Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może szybka PL bedzie bardziej mu odpowiadała .
0
Larsson świetny zawodnik , życzę mu sukcesów w trenerce .
0
Ale czy ja pisze o Scolarim czy Dundze z czym ty mi wyjeżdżasz ? Chodzi mi o jego wcześniejsze powołania .
0
No skoro ma dostawać piłki to koledzy muszą wiedzieć jak się ustawia :) Ale też masz troche racji nie powiem . I tak wątpię w jego grę od początku w GD .
0
Mam nadzieje , że to co pokazywał w Sevilli to nie jest jego maksimum , bardzo na niego liczę , ze będzie jednym z liderów tego zespołu . Iniesta da więcej w ofensywie , a to właśnie Ivan poukłada środek pola i strzeli kilka ważnych bramek i oczywiście dorzuci jakieś asysty : )
0
Valencia jeszcze nie jest do końca Lima , tam są jakieś niewyjaśnione sprawy jeszcze a proces sprzedaży się jeszcze toczy . Mają chyba coś koło 200 milonów , ale to właśnie Lim negocjuje przy sprzedaży i formę płatności , z tego co sie orientuje to chyba będą na zero jeżeli wszystko będzie okej .
0
Chyba był już trenerem nie ? Nie powoływał m.in Ronaldinho który był w bardzo dobrej formie .
0
50 to gruba przesada , myślę , że powinni zaakceptować ofertę w granicach 35-40 to byłby maks . Ciekawe jak to wszystko sie skończy .
8
Mecz z Nice to już będzie cos ciekawszego niż mecz z Recreativo , może będzie już coś w tym meczu bardziej nakreślone .
0
Mimo , że będzie tak ciagle trenował to myślę , że i tak są marne szansę na jego występ w Gran Derbi , zero zgrania z drużyną .
0
Wolałbym młodszego stopera , ale Agger w formie jest jednym z lepszych . Byłbym zadowolony z jego transferu . Skoro mają dać za niego te 15-20 mln to jeszcze by zostało kasy na Cuadrado a ten pomysł jak najbardziej mi się podoba .
0
Każdy zaczyna z czystą kartą i pewnie każdy dostanie szansę przed sezonem , nie skreślałbym nikogo .
5
Podejrzewam , że Brazylijczycy szybko przejadą sie na tym że wybrali Dunge , żaden z niego wybitny trener a ma powołania niczym Smuda .
0
Z nimi byli byśmy na pewno groźniejsi , no ale kadra jest mocna i trzeba będzie bez niego dać radę . Będzie to też okazja dla młodych żeby się pokazać .
0
Mathieu jest wysoki , ale czemu od razu drewno ? Ibra to też drewno ? Mathieu jak na swoje warunki jest szybki i zwrotny .
5
A ja dalej nie mogę przeboleć , że nie było prezentacji Suareza .
0
Przed wypożyczeniem do Celty nie wiązałem z nim dużych nadziei , ale w Celcie to chłopak mnie zadziwił , coś czuje ze będzie lepszy niż brat , oby w tym sezonie !
1
Zawodnik solidny i nie powinien zawodzić kiedy będzie grał bo gra na poziomie . Tyle , że on już ma 30 lat okej niech przyjdzie , ale za takie pieniądze ??? Teraz można powiedzieć , że staliśmy się trochę pośmiewiskiem płacąc tyle za niego no ale Mathieu nie pozostaje nic innego tylko grać bardzo dobrze i udowodnić swoją cenę . A ja życzę mu powodzenia bo stał się naszym zawodnikiem .
0
Przygotowanie fizyczne będzie bardzo ważne jeżeli ten nasz słynny pressing ma wrócić . I oby omijały naszych zawodników te kontuzje podczas sezonu .
0
Chyba transfer coraz bliżej , teraz tylko liczyć na jeszcze jednego tego " lepszego" stopera .
0
Jak ja bym chciał , że Suarez grał tak jak Eto'o .
0
No jeszcze nie , ale ktoś pewnie będzie musiał odejść . Di Maria chce grać na skrzydle a z Jamesem w składzie będzie mu o to jeszcze trudniej .
0
Skoro 189 cm to dla ciebie mało to co powiesz o Valdesie ? Każdy bramkarz ma wpadki , ale przychodzi tu z czystą kartą .
0
Coś czuję duży wysyp talentów z rezerw w przeciągu kilku lat , liczę też , że niektóre perełki pokarzą się i w tym sezonie .
0
Może szybsza PL mu przypadnie do gustu i coś tam pogra .
2
Nie wiem czemu , ale wydaje mi się , ze Afellay zostanie na kolejny sezon , może teraz mu się poszczęści i pokaże co potrafi , bo umiejętności ma ale nie miał możliwości ich pokazać . Ale mimo wszystko nie zapomnę mu tej asysty do Messiego w meczu z Realem .
0
Do nas ktoś na pewno jeszcze na tą obronę trafi , w Atletico też zapowiadane transfery no i Real pewnie też coś jeszcze kupi .
1
U stopera z wiekiem jest inaczej , ale to i tak sporo za dużo .
1
Mam przeczucie , że to będzie nasz bramkarz na lata . Bravo jest dobry i nie skreślam go ale to z MAtSem wiąże większe nadzieje . Jego wzrost na pewno też nam pomoże przy rożnych z którymi był taki problem .
0
Klopp dziś wszystko zdemontował , powiedział że gdyby czytał artykuł gdzie cena za Hummelsa to 20 mln od razu skończyłby czytać .