11

Trzy razy NIE ! Jeden z lepszy zawodników tego nie najlepszego sezonu , wciąż nie pokazał w pełni swojego potencjału i uważam , że w końcu wybuchnie z formą i będzie to w przyszłym sezonie . A o jego sprzedaży nawet nie chce słyszeć dobry zawodnik , a także człowiek .

0

Teraz zrobić przetasowanie w naszej kadrze a na zimowe okienko niech sobie nakładają i nie ma problemu , ale to nie zmienia faktu że ci z UEFA koniecznie mają racje co do naszego złego "niby" postępowania .

0

Bardzo solidny bramkarz , jakby bronił tak jak w zeszłym roku w Maladze to nadawał by się nawet na pierwszego bramkarza , ale facet niestety już swoje lata ma i forma też troszkę spadła dlatego na zmiennika będzie się nadawał idealnie . Chcąc być na topie musimy mieć młodych , zdolnych i przyszłościowych zawodników ale ci z doświadczeniem też są na wagę złota . Dlatego Ter Stegen a zmiennik Caballero jak najbardziej miło widziane !

0

I o to chodzi , jest dobry w swoim fachu i może nauczy czegoś Ter Stegena w tym fachu . Bagaż doświadczenia to w tym wypadku plus .

1

Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość napływa do Barcelony , a nie same złe , jakby tego nie zawieszono to można by było do głowy dostać . Ficado Ter Stegen !

0

Szkoda Atletico bo chłopaki walczyli i próbowali a ten pół mózg Mou znowu swoją taktykę , ja bym sie starał żeby moja drużyna strzeliła na wyjeździe gola , ten bał się że straci ... może w niedalekiej przyszłości mu się to opłaci i będzie miał racje , ale przekonamy się za tydzień .

2

Sprzedałbym go ponieważ jest przewidywalny w większości swoich ruchów na boisku , talent ma ale czy na tyle by być ważną częścią Barcy to raczej nie , można go sprzedać z opcją pierwokupu za nie wiele większą cenę sprzedaży .

1

Facet zapieprza na treningach to tak się dzieje , tak to już jest po ciężkim wysiłku kto tak miał ten wie .

0

Jak dla mnie to facet zatrudniony za zasługi w tym klubie a kontaktów ma bardzo mało . Jest to NIEodpowiednia osoba na NIEodpowiednim stanowisku jak większość w naszym zarządzie .

1

Jest to na pewno dobry trener który całkowicie odmienił grę Romy i zrobił z nich b.mocną ekipę i w porównaniu z poprzednim sezonem stworzył ekipę walczącą w Scudetto . Jeżeli miałby uporządkować naszą grę w obronie tak jak zrobił to w Romie to jestem jak najbardziej za , ale liczyłbym też na nowe warianty w ofensywie . Z kolei nie wiem czy jest to odpowiedni moment by tak ryzykować ze szkoleniowcem , ale równie dobrze może okazać się to trafna decyzja .

0

Dużo ludzi popiera tego Martineza owszem jest to na pewno dobry trener tylko czy on by coś zmienił w naszej grze , on preferuje hiszpański futbol , w Evertonie nie wygląda on tak ja w Barcy to jest pewne , ale jakby dostał takich piłkarzy jak są u nas to obawiam się że nasza gra wyglądała by tak samo , ale może się mylę .

0

Jeżeli w którymś z kolejnych meczy polegniemy , młodzi powinni grać w następnych !

0

Jest młodszy i eksperci sądzą że będzie lepszy od Neuera , a Krul gra dobrze na solidnym poziomie , ale gdyby był takie dobry to siedziałby dalej w tym Newcastle ? Myślę że Ter Stegen jest talentem na miarę Courtoisa , a Krul nigdy nie osiagnie takiego poziomu jak oni w przyszłości . Możesz się ze mną nie zgadzać masz przecież prawo to tylko moje zdanie .

0

Laporte tak ale nie za te pieniądze , ale wiadomo Baskowie to ciężcy negocjatorzy . A tak propo skoro brana pod uwagę jest kandydatura Vinyalsa to uważam że zrobił sporo dla młodzieży ale jednak pierwszy zespół to nie ten kaliber . Obawiam się że skończymy z trenerem o przeciętnych umiejętnościach i to mnie męczy ...

