Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To prawda grał dobrze , ale tak na serio to nie miał roboty z tyłu bo Elche w ofensywie było bardzo słabe , jeżeli jest w formie to potwierdzi to z Villarrealem :D
0
Ja osobiście widziałbym w składzie Bartre , ale skoro gra Masche to widocznie jest w takiej formie że nie można go posadzić na ławce . Mam nadzieje , że zdominujemy całkowicie to spotkanie i nie będzie dochodziło do wielu pojedynków główkowych których się boje , a wzrost u stopera to dla mnie czynnik odniesienia .
0
Skoro zajmą się Simeone to Ronaldo też powinni , albo wszyscy albo nikt .
0
Za szybko na takie bezpodstawne opinie , na to trzeba czasu i argumentów których na razie brak , bo przecież te mecze w pre-sezonie są po to by próbować a nie ...
0
Ondoa ma szansę niedługo stać się pierwszym bramkarzem reprezentacji , bo dużej konkurencji na tej pozycji nie ma .
0
Z Elche nasze mecze nie są gładkie i przyjemne .
0
Podejrzewam , że w meczu szybciej zobaczymy Munira bądź Rafinhe niż jego . Lucho nie będzie na siłe nim grał . Młodzi sobie poradzą .
4
Ajj już się nie mogę doczekać niedzielnego spotkania !!!
0
Denis Suarez robi furorę w Sevilli liczę na jego szybki powrót .
1
Wyraznie kiedyś powiedział po transferach Lewego i Gotze że on tak nie zrobi , mówił to nie raz ...
0
Traore trenuje z pierwszą druzyną to bardzo możliwe , może na ławce zajmie miejsca Munira :D
6
Verma niech się nie spieszy z tym powrotem na boisko , powoli niech się wszystko zagoi . Na razie nie mamy luk na środku obrony więc wszystko w swoim czasie , nie ma co przyspieszać .
4
Jako zmiennik bardzo wartościowy gracz , jeszcze będzie potrafił uporządkować drużynę w trudnym momencie . Bardzo dobrze , że zostanie .
0
Di Maria przez formę w końcówce sezonu jest wychwalany po niebiosa , a tak na prawde pół sezonu miał przecietne . Ta cena za niego jest o wiele za duża .
0
Juanfran jest na prawde dobry tylko szkoda ze już ma troche latek . Ja to bym chciał Azpilicute ale pewnie Mou by go do nas puścił ...
0
Pozostaje wierzyć w Alvesa i Montoye może wybuchnie jego talent .
0
Di Maria trafił do Realu kiedy jeszcze na rynku piłkarskim były troche inne ceny .
0
Ciekawe jakie będzie zestawienie naszego ataka , jestem prawie pewny że zagra Messi i Rafinha a ten 3 ?
0
Z Dongou po poprzednim presezonem wiazałem ogromne nadzieje , jak teraz z Munirem , ale Dongou miewał często średnie mecze w rezerwach .
1
Dani jak zawsze ma dobre wypowiedzi , od lat , żeby jeszcze forma wróciła ...
8
Leo w swojej najwyższej formie potrafił przecież władować 10 bramek w około miesiąc-półtorej .
0
Dla niego najlepsza opcja a i my przy okazji byśmy coś zarobili , a nie wkręcając się w nieopłacalne wypożyczenia do Milanu , gdzie potem będą chcieli wykupić za śmieszną cene .
0
Dokładnie to z Norwich :D
0
Przy rożnych dla nas to jego wzrost by się przydał trzeba to rozważyć czy lepiej żeby on je wykonywał czy próbował coś strzelić głową .
0
Ta zaraz przyklejają mu naklejkę Nowy Messi ...
0
Rafa Marquez jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy Barcy , zawsze trzymał poziom . Solidny i charakterny .
7
Opaska niczego nie zmienia , to że jej nie dostał niczego nie oznacza , wystarczy że swój charakter pokaże w szatni , a kto jak kto on na pewno to zrobi .
0
Pomysły dobre oprócz Douglasa , ale czy realne ? Się okaże według mnie niezbyt , jeżeli przeprowadzimy transfer chociaż jednego to będę w niebo wzięty nie liczę oczywiście Brazylijczyka .
1
Poprzedni sezon miał przeciętny , ale talent to on ma . Może ten w jego wykonaniu będzie lepszy .
0
Podejrzewam , że Martino chcę przyjrzeć się finalistom Mundialu , a z czasem powołania będą inne tak mi się wydaje .