Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal na pewno kosztowałby wiecej jak 40 mln , jeżeli mamy dać kolejne tyle za bramkarza to ja wolę Niemca i niestety ale myślę że Romek by krzyknął nawet więcej jak 60 mln
0
Hazard to piłkarz którego zawsze chciałem w Barcelonie , jest on o niebo lepszy od Neymara , jak na razie ... ale myśląc realnie nie wierzę w ten transfer , a jeżeli nawet to za jakie pieniądze , Chelsea krzyknie zaporową cenę i nie bd w ogóle gadki także ...
0
Co jak co , ale Luiza to ja w Barcelonie widzieć nie chce , tak samo uważam że ściągniecie Zunigi czy Cuadrado do obrony to zbyt ryzykowny pomysł , to są bardziej boczni pomocnicy , ewentualnie na taktyke 2-5-3 co u nas nie przejdzie .
0
Nie głupi pomysł , w tamtym sezonie wymiatał , teraz trochę o nim ucichło , na pewno w defensywie lepszy jak Cuadrado czy Zuniga .
0
Cuadrado , Benatia i Laporte ... , też bym był za ale zejdźmy na ziemię to kupa szmalu , a mówimy w tej chwili o samej defensywie , a reszta ...
0
Jeszcze pare miesięcy temu nikt by nie chciał słyszeć o jego sprzedaży a teraz ? Ja osobiście jestem na NIE , dla mnie on musi , zostać , wczoraj pokazał , że ma duże umiejętności tylko przytrafił mu się dołek formy .
0
Tak z innej beczki , ale pro po holendrów to Stefan de Vrija mogli by do nas ściągnąć .
1
Dałbym szanse jeszcze Munirowi .
0
Sam Hazard powiedział kiedyś że jego klubem jest Real , takze nikłe szanse , ale zawodnik super .
2
Do dzisiaj wierzyłem jeszcze w mistrzostwo , ale po tym meczu przestałem . O ile gra w ataku nie była tragiczna bo sytuacji kilka było , ale jak się nie strzela to potem tak jest , a występ naszej drużyny w obronie daje wiele do myślenia , nie tylko w tym meczu ale od 2 lat wygląda on podobnie .
0
Ale Espanyol gra o mistrza ? Gra sezon najlepszy w historii ? Nie wydaje mi się .
0
Ja liczę na to że Lucho da szanse młodzieży , odstawi trochę Xaviego i tchnie coś w Sergiego Roberto , da grać Montoyi i Rafinhii i wgl. zacznie wprowadzać młodych ... nie wiem czemu ale mam takie przeczucie .
0
Pewnie teraz sprowadzą Immobile i ten też zabłyśnie bo chłopak ma talent , myślę że Simeone potrafił by zrobić z Torresa super zawodnika jak dawniej , jakby oczywiście ten wrócił do Atletico .
0
Stwierdzam że madryckie gazety piszą dużo wiecej artykułów o Realu , mimo że Atletico ma tak niesamowity sezon , najlepszy w historii , mam wrażenie że faworyzują Real i strasz nie się nimi podniecają . Szkoda Atletico !
0
Mówi tak bo co ma gadać , nawet jakby było coś na rzeczy to by nie powiedział . Facet oferty z Barcy na pewno by nie odrzucił .
3
Courtois w pierwszym sezonie trzymał poziom ale czymś szczególnym nie zachwycał , myślę ze tak samo będzie z ter Stegenem , a każdy kolejny sezon będzie lepszy , chłopak ma ogromny potencjał .
0
Ja mam czasem takie wrażenie , że w Barcelonie chcą kupić tylko gotowych piłkarzy , bądź wprowadzać ich z drużyn młodzieżowych , a czemu nie kupują takich Varanów czy K.Zouma który był do wyciągnięcia za 8 mln ... a wzięła go Chelsea , i każdy znowu się przekona że będzie super stoperem . Czasem mnie to strasznie irytuje ...
1
Każdy klub który chce go ściągnąć to po to by grał na skrzydle bo to potrafi robić bardzo dobrze , a my go chcemy do defensywy gdzie radzi sobie średnio i pewnie straci trochę w ofensywie , ale to co mi w nim imponuję to strzały z dystansu !
0
Ja nie wiem co Martino widzi w tym Alvesu , mam nadzieje że przyjdzie nowy trener i postawi na Montoye bądź kogo innego , jeżeli przyjdzie Lucho to Martin na bank szanse dostanie .
0
Podejrzewam że klub wolałby wypłacić tę premie za sykcesy w tym sezonie niż oszczędzać akurat na tym -,-
0
Najpierw pełno Newsów o ter Stegenie , teraz o Courtois ... z kwiatka na kwiatek , ale lato się zbliża okno transferowe też , w tym plotki , a zero konkretów .
4
Posadził Tottiego wielką legendę , może i nie słusznie bo potrafi zagrać na odpowiednim poziomie , ale to tylko pokazuje ze nie boi się trudnych decyzji , mam nadzieje że nie bd u niego grania za nazwisko .
0
Widać jak się interesujesz ligą w której gra niby "twoja" drużyna .
0
W roli asystenta z chęcią zobaczę Puyola , tylko nie jestem pewien czy on sam na to przystanie , kiedyś powiedział że trenerka go nie interesuje . Ale gdyby został asystentem , dalej byśmy mieli osobę w szatni z tak wielką charyzmą , jestem jak najbardziej ZA !
0
Też jestem tego ciekaw .
0
Ja bym chciał zobaczyć choć na pare minut w tym sezonie Munira .
0
Sam styl w sobie jest dobry tylko potrzeba nowinek taktycznych i intensywności w całym meczu , klub powinien zadbać o najlepszy na świecie sztab do przygotowania fizycznego . Szybsza gra i nowe rozwiązania jeżeli nie można wjechać z piłką do bramki , strzały z daleka i wrzutki ale pro po wrzutek to trzeba mieć na kogo wrzucać .
0
Co jak co ale Masche potrafi posyłać też zarąbiste długie piły .
0
Niech przyjdzie , ale w parze z jeszcze jednym stoperem , chciałbym zobaczyć u nas Verthongena .
0
Courtois na tę chwilę jest na pewno bardziej doświadczony i w LL i LM , ale mówi się że ter Stegen ma być lepszy od Neuera , sam nie wiem kogo bym wolał jeden i drugi wielce utalentowany , żadnym bym nie pogardził .