Don_Juan
Dołączył/a: marzec 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I bardzo fajnie i szybciej tym lepiej !
1
Idealny rezerwowy bramkarz , nigdy nie narzekał , a jak wszedł do bramki nie schodził z pewnego poziomu , gra nogami to nie jego mocna strona ale kilka ładnych piłek potrafił wybronić !
2
Wcale się nie zdziwię jak to Masip bd drugim bramkarzem i będzie rywalizował z ter Stegenem .
4
Ja bym zostawił i Alexisa i Pedro , ale jeżeli miałbym kogoś pożegnać to tego drugiego .
0
Kiedyś powiedział , że jak wróci do PL to tylko do Arsenalu , ale po co ten temat wgl. Cesc zostaje z nami ! :)
1
Myślę , ze na plotkach sie skończy a Toure dostanie podwyżkę , ale fajnie by było znowu zobaczyć go w naszych szeregach .
1
Ja liczę , że w raz z nowym sezonem zobaczymy starego dobrego Messiego i nową lepszą Barce !
2
Na chęciach niech sie skończy , NARA !
0
Młode pokolenie trenerów , oby pełne wigoru i pasji !
0
To fakt . Ale fajnie by było mieć w składzie 2 świetnych bramkarzy.
0
Fontas może być , ale jako ten 4-ty obrońca na mniej ważne mecze . Może nabrał ogłady i doświadczenia . Jeżeli Enrique go zechce to powinien go dostać . To w końcu on powinien wybierać zawodników .
0
Tego nie wie nikt , ale Atletico ma do napastników nosa i pewnie sprowadzą kogoś dobrego .
0
Może nie out bo doświadczenie też sie przydaje , a on potrafi jeszcze zagrać na dobrym poziomi , ale szans coraz mniej powinien dostawać .
0
Byłby ogromny wzmocnieniem , ale ja bym go ustawił na bardziej ofensywnej pozycji np. w miejsce Xaviego , więcej może dać w ofensywie , ale może też wspomagać defensywę . Super zawodnik jak najbardziej na tak . Do tego podwyższył by u nas średnią wzrostu i do tego jest bardzo silny .
0
Ja nawet przez chwile w niego nie wątpię , świetny bramkarz i mam nadzieje , że się jeszcze rozwinie . Chciałbym żeby do nas jako drugi bramkarz trafił meksykanin Ochoa , jest do wyciagnięcia za darmo , a jest momentami na prawdę swietny .
1
Tak myślałem że ściągniecie Deulofeu to była decyzja Lucho , to oznacza że ma on zamiar postawić na młodzież , wydaje mi się , że nie tylko na niego .
0
Wcale nie , chyba nie wydaje ci się , że nikt nie trafi w jego miejsce ?
1
Zgodzę się z tobą , tylko skoro to przynosiło z początku efekty to dlaczego to zmieniono , chyba nikt nam nie udzieli odp. na to pytanie ...
0
raczej nie , poprowadzi go ktoś ze sztabu . Pewnie Roura bądź Rubi .
0
nikt ci za dos sanotsa nie da 4,5 mln jest po kontuzji i niezbyt wiele pokazał , to samo 5 za Bojana , skoro tak mało wzięli za Ville , z resztą sie mniej wiecej zgodzę
1
Na tych obrazkach wyglądały lipnie , a tak mi się podoba , chyba taką zakupie .
0
Jak już się tak przywalasz , to niech ci będzie że : udowodni *
0
Lucho to jest wielki Antimadridista , to że był piłkarzem Realu nie ma w tym wypadku wielkiego znaczenia , swoje dla Barcy zrobił !
0
Przecież Eusebio miał odejść a Vinyals przejąć rezerwy ... ?
0
Trzeba być pozytywnie nastawionym , może każdy z nas na tym pesymizmie się przejedzie . Ja w niego wierzę , liczę na to że udoskonali tiki-takę wprowadzając nowe warianty i elementy zaskoczenia , mam też takie przeczucie , że właśnie on postawi na młodzież i da im szansę się pokazać .
6
Jeżeli Messi będzie grał jak w poprzednich latach to spokojnie można mu dać te 20 mln . Ale niech zapracuje na to an boisku w przyszłym sezonie !
1
Myślę , że powroty tych dwóch zawodników to decyzja Enrique , uważam też że opuści nas 1-2 dwóch zawodników w przypadku transferu napastnika ... Pedro , Tello bądź Alexis . Tego ostatniego by mi było szkoda .
2
Myślę , że na pierwszą drużynę jeszcze za szybko , powinien grać w Barcelonie B i tam ładować bramki . W razie wysokiej formy może zapracuje na debiut w PD w przyszłym sezonie .
0
Benatia jak najbardziej , do tego jeszcze jakiś młodszy utalentowany i gra ! Bardzo chciałem Zoume , ale teraz to już za późno wylądował w Chelsea .
0
Jestem na tak , ale jeżeli Llorente miałby do nas trafić kosztem Alexisa to ja podziękuje .