5

Podoba mi się to , że na wszystkich patrzy równo , to znaczy ja to tak odebrałem , że nawet Masip ma szansę zostać pierwszym bramkarzem . A nie od razu , ter Stegen dostał jedynkę i będzie tym pierwszym .

0

Na dwóch nie ma co liczyć , jakby jeden z nich do nas trafił to bym się cieszył .

0

Już chciałem , żeby trafił do nas z Ajaxu , wtedy nawet sam de Boer go nam polecał , ale nasz zarząd go nie chciał . A tu dziś znalazłem taką wiadomość , może nie jakoś wielce wiarygodną , ale zawsze coś :
http://www.futbol.pl/news/barcelona-wzmacnia-defensywe-na-camp-nou-ma-trafic

4

Verthongen i Rojo to by mnie jak najbardziej zadowoliło .

0

Ciekawe czy to plotka , że Callejon blisko Atletico . Jose zawsze podkreślał przywiązanie do Realu , a odszedł tylko dlatego żeby grać . A tu że niby blisko Atleti .

0

Bardzo na niego liczę w przyszłym sezonie , dobrze , że to tylko kilka dni . Lucho i tak wie na co go stać więc to nie robi dużej różnicy .

1

Adama już zdążył u nas zdebiutować , powinien w tym sezonie czasem też dostać szansę , licze też na to , że Munir także dostanei szansę debiutu . OCzywiście inni młodzi też , ale na tych liczę przede wszystkim .

0

Może nie będzie tak jak z Bojanem , ale i tak mi się wydaje że odejdzie po wypożyczeniu .

6

Skoro trening zaczyna się o 9 to chyba logiczne , że trener musi wszystko przygotować i się na niego nie spóźni , poza tym to chyba jego wymarzone miejsce do pracy więc nie ma mu się co dziwić , facet nie mógł się doczekać .

3

Ten wariant ma pewnie tylko uprzykrzenie życia Realowi , żeby podbić cenę . Niech też trochę Real sie pomęczy z transferami :)

0

Jak dla mnie może zostać , ale jeżeli Montoya będzie w formie to niech on gra , a nie jak było w zeszłym sezonie . Szczerze mówiąc na rynko zbyt wielu b.dobrych prawych obrońców nie ma , takich do wyciagnięcia . Ciekawy jest Aurier ale czy na tyle dobry .

3

Leo jeszcze nie raz świat zadziwi jestem o to spokojny .

0

Chodziło mi o to że w zeszłym sezonie w wielu meczach brakowało nam pomysłu na grę i bez sensu podawali sobie piłkę , a przecież tiki-taka na tym nie polega .

0

No , ale takie bezsensowne podawanie to raczej nie tiki-taka .

0

Nie wiem , gdzieś widziałem , w każdej plotce jest trochę prawdy , Zubi mówił że Mathieu się nie interesujemy , a ciagle się o nim piszę wiec może coś jest na rzeczy .

1

Lucho wygląda na pewnego siebie , ma pomysł na grę i oby mu się powiodło . Mam co do niego ogromne oczekiwania . Mam nadzieje , ze wróci do nas tiki-taka ,a nie będziemy bezsensownie podawać w szerz jak w zeszłym sezonie .

0

Ja w tym zawodniku nie widzę nic specjalnego , w życiu bym za niego nie dał 20 mln . Taki jego plus , że dobrze gra głową .

0

Cały świat uważa , ze kara jest za długo nawet pokrzywdzony Chiellini . A oni dalej się upierają i nie chcą zmniejszyć sankcji . Ta kara to jest jakiś absurd totalna przesada .

0

Może być z niego w przyszłości bardzo dobry zawodnik , może za te 2 lata będzie grał w podstawie .

7

Dziś na którejś ze stronek przeczytałem , że Barca zgodziła się zapłacić kwotę odstępnego za Mathieu , czyli 20 mln . Jeżeli to prawda to pozostaje tylko płakać ... Nawet na stronie Valencii nie mogą uwierzyć ze ktoś by za niego tyle dał .

0

Przyznam nie ogladałem go zbyt wiele w Sportingu może z 2-3 mecze grał dobrze na stoperze , ale na mundialu uważam że grał solidnie i pokazał że moze grać też na lewej obronie .

5

Ja nie potrafie zrozumieć jak taki zawodnik jak Garay mógł nam przejść kolo nosa a my nic nie zrobiliśmy , jeszcze za taką kasę ! Teraz zainteresowałbym bym sie Rojo zamiast Mathieu .

0

Jak już tej kary nie chcą skrócić to chociaż powinni pozwolić trenować z zespołem bo to jest lekka przesada ...

0

Szkoda , jeżeli prezentacja miała by miejsce na CN to klub pewnie by się troszkę wzbogacił , bo podejrzewam , że tłumy by się zleciały , tak jak miało to miejscu przy transferach Ibry , Cesca czy Villi ...

4

To , że na okładce Sportu jest Messi jest trochę nie na miejscu kiedy w futbolowym świecie miało miejsce takie wydarzenie - Mistrzami Świata zostali Niemcy , można ich lubić albo nie , ale szacunek się należy i powinni umieścić ich na okładce .

0

Liczę na wspaniały sezon, jak pewnie każdy z was !

0

Ja uważam , że Higuain też rewelacyjnie nie grał . Ale na przestrzeni turnieju to podobali mi się Garay i Rojo .

2

Podejrzewam , że dostanie swoją szanse i to zaraz na początku sezonu , skoro Suarez będzie zawieszony to chłopak będzie mógł się pokazać .

3

Z przebiegu spotkania , według mnie Argentyna była minimalnie lepsza , ale jak to się mówi niewykorzystane sytuacje się mszczą .

0

Lamela nigdy nie robił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia , ale Eriksena to bym z chęcią u nas zobaczył .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?