0

Dobra nara koleś , tak ci zależy to sobie poszukaj a nie mądrujesz ...

0

No i masz w newsie redakcja napisała że 12 mln .

0

Xavi teraz już będzie grał coraz mniej , takie są realia trzeba szukać piłkarzy którzy go zastąpią , Yaya ma 31 lat i bd grał jeszcze dobrze tylko pytanie ile , bo mi się wydaje że nie za wiele .

0

Ale ty mi tego nie musisz mówić , ja ci tylko napisałem to co wiem , może jeszcze będzie oficjalna informacja .

1

One są zarąbiste , nie mogę się doczekać aż piłkarze rozpoczną w nich nowy sezon , mam nadzieje że obfity w trofea !

8

Jestem prawie pewny , że 1 .

0

Fajnie prezentuje się w naszym stroju .

0

Nie zawsze cena zostaje ujawniona , mówi się o kwocie 10-12 mln

3

nie masz wygórowanych marzeń -,-

0

Ciekawe czy dostanie nową koszulkę bramkarską czy tą domową .

4

Ciekawi mnie tylko jedno ... co by zrobił Martino jakby dostał transfery jak Lucho dostanie , być może sam nie chciał albo nie chciano mu kupić i musiał sie zadolowić tym co jest .

0

Dobry z niego zawodnik z chęcią bym go zobaczył w Barcelonie ale niestety nie na obronie !

0

Po necie krążyły filmiki z impulsywnymi reakcjami Martino , też myślałem że pokarze że ma jaja , ale się zawiodłem .

0

Pogba bardzo przypomina stylem gry Toure , strzela mniej bramke , ale to Yaya dopiero w tym sezonie zaczął tak ładować jedną za drugą . Ale o czym ja gadam to bardzo droga opcja , Yaya też raczej tani nie będzie , ale z chęcią bym tu zobaczył jednego czy drugiego .

1

Chciałbym żeby te marzenia Realu o 10 tytule trwały dalej , mam nadzieje że Atletico zepsuje im tę okazje którą mają na wyciagnięcie ręki . Vamos Atleti !

0

Radzi sobie w tym sezonie dobrze , ale nie jest to wielki trener , dałbym szanse Vinyalsowi jakby to ode mnie zależało . Trzeba sie cieszyć z tego co jest :D

0

Mam nadzieje , że chłopak ładnie się zaaklimatyzuje i eksploduje talentem ! :D

1

Eehhh mój faworyt , ale może jak sie dobrze postarają to do nas trafi ...

1

Może zobaczymy kogoś w parze z Bartrą , albo obu nowych .

0

Nie będę go z góry oceniał , bo myślałem że z Martino wypali super ... a skończyło się jak się skończyło . Niech pozwolą mu pracować po swojemu , dadzą tych zawodników co chcę i pokaże , że ma jaja , a wszystko pójdzie dobrze , może nawet lepiej niż się spodziewam !

0

Zamiast się tłumaczyć , co pierwszy raz i tak chyba zrobił , niech weźmie się do roboty , bo jej od groma .

0

Gdzieś czytałem że faworytami do ataku są Mandzukić i Fred , jeżeli nie powiedzie sie z Llorente .

0

Jak dla mnie to nie ten poziom , solidny zawodnik nic więcej , taki klub jak Barcelona potrzebuje lepszego obrońcy . Jak już to jest za Zabaletą .

2

Fajnie jakby miał cechy tego i tego , ale o tym się dopiero przekonamy .

0

Najbardziej dziwi mnie to , że tym gościom tak super pracowało się w Interze i wychwalali się na wzajem ... a teraz ? ;o

0

Chyba po mundialu dopiero bd tranować , a reszta pojedzie na urlopy

2

Llorente + 20 mln = Alexis - ja to tak zrozumiałem

0

Prezentuje sie dobrze , nic tylko życzyć powodzenia i czekać na dobre rezultaty i wstrzymać sie z jakąkolwiek oceną .

15

Najlepsza jest w nich ta prostota , niektóre były przekombinowane . A te mi sie bardzo podobają .

0

Marqiunhos gra chyba mniej od Alexa , Mathieu jest solidny ale już wiekowy , a Mirande bym chciał ale też szkoda ze taki stary , ale jeszcze z 2-3 lata powinien pograc na dobrym poziomie , można rozważyć tą opcje , za 30 mln nie , ale za 20 bym się zastanowił .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?