Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arsenal gra trochę podobnie do nas , ale szybciej przechodzą do ataku bo to są realia PL , Alexis będzie tam pasował i będzie pewnie największą gwiazdą , myślę że spokojnie przyćmi Ozila i innych .
0
To , że zawodnik nie może trenować z kolegami z drużyny to jest jakaś ściema . Przez ten czas mógłby zgrać się z kolegami z Barcy , a tu lipa . Do tego to powinni się odwołać i powinno zostać to zaakceptowane to jest chore . A i Luis może zapomnieć w takim razie o swojej wielkiej prezentacji na Camp Nou kiedy do nas dołączy , a pewnie taka by była .
0
Busquets obecnie jest cieniem zawodnika sprzed kilku sezonów , ale w formie jest najlepszy na świecie na swojej pozycji , jeżeli nie wróci do najwyższej formy ja w pierwszym składzie widzę Masche .
2
*płaczcie
i mów za siebie , sprzedajemy zawodnika po bardzo dobrym sezonie .
1
Szkoda , że odchodzi no ale co tu gadać . Życzę powodzenia i jestem pewny że w Arsenalu będzie grał pierwsze skrzypce . Lubie Arsenal i życzę mu mistrzostwa BPL bo LM będzie nasza ! :D
0
Od początku to powtarzam , dla mnie dobrymi zawodnikami na tę pozycje byli by Marquinhos albo Verthongen ( wiem , że jest lewo nożny ) może ktoś jeszcze by się znalazł , ale zawodnik o takim profilu .
0
Jeżeli to wszystko będzie to i trofea będą .
1
36 już lepiej wygląda jak 33 , niby 3 mln ulicą nie chodzą .
1
Enrique ze swoich poprzednich zespołów próbował stworzyć mini Barcelonę i ściągał nawet byłych zawodników czy do Celty czy Romy . Teraz ma tą swoją pierwszą wymarzoną drużynę i podejmuję różne decyzje , a czy słuszne to się przekonamy , bardzo liczę na kolejny sezon że będzie on obfity w trofea i że będziemy grać na prawdę piękny futbol .
0
Cuenca to zawodnik na zespół z dolnych rejonów tabeli , jeżeli tam by grał dobrze to może trafi do lepszego zespołu .
0
Nie powiedziałbym , że 6 , pewnie jeszcze z 3 dołączy a reszta z Barcy B .
0
W Barcelonie zagrał też kilka dobrych spotkań , nie bardzo dużo ale kilka ich było .
1
Też mnie to zdziwiło , Perez od początku grał dobre spotkanie .
0
Właśnie jestem tego samego zdania , powinien być prawą ręką Lucho a nie Zubiego , ale mam nadzieje że Unzue też sie sprawdzi w tej roli :)
0
Mam nadzieję , że finału nie będzie komentował Szpak , tylko pan Laskowski bo jest on bardzo dobry w tym fachu . A jeżeli Szpak to trzeba będzie słuchać " Marszczerano " czego nie mogę wytrzymać tym bardziej że Javier jest w świetnej formie .
0
Właśnie chodzi mi też o to , że nie każdy piłkarz z charyzmą był dobrym trenerem . To nie jest jedyny czynnik potrzebny w tej pracy .
0
Odszedł żeby grać , ale wcale nie poszedł na łatwiznę tylko żeby grać będzie musiał sie wykazać bo w Villarreal grają solidni zawodnicy . Bruno raczej nie wygryzie , ale o miano tego drugiego może powalczyć .
0
I git zdąży jeszcze przepracować troszkę okresu przygotowawczego.
0
Mam nadzieje , że Lucho obudzi tego Pedro z jego pierwszego sezonu w pierwszej drużynie którym szalał bo w takiej dyspozycji by nam się przydał . Chyba że zobaczymy go na prawej obronie .
2
Puyol kiedyś powiedział że nie widzi siebie w roli trenera . I może ma rację , bo nie zawsze wielcy liderzy z boiska stawali się dobrymi trenerami , ale nie którym sie udało ... Możliwe , że kiedyś się dowiemy . Uważam , że w niedługim czasie powinien spróbować z Barcą B ale takie moje zdanie .
0
Może zagra z Wiśniewskim
0
Skoro Zubi powiedział swoje na jego temat to czemu są wciąż plotki na jego temat ? Może on chciał zrobić nam niespodziankę -,-
1
Ja myślę że powinniśmy się zainteresować Sergem Aurier , grał bardzo dobrze w Toulouse i na mistrzostwach świata też zagrał dobrze , jego cena to około 10-15 mln euro . Czemu my się kimś takim nie zainteresujemy tylko szukamy gotowych piłkarzy za 30-40 mln ?
0
Ale to było wczoraj , a ja czytałem jeszcze dzisiaj . Wydaje mi się że dalej nie ma tego porozumienia skoro nie ma oficjalki ...
1
Wielu mu zarzuca , ze jeżeli nie wygra mundialu to nie będzie tym najlepszym w historii , a teraz jest tak blisko tego celu i powinien grać dziś na 200 % i gryźć trawę . Chciałbym dziś zobaczyć w końcu dobrze grającą Argentynę i super Leo który będzie przechodził samego siebie .
0
Brazylia nie zachwycała od początku turnieju i uważam że i tak mogli swoją przygodę zakończyć szybciej . Kibicowałem im ale sie zawiodłem . W spotkaniu z Kolumbią zagrali dość przyzwoicie patrząc na poziom ich gry w tym turnieju , a teraz po prostu Niemcy wykorzystali ich słabość i nie dali im szans .
0
Czy to prawda , że Aguero jest już zdrowy i będzie dziś grał ?
6
Teraz to pozostaje mi tylko kibicować Argentynie i Leo . Każdy z moich faworytów odpadł ...
0
A ja dziś czytałem , że co do kwoty to porozumienie jest , ale nie ma co do formy płatności ... Barca chcę dać od razu 40 ze sprzedaży Alexisa a resztę w ratach a LFC chcą od razu całą forsę . Ciekawe ile się to jeszcze będzie ciągnąć .
5
Nigdy bym nie powiedział , że padnie taki wynik i chyba nie tylko ja ... Skoro żadna europejska drużyna nie wygrała na kontynencie południowo amerykańskim to juz chyba zwycięzcę znamy ! Będzie nim Argentyna ! Chociaż na razie nie zachwycali to ja cały czas liczę na nich .