0

Laporte to bardzo dobry obrońca a z pewnością się jeszcze rozwinie , tylko pytanie : czy jest wart tej ceny i nie przystopuje ? może to już jest jego szczyt możliwości ?

1

Chciałbym żeby to Bayern pokonał Real , ale uważam ze to nieszczęsne fatum może się sprawdzić i Real awansuje do finału . My też byliśmy 2 lata temu faworytem z Chelsea i zagraliśmy lepsze spotkania ale odpadliśmy i obawiam się i tego w tym przypadku .

3

Każdy trener tak powie ale gdy pojawi się konkretna oferta staję się na głowie w większości przypadków , ale ja osobiście tego trenera nie widzę na naszej ławce .

0

Ja dalej uważam że AVB to dobry trener ale czy tak dobry zeby prowadzić Barce to nie wiem , może kiedyś dostanie szansę

7

Na te chwile podstawową parą stoperów powinna być para : Pique-Bartra ale pewnie to tak nie bd wyglądało bo Martino i tak postawi na Masche .

0

Krul to solidny bramkarz , ale jak dla mnie mógłby robić za zmiennika dla Ter Stegena , a nie wiadomo czy by to zaakceptował .

0

Nie tylko nie Luiz ! To prawie żadne wzmocnienie chyba ze pod względem wzrostu . Chyba że przyszedłby trener z jajami i postawił by go do pionu z tym jego wybieganiem do przodu .

0

Liczę po cichu ze Zubi szykuje już jakieś transfery i myśli nad porządnym trenerem , ale w co ja wierze ... !

0

Rossell narobił takiego bałaganu i poszedł sobie w chu... , teraz jest Bartomeu który był jego prawą ręką kto wie czy nie narobi takiego samego . Nie wiadomo komu ufać czy tym co narobili takiego syfu i umywają rączki czy tym co nas oskarżają , do czego to doszło !

0

Człowiekiem który mi się marzy jest Simeone ale sam nie wierze w jego zatrudnienie . Ciężki ból głowy czeka działaczy Barcy ze znalezieniem odpowiedniego trenera , powinien być to sprawdzony trener z charyzmą , ale takich wielu na rynku nie ma . Nie wiem czy dobra decyzją było by zatrudnienie Martineza , więź z zawodnikami to on ma ale czy potrafił by dogadać sie porządnie z naszym zarządem .

0

Jemez to jest solidny trener i na pewno zasługuje na szanse w lepszym klubie niż Rayo , ale mimo wszystko uważam że zatrudnienie go w Barcelonie było by eksperymentem być może by wypaliło a być może nie , a to nie czas na eksperymenty .

1

Jeżeli jutro przegramy , to 3 miejsce mamy pewne dlatego dałbym grać kilku zawodnikom z Barcy B a nawet Traore czy Muniorowi chociaż pare minut .

11

Bardzo podoba mi się sposób w jaki wypowiada się Martino , żeby tylko jeszcze umiejętności szły w parze . Ale przynajmniej umie się przyznać że mu nie do końca wyszło ...

2

Alexis to jeden z moich ulubionych zawodników jeżeli by odszedł przez jakieś głupie nieporozumienia z Martino to bym się wkurzył ;/

0

Valverde to dobry szkoleniowiec co pokazuje teraz w Athleticu , ale nie chciałbym go w Barcy ponieważ wiele by tej gry nie zmienił . A jak kolega wspomniał o Bielsie to odpowie że nie ma praktycznie co o nim marzyć bo prawdopodobnie będzie trenował Marsylie w przyszłym sezonie a kontrakt ma podpisać w poniedziałek .

0

Na pewno Martino nie zaryzykuje w takim meczu Gomezem od pierwszej minuty , ale uważam że jeżeli MArtino nie wleje jakiegoś pozytywu w zawodników i nie zagrają dobrego spotkania to definitywnie przestaje w niego wierzyć , drużyna po tych porażkach musi zareagować a jak tego nie zrobi to znaczy że trenerowi już podziękujemy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?