0

Przyznam się bez bicia , ze gościa nie kojarzę .

5

Sory , ale Di Maria np. wczoraj nic nie grał próbował jakichś dziwnych rozwiązań i źle wrzucał piłki , na pewno nie można go nazwać najlepszym Argentyńczykiem na tym mundialu . To Messi wczoraj lepiej grał i to on kreował akcje kolegom .

0

Powinniśmy budować Barcelonę na charakternych osobach w przypadku odejścia Puyola , Valdesa a może nawet Xaviego ... a Suarez na pewno charakter ma i co najważniejsze chęci i pragnienie zwycięstwa , to samo tyczy się Rakiticia .

2

Widać , że to profesjonalista i wie po co tu trafił . Nie dość że ułożony facet to chyba jeszcze ma mentalność lidera bo za coś opaskę w Sevilli dostał .

0

Jestem tego samego zdania , ale łudziłem się że Cesc zostanie a tu ...

0

To było pewne , ze po tak dobrym mundialu jego cena wzrośnie , tym bardziej że Fiorentina nie musi sprzedawać na siłę bo są stabilni finansowo .

0

Potrafi tam grac , ale zdecydowanie więcej daje w ofensywie .

0

Bardzo dużym plusem jest to że grał już w Hiszpanii i potrafi się porozumiewać w tym języku , aklimatyzacja chyba nie potrwa długo . Nasze poprzednie transfery z Sevilli się sprawdzały , czuję że będziemy mieli z niego pociechę !

1

Przecież Beko zastępuje TV3 które było na koszulkach .

2

Kiedy przychodził do nas to kosztował więcej , a teraz stał się jeszcze lepszym piłkarzem a oni składają niższe oferty ...

1

Po tych okładkach coraz bardziej czuć transfer Suareza .

0

Jednego dnia to , a drugiego tamto , nie wiadomo w co wierzyć .

0

Wiem o co Ci chodzi , że nie będzie musiał się cofać po piłkę i ją rozgrywać bo Ivan będzie od tego . Ja po prostu dodałem tak od siebie co do Messiego bo on to raczej skory do powrotów nie jest .

0

To niech kupią kogo innego wysokiego , a nie Mathieu jak zależy im tylko na wzroście ... , tylko po co od razu sprzedawać Adriano ?

0

Mam takie przeczucie , że Ivan odniesie u nas sukces i będzie jednym z podstawowych elementów w kolejnych latach .

0

On się wyróżniał w Monaco w tym sezonie i od początku turnieju gra bardzo dobrze , nie mów za innych .

0

Deportivo do klub dla niego , tam może coś pograć i skoro ma talent to kupi go kiedyś może ktoś lepszy bo Barca dla niego to za wysokie progi .

3

każdy powinien się wracać , tym bardziej jak traci piłkę ...

0

On dopiero teraz w tym sezonie zaczął więcej grać w Porto i ponoć gra tam nieźle . To było pewne , że jeżeli Porto kogoś do siebie ściąga to niedługo będzie kosztował fortune . Pewnie jeszcze nie teraz , ale za rok będą wołać koło 35-40 mln jak to oni . Ale ja uważam że warto było by się zainteresować H.Moreno z Espanyolu tylko wczoraj ta kontuzja ponoć na 5 msc.

0

Szkoda mi Meksyku tak samo jak Chile . A Holandia niczym szczególnym mnie nie zachwyciła tak samo jak Brazylia więc nie nastawiam się na to ze będą Mistrzami Świata .

0

Dziś chyba przyleci , a jutro prezentacja jak się nie mylę .

0

Niby 3 transfery , ale jakie , na pewno wymagające i czasu i pieniędzy ciekawe jak to wszystko się potoczy i czy któryś z nich w ogóle do nas trafi .

1

Adriano kilka razy uratował nam skórę swoimi strzałami z dystansu , jest to najbardziej uniwersalny zawodnik i nie jest za jego odejściem ! Nie można go sprzedawać za żadne skarby , przecież on to nawet i na skrzydle się sprawdzi .

0

On wygaduje że się nadział zębami na Chielliniego , a teraz ma przeprosić ... Może coś mu się przestawi w głowie i przeprosi , no ale tak czy siak wyszedł na idiotę .

5

Ta Brazylia którą widzę na mundialu nie robi na mnie wrażenia , liczę że w najbliższym spotkaniu Kolumbia da im lekcje futbolu i już nie prześlizgną sie tak jak z Chilijczykami , a potem zrobią swoje i chociaż zagrają o 3 miejsce , a stać ich według mnie nawet na finał .

1

A ja uważam , że on talent ma , tylko czasem brakuje mu wiary w siebie i do służności swoich decyzji . Jeżeli Lucho obdarzy go odpowiednio zaufaniem to myślę że możemy mieć z niego pożytek .

3

Wchodzę w temat , a tu proszę , kolejny bardzo dobry pomysł redakcji , tylko troszkę dopracować i będzie super .

9

Myśle , że rzuci rękawice MAtS-owi i powalczy o miejsce w składzie . Charakter ma i na pewno się nie podda bez walki .

0

Ja też mam cichą nadzieje że zostanie a pożegnamy Pedro

0

Suarez i Barca mogą być blisko , ale to i tak najwięcej do powiedzenia ma Liverpool , a do transferu daleka droga .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?