Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech zacznie mecz z APOEL-em w pierwszym składzie , należy mu się , a rywal nie jest zbyt wymagający nie oszukujmy sie .
0
Jeżeli sytuacja Bartry się nie zmieni to niech idzie na wypożyczenie , co pewnie mu doradził Pique , skoro nie chce o tym gadać .
0
Rakitić prezentuję się bardzo dobrze w defensywie i pressingu , ale chciałbym żeby jeszcze na jego koncie pojawiły się asysty i bramki , żeby adował bramy z dystansu . Ale jak na tę chwilę jest to udany transfer .
0
Pewnie i byłby jednym z lepszych i w tym sezonie , ale niech gra w pomocy .
0
no w tym z Villarreal nie za bardzo .
0
Wiem , ale chodzi mi o to czy w nowej fifie będą nowe twarze u wielu zawodników , bo skoro jedni już mieli to te kilkanaście mogą dołożyć .
0
sory k**** jaki błąd
19
Zanim przeczytałem artykuł wiedziałem kto taki go chciał , standard !
0
Myślę że Real w tym sezonie nic nie ugra , na razie nie ma na to zbytnio argumentów, ale takie jest moje zdanie.
2
Chcialbym czasem zobaczyć Busiego ustawionego wyżej, a Masche na def.pom . Bo Busi w tym momencie jest w całkiem dobrej formie. Nie mówię że to by mialo byc podstawowe ustawienie , ale od czasu do czasu czemu nie ? Wtedy też może i swoją szansę dostanie Bartra . I oby dostal już ją w LM .
0
Jeżeli nasza obrona będzie dalej tak grać to podejrzewam że ter Stegena szybko w bramce nie zobaczymy bo Bravo nie ma nawet okazji żeby popełnić jakiś błąd.
0
Na razie gra w kratkę, kolejne mecze pokażą na co go stać .
0
Chyba każdy ma taką nadzieję.
7
Sędziowanie bylo tragiczne , karny dla Athleticu mógł być, ale więcej błędów na naszą niekorzyść.
0
Mam pytanie czy te stadiony , nowe twarze zawodników itd. Będą w ps3 ? Bo chyba te realistyczne zachowanie na trybunach to chyba tylko w 4 .
16
Ładne zachowanie Basków w tej sytuacji . Szacunek dla nich .
0
Żeby tylko Lucho nie postawił na Masche w obronie razem z Pique . Chyba każdy tu z nas chcę Bartre !
0
Myślę że nie w meczu z Bilbao . Dla Vermy trochę za szybko, a po Douglasie nie wiemy czego sie spodziewać, chyba że wynik będzie wysoki .
0
Halilović oddał w tym meczu groźny strzał w stylu Messiego
0
On gral w szkółce Atletico .
1
W meczu z Bilbao widział bym parę stoperów Pique - Bartra . W poprzednich dwuch była inna to czemu teraz ma być ta sama , trzeba szukać najlepszego rozwiązania.
0
Dobrze jakby pograł a nawet coś trafił .
0
Powoli traciłem nadzieje co do niego , ale może coś jeszcze z niego będzie. Może talent w nim eksploduje.
0
Dlatego też jestem ciekaw czy w reprezentacji Martino grał będzie Tevez .
0
Chyba jednak trochę za szybko ... Takie moje zdanie.
0
Derby Madrytu w 3 kolejce , ciekawie będzie na pewno.
0
Cieszą takie komentarze o Lucho , ale żeby to nie były tylko puste słowa. Mam nadzieję że Luis udowodni swoją klasę już w tym sezonie!
0
Zapowiadał sie dobrze , ale jak w tym sezonie nie rozbłyśnie to bym się z nim pożegnał , być może gra super na treningach ale ja mam wrażenie że on nie potrafi tego pokazać w meczach .
6
Tak mi się wydaje , że Argentyna Martino będzie grała lepiej jak ta Sabelli bo nie oszukujmy się doszli do finału , ale ich gra delikatnie mówiąc nie porywała ...
2
Najmniej liczę na Roberto i Patrica , ale może się myle , ani jeden ani drugi nie robią na mnie większego wrażenia .