Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
kolega Kamil88 ma racje , źle coś zrozumiałeś .
0
Jak większość drużyn afrykańskich , jest skład , a nie odpowiedniego trenera który by to ułożył , ale może chłopaki dziś zaskoczą kto wie
5
W Barcy się drogo kupuje , a tanio sprzedaje , tak to już jest .
4
Ta oficjalka ciągnie się i ciągnie już od paru dni ...
0
Tylko i wyłącznie wypożyczenie , w Bordeaux mógłby pograć . Ligue 1 to dla piłkarzy afrykańskich dobra liga , myśle że warto się zastanowić .
0
Takiego Neymara chcę oglądać w przyszłym sezonie !!!
1
Zawsze go lubiłem i dzięki mu za te 3 lata mimo wszystko . Ale wcale bym się nie zdziwił jakby kibice Arsenalu zgotowali mu przyjęcie takie jak my Figo podczas derbów .
10
Jak Zubi namącił to Denis bierze sprawy w swoje ręce !
0
Jak głupi cały czas się łudziłem , że to nie prawda a Cesc zostanie jeszcze z nami , a jednak ...
0
Paulinho w kadrze to lepszy zawodnik niż w Spurs , a nie wiem czemu sądzisz że Oscar i L.Gustavo są słabi ? Tak samo Ney wymiata w reprezentacji , Hulk też gra dobrze , najsłabszym ogniwem jest Fred ale na PK konfederacji pokazał że umie bramki strzelać .
0
Zawsze powtarzał że jak Anglia to tylko Arsenal , a pójdzie do Chelsea ...
0
W tym sezonie Pedro zaliczył przyzwoitą liczbę bramek , ale mógł ich zaliczyć nawet więcej ... W bramkach okej , ale jego gra i to co dawał drużynie nie było na najwyższym poziomie , ale Pedro w formie daje nam bardzo dużo w ataku i pressingu , a skoro Lucho go chce to niech zostanie , może wróci stary dobry Pedro .
1
Nie wiem na jakiej podstawie typujesz do tej roli Kamerun , ale może masz racje , od jakiegoś czasu ta reprezentacja zawodzi tak samo jak WKS , szybciej jako czarnego konia z Afryki typowałbym Ghane .
2
Ja myśle że Chile stać spokojnie na drugie miejsce za Hiszpanią , ba mogą nawet powalczyć z nimi o 1 .
0
Brazylia ma bardzo mocną ekipę , są według mnie faworytem , tym bardziej po tym jak grali na Pucharze Konfederacji . Było by też git jakby ktoś namieszał .
5
Fajnie by było przed 22 zobaczyć Fichado , Rakitić !
0
Niestety tylko jeden z nich mi odpowiada .
1
Możliwe że kiedyś chciał do nas trafić skoro nosił koszulke blaugrana , ale jego kariera potoczyła się inaczej , a ty zaraz an poważnie gościu ...
0
Jeżeli zarząd to zrobi to będzie ładny gest z ich strony , przecież taki bramkarz nic nie będzie wadził na treningu spokojnie może trenować z naszymi bramkarzami , a i MAtS mógłby coś przez pewien czas podpatrzeć :D
0
Miał być transfer typowej dziewiątki a tu takiej nie widzę ! ?
0
Mama nadzieje że czeka ich świetlana przyszłość , Rafinha będzie podawał a Deulo strzelał ... czasem mógłby być mniej samolubny , ale w niektórych przypadkach to za nim przemawia , chcąc być najlepszym czasem trzeba być egoistą .
0
Widać , że facet to profesjonalista i poważny piłkarz , nie bawi się w żadne instagramy i inne pierdoł tylko podchodzi do piłki na poważnie , a takich ludzi się ceni .
6
Modrić ładnie się wypowiada , pewnie też by chciał do Barcy trafić , w końcu gdzieś jest jego fota w naszej koszulce :P
0
I bardzo dobrze , jak robic rewolucje to wszędzie , zresztą w poprzedni sezonie ten sztab był cały za duży , a medyczny chyba najlepiej nie przygotował zawodników do sezonu bo było całkiem sporo kontuzji .
15
Sto razy wole Mirande od Mathieu , szkoda chłopa że go na mundial nie powołał bo wciąga nosem tego całego Henrique co był na papierze naszym zawodnikiem .
2
Co nas to obchodzi czy chcą wzbogacać czy nie , powinniśmy zawołać tyle za Cesca ile uważamy że jest wart ! To nie jest żadne Tesco , chcesz kupić to płać tyle , a jak nie to Nara !
0
Jak dla mnie im szybciej gdzieś odejdzie tym lepiej , pieniądze z jego transferu będzie można wydać :D
2
Nie chodzi mi o to żeby stałym wykonawcą był Rakitić , ale od czasu do czasu też niech spróbuje , bo czasem Messi strzela z pozycji która wydaje się odpowiednia na prawą nogę ...
0
Monaco to byłby dla niego dobry kierunek , coraz mocniejsza liga francuska , mógłby sobie ładnie zarobić i na te chwile praktycznie wygrywa rywalizacje na starcie z ich obecnymi bramkarzami , no ale jak nie tam to ciekawe gdzie VV pójdzie .
0
Koke bardzo dobry zawodnik , ale gra troche inaczej niż Xavi , dałby na pewno coś nowego naszej drużynie , ale jego sprowadzenie według mnie nie jest konieczne . Ciekawe jakby to było jakby grali u nas i Koke i Rakitić i kto by wykonywał stałe fragmenty bo obaj robią to bardzo dobrze . Z przyjściem Rakiticia mam nadzieje , że będzie on też strzelał czasem wolne zamiast Messiego bo też to potrafi .