Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra nara koleś , tak ci zależy to sobie poszukaj a nie mądrujesz ...
0
No i masz w newsie redakcja napisała że 12 mln .
0
Xavi teraz już będzie grał coraz mniej , takie są realia trzeba szukać piłkarzy którzy go zastąpią , Yaya ma 31 lat i bd grał jeszcze dobrze tylko pytanie ile , bo mi się wydaje że nie za wiele .
0
Ale ty mi tego nie musisz mówić , ja ci tylko napisałem to co wiem , może jeszcze będzie oficjalna informacja .
1
One są zarąbiste , nie mogę się doczekać aż piłkarze rozpoczną w nich nowy sezon , mam nadzieje że obfity w trofea !
8
Jestem prawie pewny , że 1 .
0
Fajnie prezentuje się w naszym stroju .
0
Nie zawsze cena zostaje ujawniona , mówi się o kwocie 10-12 mln
3
nie masz wygórowanych marzeń -,-
0
Ciekawe czy dostanie nową koszulkę bramkarską czy tą domową .
4
Ciekawi mnie tylko jedno ... co by zrobił Martino jakby dostał transfery jak Lucho dostanie , być może sam nie chciał albo nie chciano mu kupić i musiał sie zadolowić tym co jest .
0
Dobry z niego zawodnik z chęcią bym go zobaczył w Barcelonie ale niestety nie na obronie !
0
Po necie krążyły filmiki z impulsywnymi reakcjami Martino , też myślałem że pokarze że ma jaja , ale się zawiodłem .
0
Pogba bardzo przypomina stylem gry Toure , strzela mniej bramke , ale to Yaya dopiero w tym sezonie zaczął tak ładować jedną za drugą . Ale o czym ja gadam to bardzo droga opcja , Yaya też raczej tani nie będzie , ale z chęcią bym tu zobaczył jednego czy drugiego .
1
Chciałbym żeby te marzenia Realu o 10 tytule trwały dalej , mam nadzieje że Atletico zepsuje im tę okazje którą mają na wyciagnięcie ręki . Vamos Atleti !
0
Radzi sobie w tym sezonie dobrze , ale nie jest to wielki trener , dałbym szanse Vinyalsowi jakby to ode mnie zależało . Trzeba sie cieszyć z tego co jest :D
0
Mam nadzieje , że chłopak ładnie się zaaklimatyzuje i eksploduje talentem ! :D
1
Eehhh mój faworyt , ale może jak sie dobrze postarają to do nas trafi ...
1
Może zobaczymy kogoś w parze z Bartrą , albo obu nowych .
0
Nie będę go z góry oceniał , bo myślałem że z Martino wypali super ... a skończyło się jak się skończyło . Niech pozwolą mu pracować po swojemu , dadzą tych zawodników co chcę i pokaże , że ma jaja , a wszystko pójdzie dobrze , może nawet lepiej niż się spodziewam !
0
Zamiast się tłumaczyć , co pierwszy raz i tak chyba zrobił , niech weźmie się do roboty , bo jej od groma .
0
Gdzieś czytałem że faworytami do ataku są Mandzukić i Fred , jeżeli nie powiedzie sie z Llorente .
0
Jak dla mnie to nie ten poziom , solidny zawodnik nic więcej , taki klub jak Barcelona potrzebuje lepszego obrońcy . Jak już to jest za Zabaletą .
2
Fajnie jakby miał cechy tego i tego , ale o tym się dopiero przekonamy .
0
Najbardziej dziwi mnie to , że tym gościom tak super pracowało się w Interze i wychwalali się na wzajem ... a teraz ? ;o
0
Chyba po mundialu dopiero bd tranować , a reszta pojedzie na urlopy
2
Llorente + 20 mln = Alexis - ja to tak zrozumiałem
0
Prezentuje sie dobrze , nic tylko życzyć powodzenia i czekać na dobre rezultaty i wstrzymać sie z jakąkolwiek oceną .
15
Najlepsza jest w nich ta prostota , niektóre były przekombinowane . A te mi sie bardzo podobają .
0
Marqiunhos gra chyba mniej od Alexa , Mathieu jest solidny ale już wiekowy , a Mirande bym chciał ale też szkoda ze taki stary , ale jeszcze z 2-3 lata powinien pograc na dobrym poziomie , można rozważyć tą opcje , za 30 mln nie , ale za 20 bym się zastanowił .