1

Po takim sezonie już nie wierzyłem w mistrzostwo , a teraz mamy szanse i to bardzo duże tylko trzeba zrobić swoje i wygrać 2 mecze . Fajnie by było jakbyśmy wygrali LL , a Atletico CL !

0

Barca już tyle razy w tym sezonie nie miała szans an wygranie ligi ... a tu taka niespodzianka , dalej uważam że LL moze wygrać nawet Real , szkoda że to wszystko tak wyglądało z naszej strony w meczu z Getafe . To był mecz którego nie powinniśmy przegrać .

0

No CR chucherkiem nie jest a szybkość dalej posiada , myśle że wiele by mu to nie zaszkodziło , a wyszło na plus bo nie był by tak sponiewierany na tym boisku .

0

Jeżeli ktoś rozsądnie myśli w tym zarządzie to nawet jak Martino zdobędzie mistrzostwo w co wierzę , to i tak sie z nim pożegnamy .

0

Nie wiem też czemu nie ma P.Coutinho czy Lucasa Moury

2

Nie chciałbym jego odejścia ale jeżeli miałby odchodzić to tylko i wyłącznie po mundialu , w kadrze graja bardziej pod niego i na pewno można by było dużo więcej wyciągnąć jeżeli by się dobrze spisywał .

0

Zawodnicy bardzo dobrzy , ale nie za bardzo wierze w te transfery , jeżeli mamy płacić takie pieniądze za Pogbe to nie wiem czy nie lepiej ściągnąć kogoś innego , Juve tanio go nie odda , nie mówiąc już o City ...

1

Alexis pójdzie do Juve i będzie wymiatał , czego bym nie chciał

0

Wysocy , silni i dobrzy technicznie zawodnicy to jest to czego chcę w Barcy od dawna , mam nadzieje że tak będzie !

0

P tych wszystkich słowach mam wrażenie że sie sprawdzi , ale tak samo myślałem też o Martino ale jak się skoczyły prawdopodobnie każdy sie domyśla .

1

Courtois jest gotowy by wejść na bramkę od zaraz i nie potrzebuje nikogo by się od niego uczyć , a ter Stegen jest dobrym bramkarzem ale nie ma pojęcia o hiszpańskiej piłce , nie robi mi to różnicy który przyjdzie obaj są na wysokim poziomie , na pewno niemiec byłby tańszy .

0

Jeżeli Pinto chce zostać to ja bym go zostawił , jest super facetem z tego co się czyta i dobrym duchem drużyny , zawsze broni klubu nawet ja siedzi na ławce .

0

Panie Neymar MASA bo przestawiają pana jak chłopczyka , nabierze trochę i będzie git , pewnie straci trochę na szybkości ale coś kosztem czegoś !

3

Dziesięć razy bardziej wolę go od Luiza , mimo że jest pomocnikiem lepiej gra od niego w obronie .

2

Dziwne jest to że wszystkie 4 gazety mają Lucho na okładce , nawet te madryckie ! To już chyba pewne że zostanie naszym trenerem . Dziwi mnie też to że MD daje większe szanse na mistrzostwo Barcelonie , a nie Realowi .

0

I bardzo dobrze , w końcu ktoś to powiedział , Fabs zostaje i tyle !

2

Pełno plotek a ja liczę że zostanie z nami i Cesc i Alexis .

0

mecze , a jeżeli jest w obydwu taki sam rezultat dla każdej z nich to dopiero wtedy liczą się bramki .

0

Unzue pewnie też wróci do klubu , a to dobry fachowiec , z chęcią zobaczę ich 2 jako asystentów .

0

Takim kimś już był Guardiola , no ale może się powtórzy

0

Z nami ogarnie 8 , a z Celtą ma 9 , pozdro ziomek ...

0

Do Realu pasowałby bardziej ze względu na szybkość , u nas nie przyjdzie ...

0

widzę u niego co chwilę ten sam zwód , albo zejście do środka na prawa nogę , kiedy nie idzie to na prawde mnie irytuje - jak wrzutki Alvesa

0

Chłopak jest za słaby na 1 drużynę , a jest w takim wieku że chce pograć na wyższym szczeblu jak Segunda , a Barca B przecież nie może awansować , a szkoda ...

0

Większość włącznie ze mną chciała wystawiać młodzież w kolejnych meczach do końca , a tu chyba nic z tego , walka do samego końca , ale i tak uważam że powinien ktoś dostać szansę , moze wykazałby się większym zaangażowaniem niż starsi ...

0

Czemu my nie wygraliśmy z Getafe ? Co za pech ... , znowu na okładce barcelońskich gazet Enrique ale tym razem w innej roli , nie trenera a wyroczni :P

0

To była typowa zmiana na czas żeby utrzymać wynik i dać odetchnąć Pedro , trener ma prawo na takie coś , ale Tello też w końcu nie wytrzymał i wybuchł , dostaje mało szans i wcale nei dziwię sie że jest zły ...

0

Nie moja decyzja , ale podejrzewam że Romek szybciej pozbędzie się Mou jak Edena .

0

No ale chyba nie jest to tylko i wyłącznie jego że sezon można uznać za niezbyt dobry , zawiedli też inni , ja bym go nie sprzedawał takie moje zdanie .

0

Tylko czemu my wczoraj nie wygraliśmy ? MASAKRA !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?