8

Po takim meczu Busquets powinien usiąść na ławie i długo się z niej nie podnieść . U Mathieu moim zdaniem było widać , że ostatnio grał na stoperze i tak też dziś powinien grać . Ogólnie reszta też średnio jedni lepiej drudzy gorzej , pozytyw to chyba całkiem dobry debiut Suareza .

1

Szkoda Rakiticia , ale chyba Suarez to lepsze dobro ! Przynajmniej mam taką nadzieje .

1

Dziś żeby Bravo zachował czyste konto sam też musi się wykazać . W poprzednich meczach sytuacji do bronienia miał tak na prawdę mało , dziś będzie ich pewnie kilka .

0

Trzeba patrzeć obiektywnie , wiadomo każdy by chciał być za swoimi ale skoro są lepszymi zawodnikami to trzeba oddać na nich głos , bo zasłużyli . Z całym szacunkiem do Milika , Sterling go przewyższa i kilku innych w tym zestawieniu też .

0

Ja głosowałem na Sterlinga , największe szanse z nich moim zdaniem ma jeszcze Calhanoglu . A z tym Milikiem to nie bądźmy śmieszni ...

0

Gdzie Rafinha ?

0

Mam nadzieje , że ta jego niespodzianka skończy się tak jak z Ramosem w pomocy na CN .

0

Pewnie , że tak . On ma po prostu mięśnie i nie da się byle komu przepchnąć .

0

Bo Modrić czy Kroos to zdecydowanie zawodnicy ofensywni , zawsze tą równowagę dawał Xabi Alonso , a tak zobaczymy ...

0

Mylisz się to był Superpuchar Hiszpanii i grał od początku .

0

Alexis zagrał bodajże po 2-3 treningach jak się nie mylę , a Suarez tych treningów odbył dużo wiecej niż Chilijczyk i nie widzę przeszkód by nie zagrał . Grał w ostatnim czasie w trzech spotkaniach więc nie jest kompletnie bez rytmu , ja bym zaryzykował zobaczymy co zrobi Lucho ...

0

Dongou teraz też ladnie wystartował może dostanie szansę, chyba że Lucho nie widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny.

0

Luis zawsze był wielkim Antimadrdistą i pewnie przyjmą go gwizdami.

0

Chyba nawet lepiej że zagra Ramos , bo Varane grał ostatnio solidnie, a Hiszpanowi przydarzają się głupie błędy.

0

Realowi bez defensywnego pomocnika może być ciężko. Liverpool dosyć łatwo operował piłką , a nam to pewnie będzie wychodzić lepiej. Jedyne czego się obawiam to kontr Realu i tego że większość sytuacji wykorzystują ze szczęściem lub nie .

3

Wielu z was tu gada , że Suarez ma zbędne kilogramy , a ja wam powiem że on po prostu dobrze wygląda, to Neymar jest chudy .

0

Alexis też debiutował w GD i wypadł dobrze .

0

Racja coś mi się powaliło , myślałem że Pique też ma 5,5 i myślałem że mają taką samą ocenę . Ale że ten ma 4,5 a ten 5,5 to jest okej .

0

Myślę , że Bartra powinien mieć chociaż tą 6 ...

0

Wiadomo grają o zwycięstwo , ale jeżeli mają przegrać to po walce . Nie widzę innej opcji .

0

Jeżeli zagra Busquets to powinien zagrać Rakitić w pomocy bo on nie boi się pojedynków fizycznych i pomagał by Hiszpana w defensywie . A jeżeli zagra Masche to równie dobrze może zagrać Xavi bo to on będzie czyścił . Busquets nigdy nie był mistrzem pojedynków fizycznych mimo swojego wzrostu , ciekawe jakby wyglądała pomoc Xavi - Masche- Ivan , a na skrzydle Iniesta co by pewnie wykluczało występ Suareza od 1 minuty .

7

Nie wiem po co te hejty na niego skoro facet mówi prawdę . Tak jak go nie lubię to trzeba mu przyznać rację .

0

Gabi bardzo dobry stoper szkoda , że grał u nas tak krótko i do najwyższej formy już nie wrócił .

0

Myślę , że ten duet stać na jeszcze lepszą dyspozycje , a szczególnie Naymara .

4

Chyba dawno nie było tylu niewiadomych w składzie Barcy jak przed tym klasykiem .

0

Aż dziwne , że nie dostał on szansy od początku pod nie obecność Suareza . To typowy środkowy napastnik , może będą z niego ludzie . Munir od początku grał kilka razy , oby Sandro też się w końcu doczekał bo gra od niego lepiej , moim zdaniem .

0

Czasem tam był a czasem nie , ale w obronie moim zdaniem nie zachwycał .

0

Daniego dziś wyraźnie brakowało w obronie , a Pique jest w zbyt słabej formie żeby grać za dwóch . Mam nadzieje , że jeżeli przyjdzie co do czego to Daniego tam nie zabraknie .

0

Jeżeli Suarez nie ma wyjść w pierwszym składzie w GD . To ja widzę Ivana i Xaviego w pomocy , a na skrzydle Inieste . Może Rakitić nie daje jakoś bardzo dużo w ofensywie , ale daje dużo z tyłu i biega , no i może uda mu się zaskoczyć strzałem z daleka .

0

Kiedyś Pep powiedział , że najważniejszym piłkarzem w jego drużynie oprócz Messiego jest właśnie Busquets . Niestety Busi już od ładnych kilku albo nawet kilkunastu miesięcy jest pod formą . I to obecnie Masche powinien grać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?