Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja uważam , że byłby dla nas na pewno lepszą opcją niż Mathieu , jest jeszcze dość młody jak na stopera i może zrobić postępy . W reprezentacji gra przecież na lewej a to nie jego pozycja , a w Sportingu gra na stoperze , widziałem tylko raz w tym sezonie Sporting i zagrał dobrze , ale słyszałem że cały czas trzyma poziom więc może warto mu się przyjrzeć . Nie zawsze drogi znaczy dobry .
0
Po co nam taki zawodnik co w Atletico mało gra ?
5
Ja mimo wszystko kibicuje dziś Chile !
0
Myślałem że powiedzą dużo z góra 60 , ale że 70 to mnie ładnie ...
0
Jaki wzór zastosowałeś licząc to ?
2
Sądzę , że przydałby nam się jeszcze Bacca na pewno jest tańszy od Higuaina i nie powiedziałbym że jest gorszy , a jak jest to nie wiele .
1
W takim razie przepraszam nasz zarząd :d
0
Coś w sobie ma słaby nie jest , ale w meczu z Anglią było widać że robił wszystko by samemu nie musieć rozgrywać piłki .
0
Nigdy tego faceta nie trawiłem , słaby trener , jakby jego zdanie miało jakieś znaczenie .
1
Adriano to chyba nasz najbardziej uniwersalny zawodnik , nie sprzedawałbym go za żadne skarby , chyba ze wiadomo ktoś bardzo dobrze sypnie , ale zejdźmy na ziemie .
1
Z Higuaina bym się cieszył tylko ile trzeba by było za niego dać skoro Napoli dało 40 a z nimi łatwych negocjacji nie ma .
5
Radość Leo po bramce nie do opisania , widać , że chłopakowi ulżyło , ale mam nadzieje że to nie koniec jego strzelania .
0
Banega ma spore umiejętności ale jego problemem jest to że mu się nie chce , a wystawić takiego kota w worku to mogło by być ryzykowne , ale według mnie Sabella mógł kilku innych zawodników powołać na mundial .
0
Chłopak chyba ma za małe umiejętności na Barce , ale myślę , że w średniaku PD może się sprawdzić .
0
Messi powinien biegać 3 razy więcej , ja nie wiem co się z nim dzieje , myślałem że na mundialu będzie latał jak nienormalny , a tu jego powroty można policzyć na palcach jednej ręki .
0
Już nawet MARCA pisze o naszych transferach hehe , wiem że to za sprawą ich byłego zawodnika ,spoko ...
0
Transfer Rakiticia , kwestią godzin ... Jak dla mnie to Tello powinien odejść tam na stałem a nie na wypożyczenie .
0
Możesz go nie widzieć u nas w drużynie , twoje zdanie masz przecież do tego prawo , ale mówienie , że sie chłopak w PD nie sprawdził jest bezsensu bo są napastnicy co strzelają na 20 meczy 3 bramki a nawet gorsi :D
1
190 meczy i 107 bramek dla Realu w samej PD , jeżeli uważasz że się sprawdził w Hiszpanii to nie będę z tobą dyskutował .
1
Wątpię , że odejdzie . W takim wypadku głupotą była sprzedaż Cesca ,chyba że nasz zarząd coś kombinuje i kupią nam Koke ...
0
ja po prostu nie moge na to patrzeć jak Aguero biega , a on sobie drepta ... ktoś z jego kolegów z drużyny straci piłkę , a on zamiast pomóc ją odzyskać to się patrzy ... mam nadzieje , że Lucho coś z nim zrobi bo Sabella chyba nie da rady .
0
Brakuje mu troche wzrostu , ale byłbym zadowolony , typowa - 9 a w dodatku super rozumie sie z Messim .
0
Nie sprawdził ? On strzelił pełno bramek dla Realu !
4
Dla mnie jest nie do ruszenia , a te 33 mln to i tak mało ...
0
Transfer Rakiticia powinien zakończyć spekulacje na temat transferów Koke i Pogby . Teraz głównym tematem będzie 2 stoperów ( mam nadzieje , że nie Mathieu ) i powinna być typowa 9 .
0
Joel Campbell wczoraj zagrał super spotkanie . Oglądałem go pary razy w Betisie i w LM w Olimpiacosie , ale widać że chłopak robi postępy , w tym oknie transferowym na miejscu Arsenalu bym go nigdzie nie wypożyczał tylko po prostu dał grać . : )
0
Wszyscy mówią o formie Messiego i że jest dobrze przygotowany , aż się nie mogę doczekać aż go dziś zobaczę !
0
Lekiem na bramke był Caballero , ale jak ktoś ma swoich ulubionych zawodników ...
1
Coś czuje , że ten transfer tak szybko nie zostanie sfinalizowany .
0
Balanta został zabrany na mundial , nie wiadomo czy by chciał trafić do rezerw , szybciej jakieś wypożyczenie .