Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brak wczorajszej prasy , pokazuje brak szacunku do Realu , powinno to zostać nadrobione .
0
Talent ogromny , pewnie będzie podstawowym zawodnikiem rezerw , a w wypadku dobrej formy myślę , że Enrique nie będzie bał sie zaryzykować jak Martino i ta chłopakowi szansę .
0
Ja liczę , że obaj eksplodują formą w nadchodzącym sezonie i zaczną grać na miarę swoich zarobków . Oby to był najlepszy duet w Europie bo potencjał na to na pewno mają . I nie mówię tu o Messim , ale że Neymar zacznie w końcu konkretnie grać .
1
On sobie może skreślać ... Cesc zostaje w Barcelonie i nie ma w ogóle gadki !
1
Chłopak ma ogromny potencjał , ale ucząc się na błędach z Bojanem nasz klub postanowił wolniej wprowadzać Gerarda , co uważam że jest słuszne . Mama nadzieje , że nie zmarnuje swojego dużego talentu i będzie naszą gwiazdą , może już w przyszłym sezonie .
0
O Jese była nawet mowa że ma szanse na mundial , ale na nieszczęście dla niego złapał kontuzje .
0
Blanc stawiał na Silve i Alexa , teraz doszedł jeszcze Luiz , konkurencje w PSG ma bardzo mocną , więcej grał nie będzie w przyszłym sezonie chyba że przekona jakoś do siebie trenera . Jestem jak najbardziej za tym transferem , młody i bardzo zdolny , ma zadatki na super zawodnika , ale cena pewnie też byłaby nie mała , a kasy PSG nie brakuje .
1
Jak najbardziej na tak , 35 mln to kwota w granicach Barcelony , można realnie myśleć o tym transferze .
0
Gościu nie przeginaj z tym najlepszym pomocnikiem ... niech najpierw udokumentuje że nie jest zawodnikiem jednego sezonu
0
Nie chcę u nas Mathieu , żaden z niego klasowy stoper , solidny zawodnik i tyle , a my tu potrzebujemy prawdziwej gwiazdy + ewentualnie młodego gniewnego :D
0
Bardzo dobry zawodnik i fajnie że nim się interesujemy , ale uważam ze ta cena to przesada ...
0
Dobry bramkarz i chętnie bym go tu widział , ale nie wydaje mi się że do nas przejdzie . RSSS to też nie łatwy negocjator , mają dobrego bramkarza i nie wiadomo czy będą chcieli się go pozbyć , a czy on sam będzie chciał do nas przejść a tam ma pewny pierwszy skład .
0
Jeden z najważniejszych naszych graczy , mam nadzieje że w tym pre-sezonie się nim zajmą i będzie łapał mniej kontuzji w przyszłym sezonie .
0
Myślę , że często sam próbuje indywidualnie , może czasem za często , to nie będzie grał pod Messiego i bd dobrym rozwiązaniem w ataku , da coś nowego .
0
Enrique się za niego weźmie i nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że go sprzedawać !
0
Jak dla mnie to chłopak stanął w miejscu , ale zaliczył regres formy , raz grał i wydaje mu się że dalej może tu grać i się rozwijać . Trochę niezbyt to jego myślenie ...
0
Ja się cieszę , że go u nas nie będzie . Tylko będzie lipa jak wszyscy się obkupią a my dalej będziemy bez stopera ...
0
Ja tak samo . Chyba nie po to walczyli tyle lat o jego powrót żeby go teraz sprzedać .
0
Jestem za ale tylko jeśli Enrique nauczy go jakimś cudem grać w obronie , bo do tego to on się nie nadaje .
0
Taa , może w ataku jeszcze ...
1
W przyszłym sezonie powinien być jednym z podstawowych zawodników , Xavi powinien zastępować Cesca , a nie Cesc Xaviego . Tak bym to widział .
1
Z chęcią bym go u nas zobaczył , daje dobre piłki , ale też często strzela z daleka co by dało nam jakieś rozwiązanie w ofensywie bo u nas czasem tego brak .
3
Nie potrafię zrozumieć czemu on nie pojedzie na mundial , ba nawet nie zadebiutował w kadrze ? Przecież Argentyna ma marnych bramkarzy . Z chęcią bym go u nas widział .
2
Po co ten news ?
0
Jajco . Bo jest jednym z kandydatów do pracy w Maladze jak jest napisane w artykule , a po drugie Espanyol to klub z Barcelony .
3
Messi tego karnego to wykonał tak jakby od niechcenia , tragedia . Ale MAtS go wyczuł za co brawa .
0
Pepe Mel ponoć podpisał kontrakt z Espanyolem !!!
0
Jak dla mnie to możemy grać tiki-taką dalej , ale niech to jest gra , a nie bezsensowne podania dla statystyk . Ma być ładna ofensywna piłka .
0
To prawda nie zawsze dobry piłkarz musi kosztować nie wiadomo ile pieniędzy .
1
Też myślę że ten drugi boczny obrońca powinien być mniej ofensywny mamy Albę , a ten drugi powinien być mniej aktywny .