0

Jak dla mnie to on się właśnie w pomocy lepiej prezentuje , bo głupio traci piłki , a na stoperze takie straty więcej kosztują jak w pomocy .

0

Z chęcią bym na prawej zobaczył Montoye ale mam dziwne wrażenie , że Alves dziś nie zawali !

0

Z tych którzy mają nas zasilić , to on jest najmniej przeze mnie pożądany , no nie wiem czemu ale jakoś mnie nie przekonuje . Jedyne dobre mecze jakie widziałem w jego wykonaniu to na PK .

0

Nagłówek mówi wszystko , nic nie trzeba dodawać .

1

Niech przyjdzie , ale jako drugi stoper , przydałby się jeszcze jeden

0

Mało optymistyczna prognoza jak dla nas , ale trzeba wygrać nie ma innej opcji !

0

Wiesz z tym Loewem to może być różnie , niedawno mu zarzucano że Weidenfellera nie powołuję , także z nim to nie wiadomo . Możesz mi wierzyć albo nie ale ja na prawdę oglądam od groma meczy , jak tylko mi się nudzi oglądam bo lubię , powtórka to nie to samo ale zawsze coś się można dowiedzieć .

0

Nie oglądam ich co weekend , ale widziałem tych zawodników tyle razy , że mniej więcej wiem jak grają . A mecze oglądam bardzo często i fakt nie zawsze starczy mi czasu , nie zawsze mecze tych wszystkich zespołów obejrzę w weekend , ale powtórki chyba też lecą nie ? Najmniej z tych zawodników widziałem Espinose i wrażenia na mnie nie zrobił . Resztę widziałem w dużej ilości meczów i mam prawo się wypowiadać .

2

Grał słabo i chcieli się go pozbyć , teraz gra dobrze i też chcą ? Masakra !

0

No jakbym nie oglądał to bym się chyba nie wypowiadał ,? Tak sie składa , że ja akurat jestem z tych co oglądają , a nie bezpodstawnie coś gadają ...

0

Ale to jeszcze młody zawodnik tak jak Laporte , to że Laporte tyle kosztuje to brak słów no ale takie są teraz realia na rynku ... ale jeżeli mówi sie o takim Luizie to ja 10 razy bardziej wolę Mangale czy choćby właśnie Laporte tak jak mówisz .

0

Ale pewnie gdyby Miranda miał 25-26 lat to kosztował by z 45 mln , dlatego teraz kosztuje 20 , jest to super stoper tylko nie przemawia za nim wiek ... obecny rynek oszalał z tymi cenami , czasem brak słów !

0

Szkoda chłopaka , nie wiem w czym lepszy jest Zieler ? Jak dla mnie to gra on bardzo nie równo , a ter Stegen powinien jechać jako 2-3 bramkarz .

0

A gdzieś , nie pamiętam gdzie czytałem że i on i Ander Herrera będą chciali zostać w Athleticu na kolejny sezon i walczyć w LM. Może Laporte zmieniłby zdanie jakby pojawiła się oferta na stole , nic nigdy nie wiadomo ...

1

Czemu Barca nie jest zainteresowana Mangalą ? Zaraz City nam go sprzątnie i będzie pozamiatane , niech ktoś się w końcu nim zainteresuje .

1

Tylko Miranda ma życiową formę , a Villa w takiej nie był , ale fakt mogli więcej zawołać za niego

0

O ile się nie mylę to do Atletico trafił wgl. za darmo z Sao Paulo ...

0

No dobra , ale będzie szybciej w klubie i będzie mógł poznać swoje nowe otoczenie .

0

Myślę , że mimo wieku Alvesa możemy za niego wyciagnać kilkanaście mln . Tako około 15 ?

0

Ponoć sam Pogba wczoraj powiedział że chcę zostać w Juve , ale myślę że jeżeli ktoś sypnie na stół około 55-60 mln to nikt w Turynie się nawet nie będzie zastanawiał . Tylko pytanie czy warto za niego tyle płacić ...

0

Bardzo bym chciał jego transferu , ale uważam , że warto się też przyjrzeć Eriksenowi gra b.dobrze w tym sezonie i na pewno byłby tańszy .

0

Też bardzo bym chciał odrodzenia Valencii i Sevilli , ale Koke to ja bym z chęcią u nas zobaczył .

8

Dał nam bardzo dużo i był niegdyś jednym z najważniejszych w tej drużynie , pokazywał nie jednokrotnie oddanie dla tego klubu za co jestem mu wdzięczny , ale nadchodzi taki moment że tych zasłużonych piłkarzy należy pożegnać , nie powinno być grania za nazwisko .

0

Uważam że Zieler jest od niego gorszy , ale moim zdaniem to dobrze że nie pojechał , przy transferze do Barcy szybciej będzie pracował z kolegami w okresie przygotowawczym i będzie miał okazje poznać klub , nie będzie miał tego dodatkowego urlopu po mundialu .

1

Nie jestem za tym by koniecznie drugim bramkarzem był ten doświadczony , niech w następnym sezonie naszej bramki bronią ter Stegen i Masip , nie mam nic przeciwko , zgodzę sie z poprzednikami , każdy zasługuję na szansę .

1

Za te pieniądze to można zrobić kilka innych ważniejszych transferów , nie uważam że nie potrzebujemy napastnika ale za te pieniądze można kupić innego , przede wszystkim wysokiego ...

0

Jeżeli cała drużyna bd grała dobrze to i Messi będzie zachwycał , ni brakuje mu mobilizacji ani nic z tych rzeczy po prostu sam nie bd wygrywał meczu za meczem a tym bardziej kiwał jak tyczki .

0

Tak emocjonującego sezonu chyba nikt się nie spodziewał , walka o tytuł będzie trwała do ostatniej minuty ostatniej kolejki sezonu , mam nadzieje że szczęśliwej dla nas ! VeB !

0

Arsenal to żadna konkurencja , nawet sam Wenger powiedział żeby nie liczyć na wielkie transfery , a co innego City ...

0

Jesteśmy zależni tylko od siebie , wystarczy zrobić swoje i wygrać oba mecze . Mamy ogromną szanse na jedyne trofeum w tym sezonie , nie zmarnujmy jej !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?