3

Brak wczorajszej prasy , pokazuje brak szacunku do Realu , powinno to zostać nadrobione .

0

Talent ogromny , pewnie będzie podstawowym zawodnikiem rezerw , a w wypadku dobrej formy myślę , że Enrique nie będzie bał sie zaryzykować jak Martino i ta chłopakowi szansę .

0

Ja liczę , że obaj eksplodują formą w nadchodzącym sezonie i zaczną grać na miarę swoich zarobków . Oby to był najlepszy duet w Europie bo potencjał na to na pewno mają . I nie mówię tu o Messim , ale że Neymar zacznie w końcu konkretnie grać .

1

On sobie może skreślać ... Cesc zostaje w Barcelonie i nie ma w ogóle gadki !

1

Chłopak ma ogromny potencjał , ale ucząc się na błędach z Bojanem nasz klub postanowił wolniej wprowadzać Gerarda , co uważam że jest słuszne . Mama nadzieje , że nie zmarnuje swojego dużego talentu i będzie naszą gwiazdą , może już w przyszłym sezonie .

0

O Jese była nawet mowa że ma szanse na mundial , ale na nieszczęście dla niego złapał kontuzje .

0

Blanc stawiał na Silve i Alexa , teraz doszedł jeszcze Luiz , konkurencje w PSG ma bardzo mocną , więcej grał nie będzie w przyszłym sezonie chyba że przekona jakoś do siebie trenera . Jestem jak najbardziej za tym transferem , młody i bardzo zdolny , ma zadatki na super zawodnika , ale cena pewnie też byłaby nie mała , a kasy PSG nie brakuje .

1

Jak najbardziej na tak , 35 mln to kwota w granicach Barcelony , można realnie myśleć o tym transferze .

0

Gościu nie przeginaj z tym najlepszym pomocnikiem ... niech najpierw udokumentuje że nie jest zawodnikiem jednego sezonu

0

Nie chcę u nas Mathieu , żaden z niego klasowy stoper , solidny zawodnik i tyle , a my tu potrzebujemy prawdziwej gwiazdy + ewentualnie młodego gniewnego :D

0

Bardzo dobry zawodnik i fajnie że nim się interesujemy , ale uważam ze ta cena to przesada ...

0

Dobry bramkarz i chętnie bym go tu widział , ale nie wydaje mi się że do nas przejdzie . RSSS to też nie łatwy negocjator , mają dobrego bramkarza i nie wiadomo czy będą chcieli się go pozbyć , a czy on sam będzie chciał do nas przejść a tam ma pewny pierwszy skład .

0

Jeden z najważniejszych naszych graczy , mam nadzieje że w tym pre-sezonie się nim zajmą i będzie łapał mniej kontuzji w przyszłym sezonie .

0

Myślę , że często sam próbuje indywidualnie , może czasem za często , to nie będzie grał pod Messiego i bd dobrym rozwiązaniem w ataku , da coś nowego .

0

Enrique się za niego weźmie i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że go sprzedawać !

0

Jak dla mnie to chłopak stanął w miejscu , ale zaliczył regres formy , raz grał i wydaje mu się że dalej może tu grać i się rozwijać . Trochę niezbyt to jego myślenie ...

0

Ja się cieszę , że go u nas nie będzie . Tylko będzie lipa jak wszyscy się obkupią a my dalej będziemy bez stopera ...

0

Ja tak samo . Chyba nie po to walczyli tyle lat o jego powrót żeby go teraz sprzedać .

0

Jestem za ale tylko jeśli Enrique nauczy go jakimś cudem grać w obronie , bo do tego to on się nie nadaje .

0

Taa , może w ataku jeszcze ...

1

W przyszłym sezonie powinien być jednym z podstawowych zawodników , Xavi powinien zastępować Cesca , a nie Cesc Xaviego . Tak bym to widział .

1

Z chęcią bym go u nas zobaczył , daje dobre piłki , ale też często strzela z daleka co by dało nam jakieś rozwiązanie w ofensywie bo u nas czasem tego brak .

3

Nie potrafię zrozumieć czemu on nie pojedzie na mundial , ba nawet nie zadebiutował w kadrze ? Przecież Argentyna ma marnych bramkarzy . Z chęcią bym go u nas widział .

2

Po co ten news ?

0

Jajco . Bo jest jednym z kandydatów do pracy w Maladze jak jest napisane w artykule , a po drugie Espanyol to klub z Barcelony .

3

Messi tego karnego to wykonał tak jakby od niechcenia , tragedia . Ale MAtS go wyczuł za co brawa .

0

Pepe Mel ponoć podpisał kontrakt z Espanyolem !!!

0

Jak dla mnie to możemy grać tiki-taką dalej , ale niech to jest gra , a nie bezsensowne podania dla statystyk . Ma być ładna ofensywna piłka .

0

To prawda nie zawsze dobry piłkarz musi kosztować nie wiadomo ile pieniędzy .

1

Też myślę że ten drugi boczny obrońca powinien być mniej ofensywny mamy Albę , a ten drugi powinien być mniej aktywny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?