Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby jak najdłużej !!!
0
Szkoda , że Puyola nie jest drugim trenerem u Enrique , widziałbym go w tej roli .
8
Bardzo dobry pomysł szczególnie korzystny dla Suareza nabierze trochę rytmu meczowego, zawsze coś...
0
Też jest w tym trochę racji .
0
Wczoraj nie zagrał dobrze ale jest młody i można mu jeszcze wybaczyć.
0
Jakby Villarreal się bardziej otworzył od początku to jestem pewny że wynik byłby całkiem inny, może byc coś strzelili ale my na pewno też.
0
Dani kolejny dobry mecz tylko tych wrzutek trochę za dużo, były w miarę celne i dobre miejsca ale nie przemyślane i nie bylo w nich elementu zaskoczenia
0
Na początku meczu RSSS to czysta amatorka aż przełączyłem kanał, a potem patrze wynik i mega zaskoczenie .
3
Wczoraj średni występ oby bylo lepiej w kolejnych .
0
Dziś to on zagrał b.dobry mecz . Mathieu przeplatał dobre interwencje tymi złymi , średnio udany występ . Dobrze , że po tym głupim wybiciu nie padła bramka .
0
Na razie nie pokazał pełni swoich możliwości on jeszcze odpali !
0
Cieszy i to bardzo , a dwa razy bardziej cieszy to że już mamy przewagę nad Realem i Atletico :D
2
Dziś Sandro miło mnie zaskoczył , wszedł i się pokazał . Jest innym zawodnikiem jak Munir i daje nam inne możliwości , zobaczymy może coś z niego będzie .
0
Wymeczone zwycięstwo ale tego spodziewałem się w tym meczu . Jak to się mówi : Takimi meczami zdobywa sie mistrzostwo ! Granie nie była zła , ale rywal trudny i stawiał opór . Ale liczy się zwycięstwo !
0
Rakitić bardzo dobrze radzi sobie w tyłach , ale oczekuje od niego trochę wiecej z przodu to samo tyczy się Rafinhi . Niedługo wpuściłbym Neymara za Pedro bądź Munira no i z czasem Xaviego jak gra się nie poprawi .
8
Na razie Bartomeu odbieram pozytywnie , nie to co Rossella .
4
Listopad 2010 najlepsze !!!
1
Kadra jest w dużej części odmieniona , zdobyć wszystko to mało prawdopodobne w pierwszym sezonie Lucho . Ale może się uda , trzeba wierzyć . Ja to bym był zadowolony jakby udało nam się wygrać La Lige czy LM , bo CdR to puchar nei tego kalibru , ale mimo wszystko jego zdobycie też by było git .
0
Kilku zawodników na pewnym poziomie , którzy nie zrobią nigdy wielkiej kariery jak np. Parejo czy Granero .
1
Dobry skład tylko za Pique to bym dał Bartre , ale pewnie Lucho chce zobaczyć w jakiej on jest formie i postawi na niego . Pique jakąś tam gwarancją jest , ale to Bartra jest w formie . Jeżeli zagra Marc to Enrique miło mnie zaskoczy .
11
Lubie Villarreal bo grają fajną piłkę i są dobrym zespołem , mogą napsuć jutro krwi . Cieszyłbym się nawet z takiego 1-0 . Bo to trudny rywal .
1
Albo za takiego Palacio !
0
Życzę mu powodzenia , żeby się odbudował w WHU i trafił do lepszego klubu bo na pewno go na to stać .
2
Chciałbym zobaczyć Rafinhe w miejsce Iniesty , to by była dla niego idealna pozycja . A w ataku Neymara , Messiego i Munira . W końcu Ney nie musi grać całego spotkania .
0
Ciekawe kiedy zobaczymy go na def.pomocniku .
2
Casillas i Pedro trochę na wyrost , choć Pedro w kadrze grywa często lepiej niż w klubie . Ale to powołanie dla Bartry da też może do myślenia Lucho , że warto postawić na niego z Villarreal mimo wszystko . Że potencjał widzą ludzie z zewnątrz a nie tylko ci z Barcelony .
0
W każdym razie taka wypowiedź jest nie na miejscu .
0
W każdym razie ciężko będzie go zastąpić , a środek pola znacznie jest osłabiony . Bo środek z Kroosem , Modriciem i Jamesem na razie jakoś super nie gra , no ale zobaczymy .
3
Sezon miał z pewnością lepszy od Messiego , ale takie wypowiedzi są nie na miejscu i powinien zachować to dla siebie . Ta nagroda dla Messiego była trochę kontrowersyjna , ale po co taka wypowiedź ... To właśnie go różni od Messiego .
1
Dobrze , że nie powiedział , ze to on powinien zgarnąć nagrodę dla najlepszego piłkarza mundialu ...