4

A ja dalej jak taki głupi będę miał nadzieję , że Alexis zostanie dopóki nie zobaczę oficjalki .

0

On bardzo mi w swoich ruchach przypomina Cristiano , mam nadzieje że kiedyś będzie grał podobnie . Nie jestem jakimś fanem CR7 czy coś z tych rzeczy po prostu mi się tak nasunęło .

1

Masche gra bardzo dobry turniej i wykonują tą czarna robotę . Jeżeli wygrają to on będzie cichym bohaterem Argentyńczyków .

0

Nie jest to obrońca który uzupełniałby się z Pique bo gra podobnie do niego , ale na pewno jest to b.dobra opcja na stopera i byłbym zadowolony z jego transferu . Barca spokojnie mogłaby podbić ofertę 25 mln United .

7

Myślę , że oferta w wysokości 30 mln powinna ich przekonać . Nie róbmy jaj , każdy na rynku transferowym chcę nas wydymać .

2

Szacunek między klubami musi być , trzeba umieć odpowiednio się zachować tym bardziej w tych sprawach .

0

Potencjał ma , i bardzo bym chciał żeby go wykorzystał . Lucho na pewno da mu szansę tylko czy on da radę .

0

Bardzo możliwe , ale oficjalnej wiadomości jak nie było tak nie ma .

2

Jeżeli faktycznie tak powiedział , to chyba nie ma mowy o transferze . A Zubi urośnie w moich oczach jeżeli go nie sprowadzi .

0

Nie no 95 mln to troszkę przesada , powinni dostać max 85 i się cieszyć jak skowronki .

0

Wątpię , że PSG będzie chciało się pozbyć Thiago Silvy bo tworzy bardzo dobry duet z Luizem . Zresztą Silva ma 30 pograłby jeszcze spokojnie 2-3 lata na wysokim poziomie , ale po co ładować w niego tyle kasy skoro można zainwestować w młodszego .

3

Dobrze się prezentuje w naszym stroju . W ogóle i te bramkarskie i inne stroje na ten sezon są konkretne !

1

Jak na bramkarza to żaden z niego weteran :)

0

Jestem tego pewne , że do jakiego klubu by nie poszedł to stanie się tam pierwszoplanową postacią i będzie rozgrywał fantastyczne spotkania .

0

Kolejnym transfer po Suarezie będzie Cuadrado ! A czy transfer Suareza został oficjalnie potwierdzony ? Bo mi się nie wydaje .

0

A ja jestem tego zdania , że jeżeli trener uważa , że potrzebuje jakiegoś zawodnika to widocznie ma jakiś pomysł jak z niego korzystać .

11

Facet czy będzie siedział na ławce czy będzie grał to się przyda , nosi opaske kapitana w reprezentacji i widocznie ma coś do powiedzenia , a takich ludzi się ceni .

0

Jeden z moich ulubionych zawodników , ale mam takie wrażenie od samego początku jak tu jest , że się trochę dusi w naszym stylu gry i nie pokazuje do końca na co go stać . Może w innym klubie wyrośnie na prawdziwą gwiazdę . Nie chcę jego odejścia , ale Suarez jest idealnym kandydatem żeby go zastąpić .

1

Na bramce to będziemy mieli problemu bogactwa jakiego w Barcelonie dawno nie było .

0

On nie może grać na skrzydle tylko tam gra bo to jego pozycja ! Ewentualnie obrońca w formacji 3-5-2 .

0

Szkoda Neymara , że przeoczy okres przygotowawczy ;/

1

Chyba trochę za słaba ta ocena dla Leo . Samo podanie do Di Marii coś oznacza , grał bez szału ale mimo wszystko surowo oceniony .

4

A ja dalej liczę na to , że Enrique dużo będzie rotował składem i próbował różnych formacji i Alexis dalej będzie u nas grał .

0

Przedłużałby kontrakt po to by zaraz odejść ?

26

Najbardziej drażnią mnie teksty , że temu nurkowi się należało ... kto mówi takie słowa to ja nie mam pytań . Banda debili .

0

Było już tyle razy powiedziane , że zostaję a tu co chwila jakieś ploty ! No ale pismaki muszą z czegoś żyć .

12

To jest chyba jakaś ściema bo wczoraj czytałem , że FIFA nie może ingerować w treningi i nie ma żadnych przeszkód by trenował z kolegami .

0

A nie jest cwaniaczkiem , zna swoją wartość i wie jakie ma możliwości , będziemy mieli 2 bardzo dobrych bramkarzy , a żaden nie będzie mógł spuścić z tonu bo jak coś zrobi to ten drugi go zmieni .

10

Najlepszy piłkarz w historii pod względem techniki ! To co robił z piłką to była magia , a nie kopanie .

0

Villarreal to solidna ekipa i tam będzie musiał walczyć żeby pograć .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?