0

Z tą 5 to grubo przesadziłeś...

10

Bądź zdrów i wróć do formy a sprawisz nam wiele radości .

1

Byle omijały go kontuzje a będziemy mieli świetnego obrońcę. Teraz gdy nasza średnia wzrostu jest trochę wyższa i nie mówię tu tylko u Vermie ... Mam nadzieje że będziemy strzelać gole po stałych fragmentach i oczywiście mniej ich tracić.

0

Kiedy nasze przychodzil nie dawalem mj dużych szans na walke z Busim . Ale teraz sytuacja się zmieniła i są duże.

2

W tym roku trafiło do nas kilku kapitanów czy to z reprezentacji czy klubu oby w naszej szatni był ten charakter!

0

Ja z oceną drużyny wstrzymam się przynajmniej do połowy sezonu . Jestem dobrej myśli i mam nadzieje że wygramy wiele meczów po 6-0 , a nie tylko sparing z HJK .

1

Powodzenia ! Nigdy nikomu nie zawadzał , ale też się niczym nie wyróżniał , ale tej asysty z Realem w LM to mu nie zapomnę !

0

Oby niedługo po prezentacji Vermy była ta Suareza ! :D

0

Godin teraz jest w światowej czołówce , a przed przyjściem Simeone był przeciętniakiem który robił głupie błędy . Miranda za Manzano siedział na ławce , a teraz świetny zawodnik . W 100 % się z tobą zgadzam !

0

Nie wydaje mi się żeby Mathieu grał na prawej stronie .

0

Nie wiem czemu , ale zawsze darzyłem go sympatią i lepiej dla niego będzie jeśli odejdzie i sobie pogra na dobrym poziomie , a może nawet wróci do kadry Oranje .

2

Jak dla mnie to Mustafi jest trochę przereklamowany .

1

Bardzo bym chciał tego transferu , ale wątpię w jego realizacje , liczę na niespodziankę ze strony zarządu .

2

Song to dobry pomocnik i życzę mu powodzenia w Milanie , niech się odbuduje . Byle tylko Barca potem przytuliła z 10-12 mln , ale znając Milan będą się strasznie targować .

1

12 mln wyglądało zdecydowanie lepiej , ale ponoć MU złożyło ofertę w wysokości 20 mln więc jakoś trzeba było działać chcąc mieć go u siebie . Liczę , że będzie zdrowy , zapewni spokój z tyłu tylko żeby wrócił do formy a będzie z niego pociecha no i oczywiście załaduje parę bramek , bo główkować to on potrafi .

0

Songa pewnie ktoś wyrwie , do końca okna trochę czasu , a Afellay to taki kot w worku nikt nie wie w jakiej on jest formie . Sparing z Recreativo to żadna rekomendacja .

0

Ja tam bym się cieszył z jego transferu , jeżeli wróci do wysokiej formy to będzie wzmocnieniem . Trzeba mu oddać , ze gra bardzo dobrze głową .

5

Rakitić sprawia wrażenie spokojnego i ułożonego faceta , a jednak w Sevilli dostał opaskę kapitana więc charakter też musi mieć . Na pewno też ma wolę walki bo to widać w jego grze . Niech pokarze pełnie swoich możliwość w nadchodzącym sezonie .

7

Ma chłopak coś z Cristiano , bardzo mi go przypomina na boisku . Mimo że nie darze Portugalczyka wielka sympatią chciałbym , żeby Deulo się zbliżył do jego poziomu .

4

Podejrzewam , ze Enrique nie ograniczy się tylko do tego ustawienia i będzie grał zmiennie . Bo gdzie w tym wszystkim miejsce dla Alby na przykład .

0

Wystarczy , że Busi jest ostatnio w słabej formie i zaraz pełno hejtów . Dajcie mu pokazać na go stać , a wtedy sie wypowiadajcie . Nadchodzi nowy sezon , nadejdzie może i forma .

1

W poprzednim sezonie Gerard miał kilka meczu który były na prawdę dobrę , ale to zbyt mało jak na taki zespół . Jeżeli chcemy być najlepsi on też musi być ciagle w bardzo dobrej dyspozycji i tego mu życzę .

0

przy takiej formacji ja też , ale przy 3-2-3-2 sam nie wiem

1

Ciekawe gdzie w tym wszystkim znajdzie miejsce Alba ,to mnie trapi ...

0

Chciałbym go u nas , ale transfer ciężki do zrealizowania tak samo jak Marcosa ...

3

Niech Lucho sprawi by wrócił stary dobry Pedro !!!

13

Facet spokojny i poukładany . Podkreśla często że liczy się dla niego boisko a to jest najważniejsze , niech pokaże że był wart bez wątpienia tych dużych pieniędzy . A propo tego palenia to dla mnie może palić jak piec , ale niech gra na wysokim poziomie , a z tego co mi wiadomo to nikt raczej w Valencii nie narzekał na jego problemy z wydolnością przez te pety .

1

Odbiór i pressing to powinny być kluczowe czynniki , ale przede wszystkim zaangażowanie ! Właśnie ta nasza pomoc mnie najbardziej ciekawi jak ona będzie wyglądała .

0

PSG powinno się zgodzić , bo składanie większej oferty będzie bez sensu bo ta i tak jest grubo przesadzona .

1

Nie wiem czy powinniśmy dalej zabiegać o Marquinhosa , niech złożą ostateczną oferte jak najszybciej , a jeżeli PSG jej nie przyjmie to zainteresować się kimś innym bo kolejny stoper przejdzie nam koło nosa .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?