Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten mundial zapowiada się bardzo interesująco , faworytów jest wielu , grupy są ciekawe , kandydatów na czarnego konia turnieju także ... już nie mogę się doczekać !
0
Cieszyło by mnie przyjście Marquinhosa , ale nie chciałbym żeby tym drugim stoperem był Mathieu . Tak samo transfer Kuna uważam za niezbyt realny , trzeba było by się liczyć z ogromnym wydatkiem finansowym ...
2
To jest to że on gra w Chile pierwsze skrzypce , a nie to co u nas , jakby tak częściej zaczął podejmować ryzyko ...
0
Bilbao to twardy negocjator , puszczą Andera pewnie tylko za klauzulę , a on sam mówił że chce grać w Athleticu w LM także nie wiadomo jak to sie potoczy , ale na pewno ciekawy z niego zawodnik ...
0
W Gironie w tym sezonie przekonano sie ile dawała im osoba Rubiego , bodajże teraz spadli z Segundy , a on doprowadził ich do baraży o PD . Co pokazuje że umiejętności trenerskie posiada , szkoda że praktycznie zmarnował u nas rok .
0
Niech wraca do Arsenalu tam grał na prawdę konkretnie , niech do tego wróci , im się akurat przyda .
0
Widzę go tylko jako DP w naszej drużynie , daje dobre długie piły i jest bardzo waleczny , ale na stopera to on się nie nadaje , może zostać tam cofnięty w trakcie meczu z nagłego wypadku , a nie żeby tam grać co tydzień .
1
To Zubi powinien być asystentem Puyola , oby nam Puyol znalazł konkretnego obrońce ! :D
0
Mimo wszystko uważam , że chłopak zostanie Atletico , widać że łączy go z klubem więź , może w przyszłym roku do ans trafi .
0
Sergi był uważany za spory talent swego czasu , ale kiedy dostawał szanse to według mnie bał się zaryzykować i grał statycznie do tyłu bądź na bok , a rzadko do przodu , zmarnował też kilka sytuacji strzeleckich ... myślę , że brakowało mu właśnie trochę zaufania trenera , liczę , że Lucho zrobi z niego Kozaka ! :D
3
Gość miał duży potencjał , ale kontuzje go troche przystopowały , spodziewałem się po nim trochę więcej , ale i tak zapamiętam mu tą asyste do Messiego bodajże w półfinale LM z Realem .
0
Jak dla mnie to w tej chwili się skompromitowaliśmy składając taką oferte , City nas może wyśmiać i nikt nie powinien mieć do nich pretensji ! Czytałem że jeżeli Barca chce Kuna to musi ustanowić nowy rekord transferowy , a to jak dla mnie bez sensu .
0
Trzeba szybko działać z Benatią , City ponoć z nim juz ugadana , a Chelsea gdzieś czytałem żę chce wkroczyć i zaproponować 22 mln + Lukaku , dobra oferta z ich strony .
3
Bez sensu wydawać tyle kasy na Kuna , można kupić też dobrego zawodnika w niższej cenie np. Lukaku , Martinez ... za Aguero trzeba będzie wyłożyć koło 70-80 mln . A transfer Koke uważam , za bardzo dobry , ale prezes Atletico powiedział , że jeżeli któryś z zawodników nie wyrazi chęci odejścia to zostanie w Atletico bo nie muszą nikogo sprzedawać , a jak już zechce odejść to za klauzule , a ta u Koke wynosi 60 mln ...
1
Zagrał kilka solidnych meczy , ale nigdy nie uważałem go za wielki talent , niech idzie płakać nie będę .
0
Jeżeli ma już odejść to za porządną cene , nie róbmy żadnych promocji ...
0
Dlatego on się nie nadaje do naszego zespołu .
0
No zbyt wolna , raczej nie gra zbyt często z kontry a do tego on się nadaje .
0
Na mundial też czekam :D
0
Tello to idealny zawodnik na kontry , nie pasuje zbytnio do naszej gry , myślę że Sevilla to klub na miare jego możliwości .
2
Chłopak był mózgiem Celty w tak młodym wieku , grali na niego a pokazał , że warto na niego postawić . Enrique na pewno da mu szansę .
0
4 mln to pensja w naszym zasięgu , tym bardziej że ma być to filar naszej defensywy , coraz mniej kandydatów na horyzoncie ... Luiz o ile w ogóle nim był , teraz Benatia się oddala ...
0
Już lepszy on niż Mathieu , ale ani jednego ani drugiego tu nie chcę ...
2
Nie mogę sie doczekać początku sezonu ! Mama nadzieje że zobaczę bardzo dobrą wersję Barcelony i nie tylko przez początek sezonu ,ale cały .
0
Po co oni się martwią na zapas , zagramy w finale to będzie można gadać , po komu to teraz ?
0
Żeby tylko udało sie go namówić do sztabu , on jest prawie skompletowany ale dla niego zawsze będzie miejsce .
0
Bardzo waleczny zawodnik , tylko szkoda że nie młodszy , jeżeli mamy coś zmienić w naszej grze to on to zrobił , a jeżeli dalej chcemy grać tiki taką to średnio się tu nadaje .
0
Najlepsza będzie dla ciebie BARCA !
0
On zdecydowanie daje dużo wiecej w ofensywie , jest tam nawet bardzo dobry ... a w defensywie to on niski poziom prezentuje . Transfer ewentualnie na skrzydło .
0
Wiem też zbytnio w to nie wierze , ale widziałbym go u nas .