0

Chciałbym żeby wyrósł nam obrońca światowej klasy , liczę na niego bardzo mocno jeżeli trafi do nas stoper to bd musiał walczyć o swoje minuty i pokazać się w nich jak najlepiej , moim zdaniem powinien poprawić swoją sylwetkę jestem zwolennikiem silnych walk bark w bark i powinien nabrać troszke masy ;)

0

Trzeba zająć się nim jak najszybciej , wiadomo że teraz jest najtrudniejszy okres w sezonie ale na to czas też trzeba znaleźć , trzeba myśleć też o przyszłości a nie zajmować sie tym co dzieje się teraz , może nie jest to sprawa na gwałt na teraz ale w najbliższym czasie na pewno

3

Pozycja Neymara to lewe skrzydło i nikt mi nie powie że tak nie jest ... trzymanie go po prawej stronie boiska to zabieranie mu 50% możliwości , licze po cichu że zagra Pedro bądź Alexis

9

Szkoda mi Borussii ale jak się strzela w środek bramki albo ma mało szczęścia to tak jest

10

Po tym co pokazaliśmy w końcówce pierwszego meczu każdy by się bał , tylko trzeba trzymać ten poziom i zagrać dziś fenomenalne spotkanie

1

Spodziewam się takiego meczu jak rewanżu z Milanem w zeszłym roku , może nie aż tak wysokiego zwycięstwa bo to wyjazd na VC ale wygranej i takiej intensywności !

1

Żeby tylko te słowa zamieniły się w czyny a będzie dobrze !

0

Cuadrado to super zawodnik ale na pewno nie na obronę , w obronie jest dużo gorszy od Alvesa , ewentualnie skrzydło ale tam mamy wszystko na miejscu , przynajmniej na to okno

2

Myślę , że ta kadra przechodziła już gorszę problemy za czasów Mourinho w Realu i sobie radzili , a tak odbiegając od tematu to powiem że chciałbym żeby nasza kadra miała takie problemy i tak grała .

0

Ja proponuje zagrać tak jak graliśmy w poprzednim meczu , przejmiemy środek pola to oczywiste bo Atletico się cofnie , ale Fabs teraz może trochę odetchnął bo było widać u niego zadyszkę , jeżeli nie będzie nam szło proponuje w około 55-60 minucie postawić na Pedrito bądź Alexisa , a jak dalej nic nie bd szło to wiadomo wszystko na jedna kartę i grają obaj kosztem jednego obrońcy

0

Jak dla mnie to wszystko co robi La Masia jest tylko i wyłącznie na PLUS , ci z UEFA powinni tych z naszego klubu po rękach całować że otwierają komuś tak okno na przyszłość i wyrwanie się z biedy , dają jakąkolwiek szanse i perspektywy ... a ci nas jeszcze każą za takie coś ?

0

Sędzia średni ale jak większość w Hiszpanii , kiedyś był znany z tego że nie daje za byle co kartek , a teraz to już chyba legenda , uważałem go za dobrego ale trochę spuścił z tonu

1

Mama nadzieje że Lewy dziś powtórzy to co rok temu z Realem , niby nadzieja matka głupich ale ja tam zawsze wierze , jakiś promyk zawsze jest ! :D

0

Nie no normalnie ręce opadają , wiadome było że ma nie równo pod sufitem , ale tego bym się nie spodziewał - paranoja normalnie ... to tłumaczy głupie zachowania piłkarzy Realu podczas Gran Derbi , wiadomo że jak sie przebywa codziennie z takim kimś to coś zostaje w głowie .

1

Bo Busquets zrobił takie coś pierwszy raz czego nei pochwalam , a on zrobił by to KOLEJNY .

0

W ostatnich meczach Real miał problemu z RSSS mam nadzieje że zagrają tak jak z nami intensywnie i agresywnie i też urwą im punkty i po cichu licze też na Villareal , bo brak D.Costy w ataku Atleti to spora strata . Niech nasz były zawodnik Gio coś strzeli ! :D

1

Szkoda , że ostatnio Cesc spuścił z tonu ponieważ jego forma by się na przydała ale to może być skutkiem zmęczenia , w takim wypadku przydałby się nam właśnie Thiago

2

Pewnie Pedro zagram na lewym a Alexis na prawym

0

W tym sezonie dzieje się w tym klubie jak nigdy z przyczyn poza sportowych a tak być nie powinno , Martino mówi że wszyscy myślą tylko o futbolu , okej wszyscy są profesjonalistami ale pewnie każdy potrafi się odciąć od tego szumu ...

0

To prawda zagrał na prawdę dobre spotkanie , oglądałem wczoraj specjalnie Porto zeby zobaczyć jego i Danilo i spodobał mi się głównie Mangala zaimponował mi swoją szybkością jak na takie warunki fizyczne a ze jest kapitam Porto to też coś musi znaczyć , ze ma odpowiedni charakter , a co do Danilo to myślę że będzie dobry ale to jeszcze nie ten kaliber co choćby Alves

0

Bartra wszedł w spotkanie i zrobił to bardzo dobrze , potrzebuje wiary w siebie i zaufania trenera które teraz dostanie , a pokaże na co go stać . Wierze że Bartra nie przystopuje i z każdym sezonem będzie tylko lepszy ( powinien nabrać trochę masy :D ) a przybycie stopera zmobilizuje go do jeszcze cięższej pracy .

0

Podobno Bartomeu chce ponownej współpracy kubu z Boixos Nois , fajnie by było jakby te międzynarodowe pikniki ktoś ożywił i zrobił konkretny doping , bo według mnie Camp Nou bardziej przypomina teatr jak stadion przez zachowanie widzów , mam nadzieje że to się zmieni

0

Rafinha i Gerard normalnie powinni wrócić do klubu w takim wypadku , nie powinno się z tym robić jakiegokolwiek problemu przecież są zawodnika Barcy już od dawna więc wgl. nie wiem o czym mowa .

0

Szkoda by było jakby tak utalentowany , młody zawodnik przeszedł nam koło nosa ...

0

Rafinha myślę że potencja ma podobny do swojego brat Thiago , ale mniej daje z tyłu a więcej z przodu .

0

Myślę , że ta kara zostanie zamrożona albo całkowicie odłożona , ładnie przedstawione :D

0

Barcelona kiedy ma dzień i sie zepnie jest wstanie rozjechać każdego nawet Bayern !

0

Simeone po tym meczu miał to co chciał osiągnąć i zagrał tak jak chciał ... zdobyli gola i się bronili bo taka była taktyka na te mecz , są w lepszej sytuacji ale to nic nie zmienia , jesteśmy w dobrej dyspozycji i nadal w grze .

0

w kolejnym meczu spróbował bym ustawienia z Neymarem po lewej a Pedro po prawej wracając tym samym do 3 pomocników . Barca wczoraj zagrała b.dobrze i jakoś nie obawaiam się zbytnio o rewanż , jeżeli Barca szybko coś strzeli na VC to Atletico się otworzy i moze znowu coś władujemy . Visca el Barca !

0

Oby to nie była prawda , mam nadzieje że wszystkie niedomówienia będą uregulowane i skończy sie dobrze . Prawo w Anglii obejmuje że piłkarze od 16 roku życia podpisują profesjonalne kontrakty a Ci się przyczepili akurat Barcy ... jakby kara została nałożona to trzeba by było sobie jakoś z tym poradzić , zobaczymy jaka reakcja bd na odwołanie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?