Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja akurat uważam , że w kolejnym meczu Brazyli polegnie z Kolumbią , to nie jest ta słynna Brazylia co porywa swoją grą . Zrobili na mnie wrażenie na Pucharze Konfederacji , ale teraz mnie trochę zawodzą ...
0
Na pewno szkoda bo jakby trafili na innego rywala to mogli by zrobić dużo więcej , ale i tak należą im się wielki brawa .
8
Skoro Lucho uważa , że nie potrzeba już wzmocnień w tej formacji to trzeba ma wierzyć . Bardzo liczę na Rafinhe w tym sezonie no i na to że obudzi Roberto bo chłopak potencjał ma tylko rzadko podejmuje ryzykowne decyzji , a czasem powinien . Jeżeli na koniec sezonu to się sprawdzi to Lucho okaże się geniuszem i oby tak było !
0
No to jak woli Real to przynajmniej nie mydli nikomu oczu i gra w otwarte karty , dobry zawodnik ale nie widzę go u nas w klubie . Gdzie on by miał u nas grać ? Nie wiadomo czy na pozycji Xaviego by się sprawdził ... ewentualnie na skrzydle , ale dla mnie to zbędny transfer .
0
To by była oferta na miarę jego talentu , a może nawet ciut za mała , ale i tak nie powinniśmy go sprzedawać .
0
Coraz więcej ich ucieka , a my zamiast zainteresować się Garayem za 15 mln to negocjujemy z Valencią żeby zeszła z chcianych przez nią 20 mln , gdzie tu logika ? Garay wciąga nosem francuza . Na prawde szlak mnie trafia jak widzę , że taki zawodnik był do wyciagnięcia za 15 , a my nic w tym kierunku nie zrobiliśmy .
0
Chilijczycy mogą jechać do domu z podniesionymi głowami .
3
Jestem zdania , że gdyby Chile trafiło na innego rywala poszli by dalej , a tak zabrakło im szczęścia , a może zżarła ich trochę presja ...
0
Na boisku mogą ciekawie wyglądać starcia Neymara z Alexisem ,który na pewno będzie wracał czy pomagał w pressingu .
0
Biorąc pod uwagę , że za rok Kroosowi kończy się kontrakt , ta wymiana nie ma najmniejszego sensu !
0
Messi mało biega i strzela bramki , to co by było jakby zaczął więcej biegać :D
0
Nie widziałem w tym sezonie zbytnio Abate , ale może my byśmy się nim zainteresowali ?!
4
Coś tam na pewno potrafi jako napastnik , ale to że Real dostał za niego w zeszłym roku 40 mln to jest jakiś CUD , a to że Napoli woła za niego obecnie 60 to normalnie odejmuje mi mowę ...
1
Na jednej ze stronek widziałem , że Barca interesuje się Matteo Darmianem z Torino , transfer ma być blisko , a zawodnik ma kosztować 10 mln . Oglądałem w tamtym sezonie Torino może z 2-3 razy czyli nie za wiele , ale grał całkiem dobrze , oglądałem też Włochów na mundialu jak pewnie większość z was i tam wielkiego wrażenia na mnie nie wywarł , sam nwm. czy to dobry kandydat na PO .
2
Może nie realne , ale tego bym chciał .
0
Suarez to charakterny zawodnik a takich obecnie potrzebujemy , tylko żeby przestał gryźć bo to troche chore , ale jego charakter na pewno w szatni by się przydał .
7
Mam nadzieje , że Alexis w przyszłym sezonie będzie jednym z liderów Barca takim jak jest w Chile .
0
Zawsze jakiś sentyment do Martino zostanie , ciekawy jaki klub obejmie bądź reprezentacje i na pewno będę sśedził jego losy . Powodzenia .
0
Nie chcę Mathieu nas w klubie za 20 mln , jeżeli przyjdzie za około 8 jestem wstanie to zaakceptować . Tylko musi przyjść ktoś jeszcze .
0
Malaga to odpowiedni klub dla niego , jeżeli coś pokaże może jeszcze ktoś się nim zainteresuje i zagra w nieco lepszym klubie ...
0
Icardi przez pół roku grał piach taki że chcieli się go pozbyć , pod koniec sezonu zaczął coś tam strzelać , ale i tak uważam że nie ma jakiegoś ogromnego talentu by na niego sypać 35 mln .
0
Ten mundial przyniósł sporo niespodzianek , tak samo jak ten w RPA , kiedy Klinsmann przed mundialem powiedział , że USA wyjdzie z grupy nie pomyślałem o tym poważnie , ale to samo moge powiedzieć o Kostaryce , nie myślałem też że z grupy wyjdzie Grecja czy choćby taka Algieria , małą niespodzianką jest też chyba Meksyk bo Chorwacja teoretycznie na papierze jest mocniejsza .
0
Capello to chyba nie trener na reprezentacje , ale do piłki klubowej jak najbardziej .
6
Początek w Schalke miał dobry tylko potem znowu kontuzja , szkoda gościa ale u nas kariery już nie zrobi , ale myślę , że w troche słabszym klubie ma jeszcze szanse wrócić do formy i pograć na dobry poziomie . Nie zapomnę mu tej asysty do Messiego bodajże w półfinale z Realem .
0
Ta oferta jest jak najbardziej prawidłowa , pozbyć się Pedro a zostawić Alexisa !
0
Ciekawe kiedy dojdzie do takiego momentu że w naszej drużynie piłkarskiej decydujący bedzie Polak .
0
Ściągnąć takiego zawodnika za taką cene w tych czasach to by był bardzo dobry deal . Podoba mi się w nim bardzo to , że nie boi się zaryzykować i często próbuje strzałów z daleka .
1
Sporo kibiców Realu nas dziś tu odwiedziło , nie wiem tylko po co ...
0
Myśle , że włoska liga nie jest odpowiednia dla Songa , najlepiej będzie dla niego jak wróci do BPL .
0
Tarzan jeszcze raz przypomni o sobie wszystkim kibicom na świecie , bo my będziemy o nim zawsze pamiętać mam nadzieje , że inni też .