1

Chyba nie oglądasz zbyt dużo meczy . Lamela totalnie bez formy , Banega to samo , Ansaldi jak coś pokaże w Atleti to pewnie dostanie powołanie , Icardi przeciętnie tylko ostatnie kilka meczy miał w miare dobre , może jeszcze zapracuje na powołanie . Biglia grał całkiem dobrze na mundialu nie wiem co id niego chcesz , Perez tak samo jest dobrym zawodnikiem . Iturbe ma jeszcze czas pokaże się w Romie to i powołanie przyjdzie , Ocampos myślę że jeszcze nie te progi , Centurion to samo .

0

Niech nie zawiedzie z początku sezonu . A jak się sprawdzi to może będzie tym pierwszym , choć moim faworytem jest Niemiec .

0

A niech udowadnia byle nie w meczach z Barcą !

1

Z tą dziewiątką to można było stosować od biedy , a nie kiedy Alexis był w formie był sadzany na ławkę kosztem Cesca . Zgodzę się z Mou czasem to wypalało , ale Cesc nie grał tam na swoim poziomie .

1

Niektóre powołania dziwne , no ale że nie ma Alvesa ani Marcelo nie ma się co dziwić bynajmniej na tę chwilę .

0

A ja myślę , ze zagra Bartra .

0

Już w poprzednim sezonie ta współpraca wyglądała dobrze , ale było takich meczy mało liczymy na więcej ! Widać że Messi z Neyem dogadują się na treningach i oby tak było podczas meczy .

1

Mimo wszystko uważam , że Zubi odwalił kawał dobrej roboty .

1

Don Andres w wysokiej formie i Rakitić w obecnej ( choć stać go pewnie na jeszcze lepsze mecze ) , a za nimi Masche bądź Busi który wczoraj zagrał poprawnie według mnie .

0

Z oceną drużyny Lucho wstrzymam się do końca sezonu , Barca Martino też na początku zachwycała , a potem coś się posypało . Wygraliśmy 6-0 ale to tylko przeciętny klub , w tym momencie liczy się cierpliwość i wiara w ten skład .

0

W każdym meczu jakim grał Ivan trzymał poziom , ba nawet z każdym meczem gra lepiej . A takich meczy jak dzisiaj to życzyć więcej , szkoda że nie strzelił bramki bo na nią zasługiwał .

1

Takiego Leo chcę ogladać w każdym meczu , nawet pressing stosował . Może być nawet lepsza jego wersja , ale takie mecze w jego wykonaniu jak najbardziej mnie zadowalają .

0

Po ostatnim preseznoie spodziewałem się wiele po Dongou , ale ten cieniował nawet w rezerwach i chyba wielkiego gracza już z niego nie będzie , obym się mylił . Ale Munir ma chyba większe predyspozycje żeby być gwiazdą i bardzo na niego liczę .

0

Mimo że rywal z nie najwyższej półki to gra bardzo mi się podobała . Taki pressing jak w tym meczu chciałbym widzieć w każdym . Cieszy dobra postawa Sandro , Sampera i oczywiście Munira , widać że chłopacy chcieli się pokazać i że można na nich postawić w potrzebie . Szkoda tylko że Rakitić nie trafił do siatki bo była by piękna bramka .

0

Czy prezentacja drużyny będzie o 19.30 czy się myle ?

0

Fajnie by było jakby w tym sezonie konkretnie odpalił Montoya i stał się czołowym bocznym obrońcą na świecie :D A Douglas za rok ewentualnie jego zmiennikiem , chyba że nawet do tego się nie nadaje . W każdym razie liczę na Martina i jeżeli trzeba będzie to i w Daniego że nie zawiedzie .

1

Miał kilka dobrych zagrań ale stac go na więcej . Widać było jeszcze w jego grze troche niepewności , ale wiadomo nowe otoczenia . Jeszcze nie raz poprowadzi Arsenal do zwycięstwa .

2

Live wygrali ale w słabym stylu , niby takimi meczami zdobywa się mistrzostwo ... Życzę im powodzenia bo grają bardzo fajną piłkę .

0

Transfer Douglasa jest w takim razie zbędny , to powinien być zawodnik na już do 1.składu a on chyba takim nie jest .

2

Zamiast tego transferu stawiałbym na Montoye i mniej Alvesa , poziomem raczej ich nie przewyższa .

0

Wydaje mi się że to tylko takie gadanie , łudzę się że zaskoczy nas w niedługim czasie oficjalka o której nikt nie miał pojęcia . A tu nagle potwierdzenie transferu .

15

Nie wiem jak gra ten Douglas , ale kolejnego Keirrisona czy Henrique nie potrzebujemy .

0

Ile ja bym dał żeby wrócił do formy , albo po prostu grał częściej na takim poziomie ... No ale czasem trzeb zejść ze sceny . Dani nam mydli oczy że będzie się starał , ale zobaczymy , swoje latka ma i na pewno stać go na dobre mecze i mam nadzieję że Lucho go ogarnie skoro na niego liczy . Raczej najlepszym prawym obrońcą na świecie już nie będzie , ale z pewnego poziomu schodzić nie powinien .

0

W końcu ! Czekałem na to ! Normalna decyzja TAS-u .

0

Gdzieś widziałem , że Cuadrado ma przylecieć do Barcelony negocjować kontrakt , a w super meczu ma nie zagrać . Może troche prawdy w tym jest , w każdym razie fajnie by było :)

0

Bardzo bym chciał zeby Alves wrócił do tej swojej dyspozycji , ale nie wiem czy są na to jakiekolwiek szanse . W sumie taki Maicon też grał piach , a w Romie jeszcze pokazał że grać potrafi ... no ale zobaczymy . Teraz kiedy odchodzi Deulo to całkiem realne staje się kupno Cuadrado na skrzydło , a za rok można by go spróbować na obronie .

0

W takim razie nie widzę innej opcji jak transfer Cuadrado , prawa obrona a od biedy skrzydło .

2

I tak mnie taka decyzja cieszy , wiadomo było by fajnie jakby zmniejszyli dyskwalifikacja no ale trze się cieszyć z tego co jest w końcu TAS pokazał że też są ludźmi i te chore zakazy znieśli .

0

A nie za okolo 8 ?

0

Dawać Cuadrado i mamy bardzo mocną pakę , bynajmniej na papierze , a w praktyce to się okaże .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?