Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A ja dalej jak taki głupi będę miał nadzieję , że Alexis zostanie dopóki nie zobaczę oficjalki .
0
On bardzo mi w swoich ruchach przypomina Cristiano , mam nadzieje że kiedyś będzie grał podobnie . Nie jestem jakimś fanem CR7 czy coś z tych rzeczy po prostu mi się tak nasunęło .
1
Masche gra bardzo dobry turniej i wykonują tą czarna robotę . Jeżeli wygrają to on będzie cichym bohaterem Argentyńczyków .
0
Nie jest to obrońca który uzupełniałby się z Pique bo gra podobnie do niego , ale na pewno jest to b.dobra opcja na stopera i byłbym zadowolony z jego transferu . Barca spokojnie mogłaby podbić ofertę 25 mln United .
7
Myślę , że oferta w wysokości 30 mln powinna ich przekonać . Nie róbmy jaj , każdy na rynku transferowym chcę nas wydymać .
2
Szacunek między klubami musi być , trzeba umieć odpowiednio się zachować tym bardziej w tych sprawach .
0
Potencjał ma , i bardzo bym chciał żeby go wykorzystał . Lucho na pewno da mu szansę tylko czy on da radę .
0
Bardzo możliwe , ale oficjalnej wiadomości jak nie było tak nie ma .
2
Jeżeli faktycznie tak powiedział , to chyba nie ma mowy o transferze . A Zubi urośnie w moich oczach jeżeli go nie sprowadzi .
0
Nie no 95 mln to troszkę przesada , powinni dostać max 85 i się cieszyć jak skowronki .
0
Wątpię , że PSG będzie chciało się pozbyć Thiago Silvy bo tworzy bardzo dobry duet z Luizem . Zresztą Silva ma 30 pograłby jeszcze spokojnie 2-3 lata na wysokim poziomie , ale po co ładować w niego tyle kasy skoro można zainwestować w młodszego .
3
Dobrze się prezentuje w naszym stroju . W ogóle i te bramkarskie i inne stroje na ten sezon są konkretne !
1
Jak na bramkarza to żaden z niego weteran :)
0
Jestem tego pewne , że do jakiego klubu by nie poszedł to stanie się tam pierwszoplanową postacią i będzie rozgrywał fantastyczne spotkania .
0
Kolejnym transfer po Suarezie będzie Cuadrado ! A czy transfer Suareza został oficjalnie potwierdzony ? Bo mi się nie wydaje .
0
A ja jestem tego zdania , że jeżeli trener uważa , że potrzebuje jakiegoś zawodnika to widocznie ma jakiś pomysł jak z niego korzystać .
11
Facet czy będzie siedział na ławce czy będzie grał to się przyda , nosi opaske kapitana w reprezentacji i widocznie ma coś do powiedzenia , a takich ludzi się ceni .
0
Jeden z moich ulubionych zawodników , ale mam takie wrażenie od samego początku jak tu jest , że się trochę dusi w naszym stylu gry i nie pokazuje do końca na co go stać . Może w innym klubie wyrośnie na prawdziwą gwiazdę . Nie chcę jego odejścia , ale Suarez jest idealnym kandydatem żeby go zastąpić .
1
Na bramce to będziemy mieli problemu bogactwa jakiego w Barcelonie dawno nie było .
0
On nie może grać na skrzydle tylko tam gra bo to jego pozycja ! Ewentualnie obrońca w formacji 3-5-2 .
0
Szkoda Neymara , że przeoczy okres przygotowawczy ;/
1
Chyba trochę za słaba ta ocena dla Leo . Samo podanie do Di Marii coś oznacza , grał bez szału ale mimo wszystko surowo oceniony .
4
A ja dalej liczę na to , że Enrique dużo będzie rotował składem i próbował różnych formacji i Alexis dalej będzie u nas grał .
0
Przedłużałby kontrakt po to by zaraz odejść ?
26
Najbardziej drażnią mnie teksty , że temu nurkowi się należało ... kto mówi takie słowa to ja nie mam pytań . Banda debili .
0
Było już tyle razy powiedziane , że zostaję a tu co chwila jakieś ploty ! No ale pismaki muszą z czegoś żyć .
12
To jest chyba jakaś ściema bo wczoraj czytałem , że FIFA nie może ingerować w treningi i nie ma żadnych przeszkód by trenował z kolegami .
0
A nie jest cwaniaczkiem , zna swoją wartość i wie jakie ma możliwości , będziemy mieli 2 bardzo dobrych bramkarzy , a żaden nie będzie mógł spuścić z tonu bo jak coś zrobi to ten drugi go zmieni .
10
Najlepszy piłkarz w historii pod względem techniki ! To co robił z piłką to była magia , a nie kopanie .
0
Villarreal to solidna ekipa i tam będzie musiał walczyć żeby pograć .