Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tą 5 to grubo przesadziłeś...
10
Bądź zdrów i wróć do formy a sprawisz nam wiele radości .
1
Byle omijały go kontuzje a będziemy mieli świetnego obrońcę. Teraz gdy nasza średnia wzrostu jest trochę wyższa i nie mówię tu tylko u Vermie ... Mam nadzieje że będziemy strzelać gole po stałych fragmentach i oczywiście mniej ich tracić.
0
Kiedy nasze przychodzil nie dawalem mj dużych szans na walke z Busim . Ale teraz sytuacja się zmieniła i są duże.
2
W tym roku trafiło do nas kilku kapitanów czy to z reprezentacji czy klubu oby w naszej szatni był ten charakter!
0
Ja z oceną drużyny wstrzymam się przynajmniej do połowy sezonu . Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że wygramy wiele meczów po 6-0 , a nie tylko sparing z HJK .
1
Powodzenia ! Nigdy nikomu nie zawadzał , ale też się niczym nie wyróżniał , ale tej asysty z Realem w LM to mu nie zapomnę !
0
Oby niedługo po prezentacji Vermy była ta Suareza ! :D
0
Godin teraz jest w światowej czołówce , a przed przyjściem Simeone był przeciętniakiem który robił głupie błędy . Miranda za Manzano siedział na ławce , a teraz świetny zawodnik . W 100 % się z tobą zgadzam !
0
Nie wydaje mi się żeby Mathieu grał na prawej stronie .
0
Nie wiem czemu , ale zawsze darzyłem go sympatią i lepiej dla niego będzie jeśli odejdzie i sobie pogra na dobrym poziomie , a może nawet wróci do kadry Oranje .
2
Jak dla mnie to Mustafi jest trochę przereklamowany .
1
Bardzo bym chciał tego transferu , ale wątpię w jego realizacje , liczę na niespodziankę ze strony zarządu .
2
Song to dobry pomocnik i życzę mu powodzenia w Milanie , niech się odbuduje . Byle tylko Barca potem przytuliła z 10-12 mln , ale znając Milan będą się strasznie targować .
1
12 mln wyglądało zdecydowanie lepiej , ale ponoć MU złożyło ofertę w wysokości 20 mln więc jakoś trzeba było działać chcąc mieć go u siebie . Liczę , że będzie zdrowy , zapewni spokój z tyłu tylko żeby wrócił do formy a będzie z niego pociecha no i oczywiście załaduje parę bramek , bo główkować to on potrafi .
0
Songa pewnie ktoś wyrwie , do końca okna trochę czasu , a Afellay to taki kot w worku nikt nie wie w jakiej on jest formie . Sparing z Recreativo to żadna rekomendacja .
0
Ja tam bym się cieszył z jego transferu , jeżeli wróci do wysokiej formy to będzie wzmocnieniem . Trzeba mu oddać , ze gra bardzo dobrze głową .
5
Rakitić sprawia wrażenie spokojnego i ułożonego faceta , a jednak w Sevilli dostał opaskę kapitana więc charakter też musi mieć . Na pewno też ma wolę walki bo to widać w jego grze . Niech pokarze pełnie swoich możliwość w nadchodzącym sezonie .
7
Ma chłopak coś z Cristiano , bardzo mi go przypomina na boisku . Mimo że nie darze Portugalczyka wielka sympatią chciałbym , żeby Deulo się zbliżył do jego poziomu .
4
Podejrzewam , ze Enrique nie ograniczy się tylko do tego ustawienia i będzie grał zmiennie . Bo gdzie w tym wszystkim miejsce dla Alby na przykład .
0
Wystarczy , że Busi jest ostatnio w słabej formie i zaraz pełno hejtów . Dajcie mu pokazać na go stać , a wtedy sie wypowiadajcie . Nadchodzi nowy sezon , nadejdzie może i forma .
1
W poprzednim sezonie Gerard miał kilka meczu który były na prawdę dobrę , ale to zbyt mało jak na taki zespół . Jeżeli chcemy być najlepsi on też musi być ciagle w bardzo dobrej dyspozycji i tego mu życzę .
0
przy takiej formacji ja też , ale przy 3-2-3-2 sam nie wiem
1
Ciekawe gdzie w tym wszystkim znajdzie miejsce Alba ,to mnie trapi ...
0
Chciałbym go u nas , ale transfer ciężki do zrealizowania tak samo jak Marcosa ...
3
Niech Lucho sprawi by wrócił stary dobry Pedro !!!
13
Facet spokojny i poukładany . Podkreśla często że liczy się dla niego boisko a to jest najważniejsze , niech pokaże że był wart bez wątpienia tych dużych pieniędzy . A propo tego palenia to dla mnie może palić jak piec , ale niech gra na wysokim poziomie , a z tego co mi wiadomo to nikt raczej w Valencii nie narzekał na jego problemy z wydolnością przez te pety .
1
Odbiór i pressing to powinny być kluczowe czynniki , ale przede wszystkim zaangażowanie ! Właśnie ta nasza pomoc mnie najbardziej ciekawi jak ona będzie wyglądała .
0
PSG powinno się zgodzić , bo składanie większej oferty będzie bez sensu bo ta i tak jest grubo przesadzona .
1
Nie wiem czy powinniśmy dalej zabiegać o Marquinhosa , niech złożą ostateczną oferte jak najszybciej , a jeżeli PSG jej nie przyjmie to zainteresować się kimś innym bo kolejny stoper przejdzie nam koło nosa .