Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Po takim meczu Busquets powinien usiąść na ławie i długo się z niej nie podnieść . U Mathieu moim zdaniem było widać , że ostatnio grał na stoperze i tak też dziś powinien grać . Ogólnie reszta też średnio jedni lepiej drudzy gorzej , pozytyw to chyba całkiem dobry debiut Suareza .
1
Szkoda Rakiticia , ale chyba Suarez to lepsze dobro ! Przynajmniej mam taką nadzieje .
1
Dziś żeby Bravo zachował czyste konto sam też musi się wykazać . W poprzednich meczach sytuacji do bronienia miał tak na prawdę mało , dziś będzie ich pewnie kilka .
0
Trzeba patrzeć obiektywnie , wiadomo każdy by chciał być za swoimi ale skoro są lepszymi zawodnikami to trzeba oddać na nich głos , bo zasłużyli . Z całym szacunkiem do Milika , Sterling go przewyższa i kilku innych w tym zestawieniu też .
0
Ja głosowałem na Sterlinga , największe szanse z nich moim zdaniem ma jeszcze Calhanoglu . A z tym Milikiem to nie bądźmy śmieszni ...
0
Gdzie Rafinha ?
0
Mam nadzieje , że ta jego niespodzianka skończy się tak jak z Ramosem w pomocy na CN .
0
Pewnie , że tak . On ma po prostu mięśnie i nie da się byle komu przepchnąć .
0
Bo Modrić czy Kroos to zdecydowanie zawodnicy ofensywni , zawsze tą równowagę dawał Xabi Alonso , a tak zobaczymy ...
0
Mylisz się to był Superpuchar Hiszpanii i grał od początku .
0
Alexis zagrał bodajże po 2-3 treningach jak się nie mylę , a Suarez tych treningów odbył dużo wiecej niż Chilijczyk i nie widzę przeszkód by nie zagrał . Grał w ostatnim czasie w trzech spotkaniach więc nie jest kompletnie bez rytmu , ja bym zaryzykował zobaczymy co zrobi Lucho ...
0
Dongou teraz też ladnie wystartował może dostanie szansę, chyba że Lucho nie widzi w nim zawodnika do pierwszej drużyny.
0
Luis zawsze był wielkim Antimadrdistą i pewnie przyjmą go gwizdami.
0
Chyba nawet lepiej że zagra Ramos , bo Varane grał ostatnio solidnie, a Hiszpanowi przydarzają się głupie błędy.
0
Realowi bez defensywnego pomocnika może być ciężko. Liverpool dosyć łatwo operował piłką , a nam to pewnie będzie wychodzić lepiej. Jedyne czego się obawiam to kontr Realu i tego że większość sytuacji wykorzystują ze szczęściem lub nie .
3
Wielu z was tu gada , że Suarez ma zbędne kilogramy , a ja wam powiem że on po prostu dobrze wygląda, to Neymar jest chudy .
0
Alexis też debiutował w GD i wypadł dobrze .
0
Racja coś mi się powaliło , myślałem że Pique też ma 5,5 i myślałem że mają taką samą ocenę . Ale że ten ma 4,5 a ten 5,5 to jest okej .
0
Myślę , że Bartra powinien mieć chociaż tą 6 ...
0
Wiadomo grają o zwycięstwo , ale jeżeli mają przegrać to po walce . Nie widzę innej opcji .
0
Jeżeli zagra Busquets to powinien zagrać Rakitić w pomocy bo on nie boi się pojedynków fizycznych i pomagał by Hiszpana w defensywie . A jeżeli zagra Masche to równie dobrze może zagrać Xavi bo to on będzie czyścił . Busquets nigdy nie był mistrzem pojedynków fizycznych mimo swojego wzrostu , ciekawe jakby wyglądała pomoc Xavi - Masche- Ivan , a na skrzydle Iniesta co by pewnie wykluczało występ Suareza od 1 minuty .
7
Nie wiem po co te hejty na niego skoro facet mówi prawdę . Tak jak go nie lubię to trzeba mu przyznać rację .
0
Gabi bardzo dobry stoper szkoda , że grał u nas tak krótko i do najwyższej formy już nie wrócił .
0
Myślę , że ten duet stać na jeszcze lepszą dyspozycje , a szczególnie Naymara .
4
Chyba dawno nie było tylu niewiadomych w składzie Barcy jak przed tym klasykiem .
0
Aż dziwne , że nie dostał on szansy od początku pod nie obecność Suareza . To typowy środkowy napastnik , może będą z niego ludzie . Munir od początku grał kilka razy , oby Sandro też się w końcu doczekał bo gra od niego lepiej , moim zdaniem .
0
Czasem tam był a czasem nie , ale w obronie moim zdaniem nie zachwycał .
0
Daniego dziś wyraźnie brakowało w obronie , a Pique jest w zbyt słabej formie żeby grać za dwóch . Mam nadzieje , że jeżeli przyjdzie co do czego to Daniego tam nie zabraknie .
0
Jeżeli Suarez nie ma wyjść w pierwszym składzie w GD . To ja widzę Ivana i Xaviego w pomocy , a na skrzydle Inieste . Może Rakitić nie daje jakoś bardzo dużo w ofensywie , ale daje dużo z tyłu i biega , no i może uda mu się zaskoczyć strzałem z daleka .
0
Kiedyś Pep powiedział , że najważniejszym piłkarzem w jego drużynie oprócz Messiego jest właśnie Busquets . Niestety Busi już od ładnych kilku albo nawet kilkunastu miesięcy jest pod formą . I to obecnie Masche powinien grać .