0

Barca zagrała dobrze i taką bym chciał właśnie oglądać , tylko brakowało mi właśnie tego kogoś kto by wykańczał te wrzutki .

0

Para Pique - Bartra na rewanż jeżeli ten pierwszy wyzdrowieje ! :D

0

Wielki mecz ! Naprawdę super widowisko , szkoda że nie wpadło na 2-1 no ale cóż jest jeszcze 90 min. chłopaki są w formie i to widać , nie wiem czemu ale nie obawiam się o rewanż .... Bartra szacun wszedł w trakcie meczu i zaprezentował sie bardzo dobrze , tego potrzebował , chciałem go zobaczyć w takim meczu i się nie zawiodłem .

0

Camp Nou miało już wiele fajnych kartoniad , zawsze fajna oprawa konkretnie prezentuje się na tym obiekcie .

0

I trzeba było się postarać jeszcze o Zoumę jak był do wyciągnięcia zimą za bodajże 8 mln ale po co ...

0

Nie jestem do niego przekonany w 100 % , nie jest do końca pewny w obronie , moim marzeniem jest ktoś z dwójki Mangala , Verthongen

0

Pomysłowe , niezła beczka aż się uśmiałem

0

Liczę dziś na super widowisko i że piłka będzie chodziła jak na treningu , obstawiam 1-0 dla naszych , życzył bym sobie takich emocji jak w Gran Derbi ale to oznaczało by że musimy nastrzelać na VC dlatego podziękuje ...

0

Uwielbiam kiedy trener tak gestykuluję , widać że Martino żyje meczem czego nie można było z całym szacunkiem powiedzieć o Tito

0

Szkoda ze trafiliśmy na Atletico bo dwie hiszpańskie drużyny , ciekawe jakby zaprezentowali się na tle takiego Bayernu ...

0

ostatnio z atleti graliśmy 4-3-3 dlatego może jak teraz zagramy 4-4-2 jak widać mozliwe że lepiej nam pójdzie bo ostatnio te mecze nie były zbyt ekscytujące .

0

Simeone jak zawsze zrzuca presje ze swoich zawodników , a to że zaszli tak daleko przypadkiem nie jest i liderem też bez powodu nie są , są bardzo mocną drużyną a on sam ściąga tą presje niczym Mourinho ( nie ważne z kim i jak zawsze są gorsi )

0

Liczę jutro na spokojne 1-0 dla nas , i na wyjeździe spodziewam sie trudnego meczu ale mam nadzieje że pojedziemy tam z zaliczką , myślę też że jutrzejszy mecz nie bd najpiękniejszy ale obym się mylił !

0

Costa to psychol wcale sie nie zdziwię jak jutro zagra , stać go na wszystko !

0

Taki Insignie kręcił Danilo jak wiatrakiem a meczu Ligi Europejskiej , owszem może bd z niego dobry zawodnik ale jak na razie to nie na pierwszą jedenastkę

0

Jeżeli ktoś daje za Alvesa w takim wieku i formie taką kasę to bym się nie wahał ale patrząc za następcom to na horyzoncie nie ma zbytnio kogoś kto by grał lepiej od niego na tej pozycji , bo moim zdaniem wspominany Danilo to jeszcze nie ten kaliber i nie zawodnik do 1 składu , ewentulanie zastanowiłbym się nad Azpilicuetą ale wątpię że Mou go puści .

0

Pique gra w ostatnich meczach na bardzo solidnym poziomie tylko jeszcze przydał by mu się partner dotrzymujący poziom i taki z którym potrafiłby się uzupełniać , a propo Cesca to uważam że może być lekko przemęczony i w weekend powinien odpocząć

0

Masip jest lepszy od Oiera , jak dla mnie powinien on się z nami pożegnać , a gol Lechii w Gdańsku tylko podsumował jego umiejętności , myślę że z Oiera taki bramkarz że nadawał by się tylko do Segundy .

0

Widać , że wychowanek Realu , ręka była ewidentna i czerwona też słuszna więc nie wiem o co mu chodzi .

0

Stadion w Hiszpanii na którym Leo nie strzelił to rarytas haha

0

To co piszę AS to jest żenada , szukają dziury w całym ... jakby wygrali w Gran Derbi nie było by tak głupich tekstów , ale trzeba było grać a nie , teraz już nie mogą patrzeć tylko na siebie i czegoś szukają nawet jak tego nie było

0

Ten mecz był bardzo ciężki , ale takiego sie spodziewałem , najważniejsze są 3 pkt . i lecimy dalej , takimi meczami wygrywa się mistrzostwo !

0

Zamiast pomocnika których mamy wielu , a doszedł jeszcze Halilović a przyjdzie pewnie Rafinha to powinni się skupić na napastinku dobrze grający głową i silnym np. J.Martinez , V.Ibarbo , R.Lukaku , C.Benteke czy chociażby O.Cardozo jak była kiedyś mowa .

0

Iniesta za Cesca , on jest zmęczony a Andres w niesamowitym gazie , to na pewno będzie trudny mecz i może być ciężko

0

No i bardzo dobrze , w koniec tych głupich plotek !

0

Gundogan dobra opcja , choć Xavi ostatnio dobrze gra zawsze tego robić nie będzie . Myślę że w przyszłym sezonie bd grał an tej pozycji Rafinha , a jak nie to szanse powinien dostać Denis Suarez od czasu do czasu .

0

Real w zeszłym roku kupił Diego Lopeza i wyszli na tym wtedy bardzo dobrze , może nam też by się to udało , ale można gdybać .Pinto to b.dobry bramkarz i da radę !

0

Forma Andresa zachwyca , trafił z nią w odpowiednim momencie i to cieszy .

0

W Barcelonie nie wypalił do końca , nasz sposób gry nie za bardzo pozwala mu pokazać to czym imponował w Arsenalu gdzie grał bardziej ofensywnie . To wciąż bardzo dobry piłkarz i 10 mln to śmieszna oferta

0

Jeżeli piłkarz w takim wieku prawdopodobnie pojedzie na mundial to musi być dobry , wierzę w niego i myślę ze ten transfer to strzał w 10 !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?