Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zubi mówił , że nie interesują się Mathieu a tu ciągle o nim informacje !?
1
Do tego czasu może być różnie ale akurat mam duże oczekiwania na przyszły sezon jak pewnie każdy z nas i liczę , że nie zawiedziemy do tego czasu .
1
Wszyscy dziś mówią o Messim , ale to Masche też musi zagrać kapitalny mecz , przecież to on dyryguje cała defensywą Albicelestes . Jest drugim najważniejszym w tym zespole .
0
A mnie ciekawi jak sobie poradzi on sam w Southampton , w Valencii było tragicznie , a tu znowu dostaje wyzwanie z innej ligi jak holenderska i się przekonamy .
0
Jak ja bym chciał , że dziś Leo wszystkim udowodnił i oczywiscie dowalił Niemcom .
1
o Koke zapomnij .
3
Za te pieniądze , Liverpool kupi kilku bardzo dobrych piłkarzy tylko musi je wydawać z głową , a ja jak w zeszłym roku Spurs gdzie większość transferów okazała się niewypałem . Transfer Markovica to już dobry krok , mówią że on ma być za kilka lat jednym z najlepszych piłkarzy na świecie .
0
Widziałbym go bardziej w Maladze , ale niech idzie gdziekolwiek jak najszybciej .
1
Wątpię , że decyzja zapadła już w marcu . Podejrzewam , że to się stało jakoś nie dawno . Alexis zawsze chciał grac w Barcelonie i przyszedł nowy trener , nie wiedział ile będzie u niego grał to dlaczego miałby odchodzić z tego powodu ?
0
Myślę , że Tata sprawdzi się w roli selekcjonera i Argentyna będzie grała fajną piłkę . Postawi na Tevez i innych których Sabella nie zabrał . Tak swoją drogą to teraz Argentynie by się bardzo przydał tym bardziej , że ma za sobą dobry sezon , ale w tym aspekcie to Sabella mi Smude przypomina .
0
Im szybciej pozbędziemy się zawodników tym lepiej . Będzie wiecej czasu żeby zająć sie obrońcami .
0
Suarez będzie innym przypadkiem niż Ibra i będzie walił bramki , aż miło , co niektórzy się przekonają . Alexis odszedł okej , też tego nie chciałem , ale idealnym jego następcą będzie właśnie Luis .
2
W Marce ważniejszym tematem jest to ile dostaniemy za Cesca , niż to że kupiliśmy zawodnika co zdobył Złotego Buta i jest jednym z najdroższych piłkarzy w historii . Beka .
0
Teraz w Napoli zaczął cos tam grać na dość wysokim poziomie , ale i tak uważam , ze to nie zawodnik do Barcelony . Zresztą on akurat na każdym kroku podkreślał , że liczy sie dla niego Real .
0
Pewnie jeszcze nie raz przeprowadzimy z nimi transfery .
0
Przez cały jego pobyt w Anglii po nim jeździli teraz jest nie inaczej , może nawet gorzej ...
0
Oier może mieć nawet ciężko by pograć w Granadzie ich bramkarz Roberto jest na przyzwoitym poziomie .
0
Powinno być na odwrót , szkoda że Laskowski odszedł z nc +
2
Myślę , że kibice Arsenalu sobie jeszcze nie zdają sprawy jakiego zawodnika pozyskali . Podejrzewam , że on będzie tam największą gwiazdą , będzie strzelał i asystował . I przy szybkiej charakterystyce PL pewnie dryblował :D Powodzenia !
0
Coraz bardziej nie mogę sie doczekać nowego sezonu i jak to wszystko ułoży nasz trener . Tyle pytań przed nadchodzącym sezonem . Jeszcze tylko 2 obrońców i jedziemy .
1
Ja bym mu życzył powrotu do Arsenalu , tam grał zajebiście i tego mu życzę .
0
Liczę na Neymara w przyszłym sezonie i że będzie grał tak jak na MŚ . Mamy teraz 3 różnych napastników którzy dają różne warianty w ofensywie . Znajdują się w piłkarskiej elicie trudno o lepszego ta trójka jest chyba w najlepszej 6-7 napastników na świecie .
0
Teraz jak mu zmniejszą kare to znowu będzie gadanie , ze Barca a wtyki , ale olać to ja jestem dobrej myśli , że nie będzie ona tak długa i Luis szybko zaprezentuje się nam w meczu .
1
Jeszcze tylko jeden stoper i kadra na następny sezon zamknięta -,-
0
Czytam o nim coraz więcej może faktycznie do nas trafi .
0
Co jak co , ale w tej sprawie powinniśmy się uczyć od Realu sprzedaży zawodników .
12
Wenger już 2 raz w życiu mnie zaskoczył ... najpierw Ozil teraz Alexis ;o
0
Przecież Suarez nie może przebywac w obiektach sportowych klubu , to prezentacja może być na CN ?
7
Nie wiem czemu , ale wydaje mi się , że nie będzie z nim tego problemu co z Ibrą . Jedyne czego się obawiam to tego , że znowu ugryzie . A Pepe jak wiemy może do tego doprowadzić :P
1
Z Bravo niezły pisarz , najpierw dobry list do Chilijczyków a teraz ten do kibiców z SS :D