Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bym jeszcze doliczył Cesca , Albe , Bartre , Montoye , Alexisa , Xaviego i mimo wszystko Masche którego widzę w pomocy .
0
Nie chodzi o pojedyńcze , nazwiska tylko była mowa o 120 mln na transfery a czy za to aż 8 kupimy ...
0
Większość z tych wymienianych zawodników jest okej , ale spójrzmy realnie , nie każdy jest do wyciągnięcia i mowa jest tu o rewolucji , ale nie wydaje mi się by do klubu doszło aż 8 zawodników , choć może sie mylę .
0
Moim marzenie do napadu jest Cavani , ale to tylko raczej nie realne marzenie . Jakby przyszedł do nas Llorente to byłbym bardzo zadowolony , myślę że to idealny typ napastnika dla nas .
0
Facet nazywa się Marotta , taki szczegół . Niech sobie pragną . Liczę na to że Lucho ma w planach Alexisa !
1
I bardzo dobrze , im szybciej wszystko będzie załatwione tym lepiej . Lucho będzie mógł sobie spokojnie planować sezon , a nie tak jak w zeszłym roku wszystko na wariackich papierach . A pro po tego zdania : "Andoni Zubizarreta jest wielkim zwolennikiem talentu młodego baskijskiego obrońcy" . Myślę , że to Enrique powinien wybrać sobie zawodników , a nie zarząd , ale taki już nasz klub ...
0
Simeone jest tym wszystkim w grze Atletico . Jeżeli on odejdzie , myślę , że nikt nie będzie wstanie go w Madrycie zastąpić . Jeżeli odejdzie Simeone to na pewno Atletico już nie będzie kandydatem do tytułu , takie moje zdanie .
2
Trener na pewno dobry , ale nie na tą drużynę .
4
Zawsze wiedziałem , że ma potencjał ale wczorajszy gol jeszcze bardziej mnie w tym uświadomił ! Nie ma takiej opcji , zostaje z nami !
0
Enrique jeszcze nie jest trenerem a już ma zadania ? ;o Dla mnie najważniejsza będzie motywacja i skupienie , ci zawodnicy mają ogromne możliwość , nie raz pokazywali , że gdy odpowiednio się zmobilizują potrafią zagrać super spotkanie . Tu potrzebny jest konkretny trener , a Barcelona to nie jest samograj .
0
Trudno sie z nim nie zgodzić , a pełną racje .
7
Ja myślę , żę tiki-taką wciąż można wygrywać wiele trofeów , ale musi ona nabrać intensywności i kilku nowinek które zaskoczą rywala , a tego właśnie wymagam od nowego trenera . Liczę na geniusz Lucho , był on piłkarzem z jajami i mam nadzieje że zrobi z naszych obecnych piłkarzy takich samych .
2
W sobotę chyba wszyscy kibice Barcy będą teraz kibicować Atletico w finale !!!
0
Podobały mi się te oklaski na CN , były one z pewnością zasłużone dla Atletico . I wielki szacunek dla Simeone za pracę jaką wykonał bo jest ona wielka .
5
Sezon zapowiadał sie obiecująco z początku , ale w najważniejszym momencie zabrakło tego czegoś ... Myślę , że Martino sprawdzi się w innym klubie niż Barca bo to dobry trener nie mam co do tego wątpliwości . Mimo wszystko dzięki mu się należą za pracę jaką wykonał !
0
Szkoda mi tego chłopaka bardzo , stara się z całych sił gra dobre spotkania , ale tylko gdy na horyzoncie pojawia sie Masche albo Pique zaraz idzie w odstawkę . Jest pozytywem tego sezonu ale też wielkim przegranym , bo zasługuję na więcej gry .
0
Cenię go bardzo jako piłkarza , ale przy golu niestety dziś zawalił . Ale te dwie jego kiwki w pierwszej połowie zrobiły na mnie wrażenie .
13
Dzis Masche mnie nie zawiódł i zagrał dobrze , niech zostanie na przyszły sezon ale niech gra w pomocy bo to jego pozycja . A propo wypowiedzi to mówi dobrze i nie owija jak inni .
5
Babki sranie !
0
Mam cichą nadzieje że dzis Martino mnie mile zaskoczy w wyborze jedenastki .
0
Jak zagra to mam nadzieje , że nie zawiedzie , a jak ma odejść to niech się pożegna w dobrym stylu !
0
Super pomysł i wydarzenie , jeszcze raz zobaczyć tę Barcę od czasów kiedy zaczynałem im kibicować .
0
Dlatego szkoda mi Montoyi bo powinien grać więcej i wtedy by był bardziej ograny .
0
Tego nie wiesz , ale masz prawo mieć swoje zdanie .
0
To samo można powiedzieć o Alvesu , po nim można sie spodziewać i dobrej gry ale też że coś odwali ...
0
No mi się wydaję , że nie zaprezentowałby się gorzej jak Alves , to on zawalił w tym sezonie dużo goli ...
0
Uważam , że nie jest to zawodnik na Barcelonę , ale myślę że potencjał ma i to nie mały , chyba stać go na wywalczenie sobie miejsca w klubie trochę lepszym klubie jak Elche . Ja bym go wypożyczył tam na rok , a jeżeli prezentowałby się dobrze to sprzedał , jego dobra forma = kasa , ale z naszym zarządem różnie .
1
Benatia to mój faworyt na stopera , ale ostatnio oglądałem kilka meczy Benfici i podobał mi się Garay .
0
Wszyscy by się nadali do pierwszego składu , tylko czy są już na to gotowi .
0
Chyba trzeba powiedzieć Ficado Lucho ! Wykonał świetną prać w Celcie , mam nadzieje że taką wykona u nas .