był zadowolony z jego transferu .

3

W końcu ktoś to powiedział , powinien też sam Alexis to powiedzieć i było by po temacie .

1

Solidny trener może coś kiedyś osiągnie . Zawsze patrze jak idzie Brighton .

0

Jedynym problemem w tej sytuacji jest dla mnie jego wiek , a tak go pomijając to jest super zawodnikiem , na pewno pogra jeszcze kilka sezonów na dobry poziomie ...

1

Bardzo dobry bramkarz , za dobry na ławkę , nie mówię że przegrał by zaraz rywalizacje z ter Stegenem , ale szkoda by mi było jakby któryś się marnował .

0

Zgodzę sie z tobą w 100 % !

0

Ale o takich zawodników ciężko , a jak jest to taki Pogba czy Vidal to trzeb za niego bulić nie wiadomo ile ...

0

To prawda , to że ktoś jest wysoki nie oznacza że jest drewnem patrz - Zlatan .

0

Co dzień kolejne plotki o wzmocnieniach , ale cieszy mnie to bo Llorente i Rakitić to piłkarze których bym widział w Barcelonie .

0

A dlaczego Rakitić nie może grać razem z Xavim ? Wiem że on jest bardziej ofensywny , ale można by było spróbować , dobry z niego zawodnik .

0

Ty nie musisz mieć , ale klub powinien do każdego rywala

0

Coś ci się kolego pomieszało .. nikt tu nie beczy , i nie będziesz mi mówił co mam robić ... To ty wejdź na moje konto i zobacz komu kibicuje , bd pisał co mi się podoba a ty nie chcesz to nie czytaj !

0

Przychodził Martino i wszyscy się cieszyli , koniec był wiadomo jaki nie zważając na jego przyczyny ... Teraz jestem optymistą co do Enrique , ale równie dobrze mogę sie przejechać , pożyjemy zobaczymy .

0

30 mln + Alves to gruba przesada , jak dla mnie maksimum to 20 mln + Alves

0

Liczę na ten transfer , mój faworyt !

0

Nie chodzi o to , ale akurat kiedy Real wygrał LM to nie ma prasy , wydaje mi się to dziwne ...

0

Pełno plotek ciekawe jak to wszystko się potoczy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?