0

Najpierw Higuain teraz Suarez ciekawe co z tego będzie i czy w ogóle ktoś z nich do nas trafi .

1

Tylko nie on ! Liczyłem na lepszego stopera .

0

Ciekawe gdzieś ty go widział , chyba że z nim grałeś -,-

0

Bardzo bym nie chciał odejścia Alexisa i niezbyt w nie wierze tym bardziej po słowach Bartomeu , ale jeżeli miałby odejść to tylko i wyłącznie może zastąpić go Suarez bo tak samo jako on jest bardzo waleczny .

0

Jeżeli Alves będzie grał tak jak w reprezentacji to dałbym mu jeszcze szansę , te mecze nie powalają z nóg , ale są o niebo lepsze jak w naszym klubie .

0

Myślę , że stać ich na sukces , ale nie z takimi trenerami co u nich ostatnimi czasy pracują .

2

Chciałbym go u nas widzieć , niesamowity walczak , ale pozbyli byśmy sie jednego walecznego a trafił by do nas drugi ... niech idzie Pedro , a nie Alexis !

0

Kostaryka i Honduras miały być dostarczycielami punktów i pozajmowac ostatnie miejsca w grupie a tu ten pierwszy zespół mile zaskoczył i powoli to ich można nazwać czarnym koniem , bo nie wierze w to że zajdą bardzo daleko , ale już sprawili problemy i pokonali jednych z najlepszych a i pewnie Anglii też sprawia kłopoty .

0

MD pisze o transferze Suareza do Barcelony , a Marca do Realu ciekawe kto blefuje .

5

Mamy wielu zawodników którzy potrafią odmienić losy meczu indywidualnymi zagraniami , ale czasem zbyt często gramy pod Messiego , a to w niektórych przypadkach wcale nie jest potrzebne .

0

No ale na to nie ma rady , decyzje podejmie trener .

0

Widzę go u nas w drużynie , ale kolejny raz powtórzę , że na skrzydle , chyba że Lucho ma jakiś pomysł względem niego to warto mu zaufać .

0

W pierwszej kolejności powinno sie wzmocnić obronę , a nie atak . Potem ewentualnie można go wzmocnić , tylko jeżeli przyjdzie do nas taki Mathieu to nie wiem czy będzie to w ogóle wzmocnienie ...

0

Jak dla mnie to tylko plotka , tak samo jak z Higuainem , nie wierze w żaden z tych 2 transferów , ale pewnie się przekonamy w najbliższym czasie .

0

Mam nadzieje , że teraz nadejdzie czas nowej , młodszej , lepszej Barcelony z polotem w grze i wieloma zwycięstwami w wielkim stylu !

0

Przyszedł nowy trener i to pewnie on ustali hierarchie .

1

Uwierz , ale nie tutaj w Barcelonie .

0

Już wolę Rojo , przynajmniej jest młody , a jego w Barcelonie po prostu nie widzę ...

1

Bramkarz powinien czuć się pewnie i wiedzieć , że ma zaufanie zespołu , ale wcale nie odbieram szans Bravo do roli 1 bramkarza , bo myślę , że bez walki pozycji nie odda , a stać go na to .

1

Trzeba przyznać , że Song zachował się jak debil , tak się nie robi mimo wszystko ...

8

Bardzo ciekawym spotkaniem będzie Meksyk - Chorwacja !

0

Chciałbym żeby w przyszłym sezonie Barca grała z takim zaangażowaniem i sercem jak wczoraj Chile , wielki brawa dla nich , kibicowałem im i się nie zawiodłem .

0

Nie ten poziom ...

0

Stoper to środkowy obrońca inaczej , ale jeżeli tak to rozumujesz to niech ci będzie -,-

0

A czy ja napisałem że to pomocnik ?

0

Byłby idealny do stylu gry Atletico i pewnie jedną z gwiazd ekipy Simeone , ale niestety mam dla nich złą wiadomość . Zostaje z nami !!! :D

1

Daj spokój , zresztą nam potrzebny stoper , a Insua nim nie jest .

0

Myślę , że Rubi jako pierwszy trener jakiś potencjał tam ma co pokazał w Gironie , dlatego życzę mu żeby wrócił z Valladolid do Primera bo stać go na to .

0

Ja do póki nie zobacze jakiejś wypowiedzi Xaviego na ten temat , albo oficjalki nie będę wcale wchodzi w ten newsy o jego transferze bo po poprostu niezbyt w nie wierze .

0

Ja myślę , że Chile zagra dziś podobnie jak Holandia i będzie groźnie kontrowało bo mają szybkich i walecznych zawodników , liczę że sprawią niespodziankę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?