2

A ja uważam , że byłby dla nas na pewno lepszą opcją niż Mathieu , jest jeszcze dość młody jak na stopera i może zrobić postępy . W reprezentacji gra przecież na lewej a to nie jego pozycja , a w Sportingu gra na stoperze , widziałem tylko raz w tym sezonie Sporting i zagrał dobrze , ale słyszałem że cały czas trzyma poziom więc może warto mu się przyjrzeć . Nie zawsze drogi znaczy dobry .

0

Po co nam taki zawodnik co w Atletico mało gra ?

5

Ja mimo wszystko kibicuje dziś Chile !

0

Myślałem że powiedzą dużo z góra 60 , ale że 70 to mnie ładnie ...

0

Jaki wzór zastosowałeś licząc to ?

2

Sądzę , że przydałby nam się jeszcze Bacca na pewno jest tańszy od Higuaina i nie powiedziałbym że jest gorszy , a jak jest to nie wiele .

1

W takim razie przepraszam nasz zarząd :d

0

Coś w sobie ma słaby nie jest , ale w meczu z Anglią było widać że robił wszystko by samemu nie musieć rozgrywać piłki .

0

Nigdy tego faceta nie trawiłem , słaby trener , jakby jego zdanie miało jakieś znaczenie .

1

Adriano to chyba nasz najbardziej uniwersalny zawodnik , nie sprzedawałbym go za żadne skarby , chyba ze wiadomo ktoś bardzo dobrze sypnie , ale zejdźmy na ziemie .

1

Z Higuaina bym się cieszył tylko ile trzeba by było za niego dać skoro Napoli dało 40 a z nimi łatwych negocjacji nie ma .

5

Radość Leo po bramce nie do opisania , widać , że chłopakowi ulżyło , ale mam nadzieje że to nie koniec jego strzelania .

0

Banega ma spore umiejętności ale jego problemem jest to że mu się nie chce , a wystawić takiego kota w worku to mogło by być ryzykowne , ale według mnie Sabella mógł kilku innych zawodników powołać na mundial .

0

Chłopak chyba ma za małe umiejętności na Barce , ale myślę , że w średniaku PD może się sprawdzić .

0

Messi powinien biegać 3 razy więcej , ja nie wiem co się z nim dzieje , myślałem że na mundialu będzie latał jak nienormalny , a tu jego powroty można policzyć na palcach jednej ręki .

0

Już nawet MARCA pisze o naszych transferach hehe , wiem że to za sprawą ich byłego zawodnika ,spoko ...

0

Transfer Rakiticia , kwestią godzin ... Jak dla mnie to Tello powinien odejść tam na stałem a nie na wypożyczenie .

0

Możesz go nie widzieć u nas w drużynie , twoje zdanie masz przecież do tego prawo , ale mówienie , że sie chłopak w PD nie sprawdził jest bezsensu bo są napastnicy co strzelają na 20 meczy 3 bramki a nawet gorsi :D

1

190 meczy i 107 bramek dla Realu w samej PD , jeżeli uważasz że się sprawdził w Hiszpanii to nie będę z tobą dyskutował .

1

Wątpię , że odejdzie . W takim wypadku głupotą była sprzedaż Cesca ,chyba że nasz zarząd coś kombinuje i kupią nam Koke ...

0

ja po prostu nie moge na to patrzeć jak Aguero biega , a on sobie drepta ... ktoś z jego kolegów z drużyny straci piłkę , a on zamiast pomóc ją odzyskać to się patrzy ... mam nadzieje , że Lucho coś z nim zrobi bo Sabella chyba nie da rady .

0

Brakuje mu troche wzrostu , ale byłbym zadowolony , typowa - 9 a w dodatku super rozumie sie z Messim .

0

Nie sprawdził ? On strzelił pełno bramek dla Realu !

4

Dla mnie jest nie do ruszenia , a te 33 mln to i tak mało ...

0

Transfer Rakiticia powinien zakończyć spekulacje na temat transferów Koke i Pogby . Teraz głównym tematem będzie 2 stoperów ( mam nadzieje , że nie Mathieu ) i powinna być typowa 9 .

0

Joel Campbell wczoraj zagrał super spotkanie . Oglądałem go pary razy w Betisie i w LM w Olimpiacosie , ale widać że chłopak robi postępy , w tym oknie transferowym na miejscu Arsenalu bym go nigdzie nie wypożyczał tylko po prostu dał grać . : )

0

Wszyscy mówią o formie Messiego i że jest dobrze przygotowany , aż się nie mogę doczekać aż go dziś zobaczę !

0

Lekiem na bramke był Caballero , ale jak ktoś ma swoich ulubionych zawodników ...

1

Coś czuje , że ten transfer tak szybko nie zostanie sfinalizowany .

0

Balanta został zabrany na mundial , nie wiadomo czy by chciał trafić do rezerw , szybciej jakieś wypożyczenie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?