0

Zubi mówił , że nie interesują się Mathieu a tu ciągle o nim informacje !?

1

Do tego czasu może być różnie ale akurat mam duże oczekiwania na przyszły sezon jak pewnie każdy z nas i liczę , że nie zawiedziemy do tego czasu .

1

Wszyscy dziś mówią o Messim , ale to Masche też musi zagrać kapitalny mecz , przecież to on dyryguje cała defensywą Albicelestes . Jest drugim najważniejszym w tym zespole .

0

A mnie ciekawi jak sobie poradzi on sam w Southampton , w Valencii było tragicznie , a tu znowu dostaje wyzwanie z innej ligi jak holenderska i się przekonamy .

0

Jak ja bym chciał , że dziś Leo wszystkim udowodnił i oczywiscie dowalił Niemcom .

1

o Koke zapomnij .

3

Za te pieniądze , Liverpool kupi kilku bardzo dobrych piłkarzy tylko musi je wydawać z głową , a ja jak w zeszłym roku Spurs gdzie większość transferów okazała się niewypałem . Transfer Markovica to już dobry krok , mówią że on ma być za kilka lat jednym z najlepszych piłkarzy na świecie .

0

Widziałbym go bardziej w Maladze , ale niech idzie gdziekolwiek jak najszybciej .

1

Wątpię , że decyzja zapadła już w marcu . Podejrzewam , że to się stało jakoś nie dawno . Alexis zawsze chciał grac w Barcelonie i przyszedł nowy trener , nie wiedział ile będzie u niego grał to dlaczego miałby odchodzić z tego powodu ?

0

Myślę , że Tata sprawdzi się w roli selekcjonera i Argentyna będzie grała fajną piłkę . Postawi na Tevez i innych których Sabella nie zabrał . Tak swoją drogą to teraz Argentynie by się bardzo przydał tym bardziej , że ma za sobą dobry sezon , ale w tym aspekcie to Sabella mi Smude przypomina .

0

Im szybciej pozbędziemy się zawodników tym lepiej . Będzie wiecej czasu żeby zająć sie obrońcami .

0

Suarez będzie innym przypadkiem niż Ibra i będzie walił bramki , aż miło , co niektórzy się przekonają . Alexis odszedł okej , też tego nie chciałem , ale idealnym jego następcą będzie właśnie Luis .

2

W Marce ważniejszym tematem jest to ile dostaniemy za Cesca , niż to że kupiliśmy zawodnika co zdobył Złotego Buta i jest jednym z najdroższych piłkarzy w historii . Beka .

0

Teraz w Napoli zaczął cos tam grać na dość wysokim poziomie , ale i tak uważam , ze to nie zawodnik do Barcelony . Zresztą on akurat na każdym kroku podkreślał , że liczy sie dla niego Real .

0

Pewnie jeszcze nie raz przeprowadzimy z nimi transfery .

0

Przez cały jego pobyt w Anglii po nim jeździli teraz jest nie inaczej , może nawet gorzej ...

0

Oier może mieć nawet ciężko by pograć w Granadzie ich bramkarz Roberto jest na przyzwoitym poziomie .

0

Powinno być na odwrót , szkoda że Laskowski odszedł z nc +

2

Myślę , że kibice Arsenalu sobie jeszcze nie zdają sprawy jakiego zawodnika pozyskali . Podejrzewam , że on będzie tam największą gwiazdą , będzie strzelał i asystował . I przy szybkiej charakterystyce PL pewnie dryblował :D Powodzenia !

0

Coraz bardziej nie mogę sie doczekać nowego sezonu i jak to wszystko ułoży nasz trener . Tyle pytań przed nadchodzącym sezonem . Jeszcze tylko 2 obrońców i jedziemy .

1

Ja bym mu życzył powrotu do Arsenalu , tam grał zajebiście i tego mu życzę .

0

Liczę na Neymara w przyszłym sezonie i że będzie grał tak jak na MŚ . Mamy teraz 3 różnych napastników którzy dają różne warianty w ofensywie . Znajdują się w piłkarskiej elicie trudno o lepszego ta trójka jest chyba w najlepszej 6-7 napastników na świecie .

0

Teraz jak mu zmniejszą kare to znowu będzie gadanie , ze Barca a wtyki , ale olać to ja jestem dobrej myśli , że nie będzie ona tak długa i Luis szybko zaprezentuje się nam w meczu .

1

Jeszcze tylko jeden stoper i kadra na następny sezon zamknięta -,-

0

Czytam o nim coraz więcej może faktycznie do nas trafi .

0

Co jak co , ale w tej sprawie powinniśmy się uczyć od Realu sprzedaży zawodników .

12

Wenger już 2 raz w życiu mnie zaskoczył ... najpierw Ozil teraz Alexis ;o

0

Przecież Suarez nie może przebywac w obiektach sportowych klubu , to prezentacja może być na CN ?

7

Nie wiem czemu , ale wydaje mi się , że nie będzie z nim tego problemu co z Ibrą . Jedyne czego się obawiam to tego , że znowu ugryzie . A Pepe jak wiemy może do tego doprowadzić :P

1

Z Bravo niezły pisarz , najpierw dobry list do Chilijczyków a teraz ten do kibiców z SS :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?